Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

FHÚ köszi rendes vagy inkább csak az összes motort írom be mert nem szeretek csalni inkább végig viszem az izgalmasabb:D
Boccs haver én még az UNLEASED-nél vagyok leragadva..
ja és még repülő meg minden szar van benne !
vagy el kell jutnod odáig vagy kódokkal ki lehet hozni hamarabb is

TOOLAZY - Mindent megkapsz
BigBore - 500cc Bike Class
MiniMoto - 50cc Bike Class
Couches - ATVs
Brapp - Bikes
PitPass - Összes Pálya
HuckIt - Összes Freestyle Pálya
NotMoto - Összes Open Class Pálya
GoInside - Összes Supercross Pálya
GoOutside - Összes National Pálya
LeadFoot - Machines Challenge Pálya
IAMTOOGOOD - Profi Fizika
Wannabe - Profi Pilóták
BrokeAsAJoke - 1 Millió Store Point
Wardrobe - Összes Felszerelés
ThrowDown - Összes Challenges


ez az unleased PC nem az untamed vagy mi
Tényleg?! azt még nem is tudtam fhúha meg keresem :D
supermoto is van benne! nagyon jó!
Esetleg valaki nem játszik a Super Bike x nevezetű játékkal? Ha igen nyomhatnánk neten is:)
Szia!
Szerintem a MotoGp07 re gondolsz abban volt ilyen Extreme mód!
Hali!
Valaki itt játszik a Counter Strike source-val? Ha igen lenne egy elég fontos kérdésem.
Köszönöm.
Pár hónapja játszottam egy fasza (nem olyan régi) motoros játékkal, ami nagyon megtetszett, de a nevét nem tudom és megint le akarnám tölteni. Egy elég egyedi funkciója volt, hogy ha végignyomtam a pályás (GP) részét, amikor bőrruhában megyek a megszokott pályákon akkor elérhetővé vált az Extreme mód ahol akár farmerban nyomhattam az utcán a versenyeket.

Le tudnátok írni ennek a nevét?
SBK 09 vagy SBK X ?
túl sok jót nem olvastam az X-ről, jobban járok a 09-el?
Tavasszal játék-dömping: SBK és MotoGp 10/11
.
Téli motoros játékokhoz !ATI Radeon HD 3850 Sapphire (512 Mb) videókártya eladó.
Agp foglalatu.
Az ár irányár.15.000
MX vs. ATV Reflex
A terepmotorozást, motocrosst kedvelő emberkéknek ajánlom figyelmébe, nekem nagyon bejött
jah, és ami nekem első sorba bejön ebbe a játékba hogy a mai hungaroringen lehet vele motorozni.
lejjebb a 2792 hozzászólásnál ott a letölthető link.
hát a sbkx és moto gp friss kiadásaival nem kell összehasonlítani, én játszok ezekkel is, de azért vannak napok mikor előveszem az 500-at, ha jól van beállítva a segítségek akkor szerintem még élvezhető játék.
Már le tőltöttem de hát eléggé Ratyi game:S
Valaki nem tudna adni linket ahonnan le tudnám tőlteni a Gp500-as gamet? mert ahol találtam csak TORRENT-est de nincs seed.
Előre is köszönöm.
És azt hol vetted? és mennyiért?
Szerinted alaklmas lenne cross játékok játszására? azaz tekerni a motort meg ilyesmi? Előre is köszi
Hello! nekem van egy ilyen kormányom:-)
Szeva skacok, találtam egy ilyet, nem tudjátok h honnan lehetne ilyet szerezni? már nagyon régen akarok
Mx vs. ATV Reflex most jelent meg PC-re is
mtx mototrax
van benne freestile, motocross, supercross, meg mehetsz össze vissza ahova akarsz
és régen marha sokat nyomtam vele
gp500