Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eltávolítható, de a rögzítéshez úgyis kell valami konzol amivel rögzítheted a tekercset is. A felső anya alá fogattam fel egy vékony "L" alakú laposvasat a végén egy lyukkal, ez a reteszelő relé alatt van rögzítve, az tartja az egész mágnesszelepet.
az fogja a tekercset de ha teszel alá-fölé alátétet akkor nem lötyög rajta
én úgy oldottam meg hogy a rögzítő rész kidob, és egy nagyobb lemezből hajtottam ki az a formát
ami tartott mindent
Láncolalozós pajtások!
Lovato mágnesszelepről eltávolítható a rögzítésre szolgáló konzol? Nagyon kevés helyem van, ilyen altarnatív megoldásokhoz kellene folyamodnom, hogy beférjen a cucc...
Olyat keress hogy Aprilia Sr 50 ditech olajpumpa.
De ha gondolod van egy elado peldanyom vezérlővel egyutt,potmererrel állítható hogy milyen időközönként és mennyit cseppentsen.
Házi gyártmány de nem kendacs,egy elektromos szaki csinalta.Tok jó,fejet kell rá aplikalni meg kitalálni hogy tedd.
Meg üres kapcsolta is rá lehet kötni.
Kössz!
Ilyen kéne csak elektromos, mert lusta vagyok nyomkodni is
Pontatlanul fogalmaztam: 15 km-rel Argyasudvarhely előtt volt, még a 73C út mentén. Egészen pontosan ez: Kemping Comarnic Dragos
https://goo.gl/maps/xkNus8sFi8s
Ugyan ilyen kis faházban aludtunk egyszer mi is, de az már Argyasudvarhely felett volt, közvetlen a hegyek lábánál az út mellett. Azt hittem, ez ugyan az.
A nagydumát? Olvastál te már tőlem fenyegetőzést vagy vármi ilyen "nagydumát" ?
Több helyen ? Ahogy látom vannak olyan személyek is akikkel te sem és én sem jövünk ki.
Az az igazság hogy velem személyesen lehet beszélgetni bármiről normálisan, mondhatnak akármekkora hülyeségeket csak bólogatok de itt meg reagálok sok hülyének is amit nem kéne és természetesen a hülyéknek van mindig igazuk. Engem hülyének neveznek meg én vagyok a gáz ember de tükörbe egyik sem néz :)
Árgyasudvarhely mellett néhány kilométerrel az erdőben, egy picike kempingben. Aznap a Transzalpinán mentem végig és rám is esteledett, így másnapra jutott a Transzfogaras, délről észak felé haladva.
Ez a Fogaras túlsó végénél van?
nekem volt pumpás
van pár képem róla de semmi nem látszik
meg kell nyomni ujjal aztán csepeg
nekem volt egy puffer tartály(egy légszerszám csatlakozója) kis lyukkal az alján és egy nyomásra kb megtelt a puffer és szép lassan lecsepegett de tényleg lassan mert nem kapott levegőt így ha kicseppent 1-2 csepp utána felkúszott egy buborék és újabb csepp
pl lassítottunk egy városnál egy nyomás és mire végigértünk kb ki is csepegett utána egy ideig nem nyomkodtam
ellenben ha mondjuk egy sáros szakaszon(endúróról volt szó) mentünk végig akkor utána 2-3 nyomás és csak úgy pisálta ki az olajat hiszen teli volt a puffer a többlet meg csorgott ezerrel így gyors megkente bőven, majd a pufferban lévő lecsepeegett ismét lassan
Nekem a Mácsai féle lánckenőm van nagyon meg vok vele elégedve voltak eleinte gondok de finomitással minden megoldható
Ez kérlek az!
Visszatérve a lánckenésre.

Írta valaki a sthil olajpumpát.
Pontosan melyikre gondoltatok?
Erre?
https://kertmotor.hu/shop/stih...
Ezt hogy hajtjátok meg?
Örök igazság: a pénz nem boldogít, viszont lehet rajta motort és sört venni, ami meg már majdnem ugyanaz...
Ezt pont tegnap hallottam egy "kollégától".
Élőben nem nyomhatja a nagydumat,mert látszik a fizikai fölénye.
Pedig élőben elég normálisnak tűnik, másképp még nem láttam.
Majd kaptok a pofatokra ha jön.
Jaaaa, Levi több más helyen is veri a biztositékot:))))
Nem lehet egyszerű eset a figura:))
A ceed az uj Astra.
Nem kell, csak olvasni azokat akik beülnek a körhintába.
Na ha én leállnék vele vitatkozni, abból lenne a Mounika show
Semmi értelme tiltani akkor nem látod a sok faszságot ami felvidíttyaja az embőr fiát!