Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

SJ4000-rel nyáron rögzítettem a Balkán túránkat, aztán most, hogy nincs motoros idő elkezdtem Sony Vegas Pro 13-mal szerkesztgetni, de már kipróbáltam egy rakat beállítást, de youtube-on nem tetszik a minősége a videónak. Jelenleg ezzel van renderelve: MainConcept AVC/AAC Internet HD 1080. Tudtok tanácsot adni, hogy melyik kodekkel milyen beállításokkal lehetne jobb a videó youtube-on? A nyers videó minősége nagyon jó, de ha azt tolom fel, abból még rosszabb kockás minőség lesz, mert nagyon lebutítja a youtube. Köszi!

http://youtu.be/vxXS_BsHYas
Bár most hogy átforgattam a sisak képeit lehet hogy megtaláltam a tutit. Van a Sült felső részénél egy rögzítő csavar lehet hogy annak a helyére a sültöt is tartva be lehet tekerni a menetes rögzítőt . Így két legyet ütök egy csapásra. Na majd meló után kipróbálom.
Köszönöm a tippet a ragasztós tartósságától amúgy nem félek csak egyetlen bajom az vele hogy nem igazán találom a helyet a sisakomon ahova fel tudom ragasztani. (Meg amúgy egy kifejezetten mintás sisakom van és nem szívesen ragasztom rá azt a matt fekete bizbaszt)
nekem ugyanis ilyen sisakom van (nem valami menő márka nem is túl halk de én ezt szeretem)

http://www.insportline.hu/1087...
ha az áll részre rakod akkor rakd fel így, ehhez megvan mindened és nem kell furni faragni. amugy meg a 3M ragasztós tartó semmi kárt nem tesz a sisakban és stabilab is lessz
A gopro 3M ragasztós rögzítése elég strapabíró,nekem még sose esett le,sérölésmentesen levehető,ha nem kell a kamera a ragasztós rész nem zavar,ha nagyon nem bízol benne egy másik kisebb ragasztóssal kibiztosíthatod erre is van alkatrész,millio féle van fillérekért az ebay-en.
Felesleges kitalálni ujra a melegvizet.
Simán kiválaszthatod a neked megfelelőt és asszem kompatibilis az sj meg a gopro rögzítése.
Nekem a csipesz megfelelne mert úgy gondoltam hogy a csőrös sisak elejére az államhoz raknám fel értelem szerűen nem úgy képzeltem el hogy egy rugó tartja hanem hasonlóan a csőre való rögzítésnél egy csavar menettel lehetne nyitni zárni a csipeszt. Sajnos egyenlőre nem találtam semmi hasonlót.

Jah amúgy a tapadókorongot szerintem megoldottam. Lesz mondjuk tesztidőszak mivel volt egy régi GPS-em amit szétkaptam és azonosak a rögzítései mint a kamerának szóval azzal jól állok, már csak ez a csipesz sztori érdekel. Nem szívesen ragasztgatok a sisakra, fúrni meg tuti nem fogok.

Azért köszi
Hát a csipesz nem biztos hogy elég lesz.legjobb a csavar kötés,de én sem furkáltam,inkább így oldottam meg,egyelőre
Köszi a választ én tapadókorongot szeretnék venni meg valami csipesz szerű cuccot amivel a sisakom orrára (Krosz jellegű csőrös sisak) tudom felrögzíteni a cuccot.
Jól aliexpress-en mindent tudsz hozzá rendelni fillérekért.Én onnan rendeltem hozzá cuccokat,a lencsevédő már megjött, 2 hét alatt a többit még várom.
Sziasztok

Olyat szeretnék kérdezni hogy van különbség a GoPro vagy az SJ vagy akár másik gyártó által készített kamerák tartozék csatlakozói között ? nekem SJ4000-esem van most vettem van is hozzá bepattintó keret meg vízálló tok is de kicsit keveslem még a rögzítő elemeket (nincs tapadó korong meg hasonlók) azonban úgy látom mintha a rögzítők csere kompatibilisek egymással.

Jól gondolom ?
sziasztok!

Erről a camról tud valaki valamit mesélni?


http://sportkamera.arukereso.h...

