Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Láncfűrész olajokat nézegetve találtam ezt (az utolsó mondat tetszik legjobban):
Valaki használ esetleg ilyet a motorkerékpár láncához?

STIHL SynthPlus lánckenő-olaj
Jó tapadó és kenőképességű félszintetikus lánckenőolaj
Magas hőmérsékleti stabilitása miatt hozzájárul a lánc és a láncvezető élettartamának növeléséhez, a vágószemek élének megtartásához.
Adalékok révén a vágó részek és egyéb olajjal érintkező alkatrészek gyantásodását megelőzi.
Akár még -20°C-on is megőrzi kiváló folyékonyságát.
http://www.cameleonoiler.com/en/
Ez meg egy méteres kb. fél colos csövet használ tartálynak
Na, ez mondjuk tetszik
Neked találták ki a Scott lubetube-ot.
Másold le mint otletet ha nem akarod megvenni.
http://youtu.be/zZsQMTX7470
Első prototípus. Farokidomba gyakorlatilag lehetetlen a tartályt berejteni.
Abban lakik az elektronika
És az az ételhordós doboz meg minek oda? Vésztartalék kaja rejtekhelye? :D
Ehh, a kocsog ABS....
Ehh.... .
Látom de nekem is megvan minden. Hornetbe is be volt építve.
Promotálom az egyik nem általam készített de tök jó elektromos olajzó szerkezetet.
15 rugóért vettem annyiért tied lehet eme csoda.
Van hozzá lada tartály,sok cső,tű is akad.Állítható tök csudi cucc.
Én úgy döntöttem nem teszem fel sehova.
Nem köll az olajzó.Pedig meg vagyok győződve hogy jó.
Lehet, de itt most a fillérbaszás a jelszó
Egy scottoiler esystem simán elférne.
Igen, néztem a galériádat. Az a gond, hogy nekem ott az ABS cuccai csücsülnek, így aztán se hely, se szabad menet. Előbbi a nagyobb gond. Az olajtartályt is a farokidom oldalába akarom elrejteni, hogy ne azt a kevés tárolóhelyet eméssze fel. Tudom sokat akarok...
Az enyémen itt van. Még egy szabad 6os menet is volt, amihez oda rögzítettem.
Esetleg vegyetek ilyet:
http://www.ebay.com/itm/DC-DC-...
Én régóta használom, 3A és hűtés nélkül is alig melegszik, mert kapcsoló üzemű szabályzó, nagyon hatékony.
Egy vastag alu lemez a hátulja, azt felcsavarozta a vázra. Tuti elvezeti a 12V feletti hőt.
annak se árt fasza hűtés mert ami a +12v felett van azt elfűti, én tettem volna elé még egy dióda hidat is aztán mindegy hogy van bekötve az 500asba az is bőven belefér
Köszi
Dán Misit zavarta a melegedés, tett elé egy 12V stabilizáló IC-t 500Ft költséggel. Azóta nem melegszik neki. Írj neki Facebookon. Szekszárdi. Nekem e nélkül üzemel, igaz, éri a menetszél, a két lábtartó között van.
Köszi a válaszokat. Lehet akkor marad a fűrészelős megoldás. Agyalok még egy kicsit rajta, hátha találok valami megoldást. ABS-es az új motorom és ahova eddig volt beépítés, ott most az ABS egység csücsül.
Teszel mellé hűtőt,ha ügyes vagy egy sort meg mellerakhatsz.
Melegszik? Na ez nem jó hír. A segédváz egy mélyedésébe akarnám berejteni, pont az akksi mellé.
Nekem sem sikerült szétszedni, igaz nem erőltettem túl a dolgot. Jó magyar szakmukihoz méltóan levágtam a két tartófület a pics@ba, hogy elférjen.
Viszont az feltűnt, hogy eléggé melegszik a cucc... vagy az csak nálam jelentkezik? Mert már elgondolkodtam, hogy valami hűtést kellene rá fabrikálni