Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Garmin Virb-el van valakinek tapasztalata?
1080p cseszettjó MOBIUS kamera nagylencsével ELADOOOOO
30ezer forint értékű KIEGÉSZÍTŐVEL!
Nekem még csak 1 videómról szedték le a zenét, amiket mostanában tettem fel, csak jelezték, hogy néhány régióban korlátozva lesz a szerzői jogdíjas zene miatt.
Én nem jogdíjas zenéket teszek alá. Igazából csak 3 videóm van fent és csak kettőnél van zene. Amúgy néztem a listát, de elég gyér szerintem.
És aztán várod, hogy eltávolítják-e az aláfestő zenédet, vagy sem...

Amúgy azt tudtátok, hogy a youtube-on van már egy könyvtár, amiből le lehet tölteni egy csomó nem jogdíjas zenét, meg effektet, amivel elkészítheted a saját home videódat. Nagy segítség, mert ezeket nem fogják korlátozni, eltávolítani.
Igen, már nekem is megoldódott!
Először miután feltöltötted csak 360p-ben tudod megnézni, kell a youtube rendszerének egy kis idő mire elérhető lesz a teljes felbontásban is. Magyarul feltöltöd, vársz egy kicsit és egyszer csak azt veszed észre, hogy már ott is a teljes felbontás, teljesen magától.
Azt olvastam, csak nem tudtam értelmezni. Túl fáradt vagyok mostanában Köszönöm, már nekem is jó!
3038.hsz
Végül mi lett a megoldás? Én is ezzel küzdök...
Asszem en is jártam mar igy,de en azt vettem észre hogy amit régebben töltöttem fel annak jobb a minősége mi t amiket manapság teszek fel.pedig egyre jobb kamerákat használok.
http://youtu.be/XvMA4PQpx8I
Ezt csináltam most penteken.
Meg kell várni amíg feldolgozzák. Elsőre 360p aztán fokozatosan javul.
Persze
de nem röhögni ...
várj egy kicsit és elérhető lesz
Elmondod?
meglett a megoldás
Valaki jártas a Youtube-ra feltöltésben?

Most raktam fel egy videót...720p-ben készült de csak 360-bna elérhető.

Ez mitől függ? Nem láttam semmiféle beállítást ami ehhez kapcsolódna...

Valaki?
Helló Srácok!

SJ4000 tulajokat kérdezném, hogy 32GB-os kártyára nekik mennyi felvételi időt ír? Nálam 2:56:25 full hd 30 fps esetén és valami oknál fogva ugyanennyit ír 720p / 30fps esetén is. 720/60fps-nél már 1 óra 28 perc. Szóval kicsit keveslem a 2:56 percet és azt se vágom, hogy 720p esetén se változik a felvételi idő. Class 10-es kártya van benne.
Motoros onboardhoz bőven elég az alap 25/30fps is (ez a Pal/NTSC beállítás függvénye). A magasabb fps csupán arra jó, ha lassítani akarsz belőle. Persze használható bármikor is, de nagy és gyors kártya kell hozzá, szerintem nem ér annyit egy onboard.
Köszi a tippeket!

Akkor a 48-30fps elegendő hozzá gondolom...

dankebitte
Egy régebbi snowboard sisakomról a legnagyobb lapos csavarhúzóval kellett izomból lefeszegetni a felragasztott tappancsot.

Beállítások: a 60 fps szerintem felesleges onboardon, mert úgysem lassítod be, viszont ez dupla akkora helyet foglal a kártyán. A 4black-en szerintem kapcsold be a superview-t, ha nem zavar a halszem torzítás, meg a Protune-t, szebb színeket kapsz alapból.
Durván tart YouTube videók vannak róla hogy kell leszedni hajszárítóval vagy hőlégfúvóval lehet csak lerobbantani.
En most a csoda GPS-biztam ra.
Remelem nem szall el.
Köszi, ez jól hangzik.
Egyszer felragasztod max a Tornádó szedi le a fejeddel együtt!
Brutális a tartóssága haverom 5 éve használja meg sem mozdul.
Nekem a silver van. En a 1080p super wide es 60fps-t hasznalom. A 4K meg a szamitogepemnek tul sok nem beszelve a TV-rol, Szal azt meg egyenlore mellozom. A super wide angle jo a szeles latoszognek de hordosit nagyon. Nekem bejon.