üdv
Lejjebb vittem az árát! 86 ezer Ft!SOS
Egy év gari,új!
ennyiért ajándék

czako20@freemail.hu
Alku belefér,givi vagy más keményfalú oldaltáskát,esetleg oldaldoboz párt beszámítok!
Sziasztok!

Eladó egy új Gopro hero 4 silver kamera!Egy év garancia!
Minden tartozékával,papírjával! 98 ezer Ft! Boltban 119 ezer!

Érd: czako20@freemail.hu
70/576 1477
Én is kellő óvatossággal kezelem az Aliexpresst. Bár én eddig 2 darab GPS-t rendeltem onnan és gond nélkül mentek Horvátországban is ahol amúgy IGO céges GPS teljesen eltévedt. és az egyik 10 colos GPS-t csak 7000 forinttél vettem full Európa térképpél jah és Magyar nyelvű szoftverrel.
az aksi 900 mAh, kb 1,5 óra. én az Alliexpressről még fénymásoló papírt sem vennék. rengeteg a hamisítvány ezekből a kamerákból, vigyázz vele. én az eustock.hu nál vettem, és nincs vele problémám.
Akkor asszem megvárom a nagy szerviz végét aztán megnézem mi marad erre a projektre. hátha kijön valami stabil márkájú gép a fennmaradó összegből. Majd kiderül :-)
Az eredeti SJ4000 azert kicsit dragabb kategoria, szoval ez valoszinuleg a hamisitott verzio. Youtube-on van par video ebben a temakorben:

https://www.youtube.com/result...
oqerq!
Sajnos és is abba a hibába estem amibe most te akarsz!
Ezek a noname kamerák, hiába hasonlítanak az SJ-re iszonyatosan de tényleg iszonyatosan SZAR! Én anno 47 dollárért vettem , de még a vámon is felakadt és kb 17ft-ba jött ki egy olyan kamera amit még arra se használnék hogy a gólyákat sasolja a kéményen!
Inkább gyűjtögessél még egy kicsit, és vegyél ithon egy eredeti SJ4000-et vagy M10-et 25ezerért aminek azért van minősége is, persze nem egy go pro, de ezeknél a szar kinai kameráknál 100x jobb!
Nincs bennük kép stabilizátor, és ha lejátszod , kb azt fogod látni mikor egy kamera épp egy TV-t vagy monitort fog nézni , le fel szalad a kép! A Hangról inkább nem mondok semmit....
A Te döntésed, de én inkább gyűjtögetek egy 20-30e ft kamerára mint még1x egy használhatatlan f.....t vegyek.
Arra azért oda kell figyelni hogy eredeti SJ Cam gyártótól vedd az SJ4000-et, mert a hamisak sokszor tényleg nagyon gagyik. Amit linkeltél az is egy koppincs. Hogy mennyire gagyi azt csak sejtem az ára alapján. Így néz ki egy eredeti:
http://www.sjcammagyarorszag.h...
Hát jó, átszámoltam az árat és szállítással együtt sincs 9.000 Ft szóval szerintem bevállalok egyet teszt jelleggel.
Aztán maximum szentségelek egy vagy két hétig ha nagyon szar lesz.
fotók elég jók igaz torzítva a nagy látószög miatt , kb 2 óra videót vesz fel ha tele az akksi , kell hozzá venni microSD kártyát de van ahol adnak hozzá , én egy 16 ost vettem , állítólag hamisítják is , a tok vízálló és van egy rakat szirszar felfogató hozzá
Amúgy mire lehet számítani ettől vagy ezektől a gépektől. Azt látom a felvételeken hogy a hanggal akadnak gondok. a Kép nagyobb tempónál egy picit zajos. De Fotó képesség ? ez a 750 mAh aksi időben kifejezve mit visel el ? Alap memória méret ? (
Mondjuk csak az a szokásos ellen érzet van csak bennem ami mindenkiben felmerül a meglepően olcsó kínai cuccok felé, ami nem baj . Bár úgy vagyok vele 25-30 Euro még akkor sem annyira fájó pont ha teljesen használhatatlan az amit kapok. Persze zavarna mint az állat de majd maximum 3 hétre felére visszaveszem a dohány mennyiséget és máris egálban vagyok :-)
ja azzal készültek , különben sok helyen foglalkoztak a kamerával többek közt itt is a sportmotoron keress rá