Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De nem is 30ezres hádének mondott sz@rokkal forgatnak... Mégcsak nem is goprokkal. Ez már a sötét oldal...
(amúgy látványos)
Az én kedvenc videókészítőim

http://youtu.be/iFeNxYgVa00
Használom is :) Szerintem bőven megéri az árát.

http://youtu.be/x4sJdsSb7Qs
sj4000-ről valami vélemény valaki próbálta már?
Sajnos nem találok belőle eladót ilyen árkategóriában.
Köszönöm a választ.Meg nézem milyen.
Én motoros célra sem vettem gopro-t, 20-30 ezer ft között van már fullhd kamera ami szép videót csinál, nekem AEE SD20 van, került 30ezerbe, és tökéletesen meg vagyok vele elégedve.
Sziasztok.Kamerát szeretnék vásárolni csak nem tudom milyet lenne érdemes ami jó is és még megfizethető is.Nem motorra kellene inkább mezőgazdasági gépekre.Ha valaki tudna ebben segíteni meg köszönném.
Nem régen motoroztam egy ezres gsx-rrel. Nagyon tetszett.
Na akkor így jártam

Köszi, nagyon rendben van
Hát ez így szokott lenni :-)

Jó az ezredes úr?
Szombaton vettem meg :(
pusztán biznisz :-)
Na bury, én most veszek, te meg eladod?
Meg lehet kérdezni miért adod el?
GoPro hero3 black+ 105ezer Birodalmi forint.

Valakit érdekel, akkor írjon.
Tegnap osztottam szoroztam, hasonló irányba mentem el, mint amit Te is írtál. Ha külön részekből raknám össze a gépet, 300e alatt nem állna meg az egész. Viszont a közepes 21,5ös iMac alig kerül többe, itt 1100euro, ja és így egy kompakt gépem van, amit ak megfogok és oda teszem ahol éppen kényelmes dolgozni vele . A Macbook Pro-rol letettem, igazából az iMac majdhogynem kényelmesebb otthoni használatra, és a teljesítménye annál sokkal jobb.
Úgyhogy ez mellett tettem le a voksomat és este el is hoztam az iMacet. Hát volt otthon szájtátás, ez aztán nem 1-2 évig fog kiszolgálni az tuti. Valami eszméletlen. Kameránál végülis a GoPro 3+ black adventure lett a kiválasztott, ez sem ma fog elavulni nálam :)
Szóval most jön a massziv tanulgatás, olvasgatás és tesztelés :)
Tnx még egyszer
Nos, én elfogult vagyok, mert már semmim sincs idehaza, amin winfost használnék. Almás vagyok, 13" és 15"-os macbookpro, a kicsi i5, a nagy i7. És persze, amin fotókat, vagy videókat szerkesztek, ahhoz külső, 22"-os kalibrált monitor. Meg USB3.0-ás külső vinyók. A másik, amiben elfogult vagyok (még), az a program, én AVID párti vagyok, de ez azért, mert napi szinten ezen dolgozom is, tehát nekem ezzel nem kihívás összerakni valami filmet. Bár most, a 2 mac miatt elkezdtem tanulni a FinalCutProX-t is, sokan dícsérik, sok szempontból jobb az AVIDnél.
De egy 13"-os macbookpro is jelenleg 350e-től felfelé van itthon, amiből igencsak állat win-es gépet, de még laptopot is kapsz.
Szóval bármit vehetsz, a lényeg, hogy inkább i7-es proci, minimum 8, de inkább 16GB RAM, legalább 500GB-s belső vinyó, vagy ha SSD-s, akkor USB3/eSATA/Thunderbolt(apple) csatlakozók és ezekhez illeszkedő külső 1TB-s vinyók, valami 20"-nál nagyobb, lehetőleg fullHD felbontású ips-paneles monitor, nem árt, ha színhelyesre van kalibrálva.
A többi már abszolút egyéni preferencia, hogy te a laptop klaviatúráján/touchpad-jén dolgozol-e, vagy van egy normál kalviatúrád/egered/touchpaded/rajztáblád, azt neked, a szokásaidhoz illeszkedve kell eldöntened. Én sokáig "hanyattegérrel" dolgoztam, de aztán rájöttem, hogy bár kényelmes, de nem elég hatékony a munka vele.
És ha windows, akkor a lehetőség MovieMaker, Canopus EDIUS Neo 3.5 (erről eddig nem esett szó, még kevesen használják, de elég komoly cucc, ez a verzió meg inkább home userek számára készült), Sony Vegas, Adobe Premier, vagy AVID; ha OSX, akkor iMovie, Adobe Premier, FinalCutProX, vagy AVID.
Szia!
Nekem i3 asztali gépem van. 8 GB RAM az alap. Videokártya nekem csak a beépitett van. Érdemes videós fórumban kérdezősködni. Ssd használok a kész videót sima hd tárolom. Jó nagy monitor kell. Ha maradsz a PCvonalon akkor Sony Vegas programot ajánlom nagyon jó és van egy csomó oktató videó a neten .
Totál igazad van, én is a nyugodt teli estékre tervezek már :)
Hobbi szintet úgy értettem, hogy nem akarok milliókat költeni egy stúra, de jó minőségű videókat szeretnék csinálni.
Jól mondod az arakkal, de ahogy írtam, nem az olcsóság nálam a fő szempont. Lehet hogy veszek egy kisebb iMacet, azzal nagyon nem tudok mellélőni. Még keresgélek.

Múltkor összedobtam egy ilyet es nagyon elveztem csak picit sokáig tartott:

http://youtu.be/zuYS3KXspfk
Én első körben csak felvennék..............monnyuk azt is teszem.............állati időigényes a vágás rész..............kikeresni,összerakni,zenét rá.............nincs annyi türelmem.
hobbi szint a 320x240es felbontás
nekem egy i5-ös laptop van 4gb rammal de amikor megpróbáltam egy-két 720as felvételt szerkesztgetni rajta elég sokat pöcsölt
de inkább valami pc fórumba kérdezősködj mert állítólag az amd-ati jobban teljesít grafikai téren
ja és 150alatt ne gondolkozz, inkább 200felé mert megeszi az idegeid
de ha szerencséd van akkor ki lehet fogni jó cuccot nekem a gép bolti ára valami 170 volt aztán pár hónaposan megvettem 130ért, igaz a hdd ki lett benne cserélve sunyi módon egy lassabbra-szarabbra (igaz a tárhely nagyobb)
Én mély levegőt.