Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

UK tehát nincs vám.

De itt nem látom a távirányt.

Goproé kell vagy van gyári herkentyű.
Sok az üresjárat lehetne ki-be kapcsolni kormányról az többet érne nekem mint az egérmozi a hátán.
Bocs, most látom, hogy WiFi-s amit találtam 100dollárért... Akkor cumi csak ha beszívják a vámon, aki rendel, készüljön rá, hogy +27% ÁFA meg 1-2ezer kez.ktsg ráeshet ha nincs szerencséd.
A WiFi-sek igen, az kicsit drágább, az SJ5000 Wifi $130 körül van.
A kínaihoz legalább nem +25000 egy kijelző hanem széria. (Tudom a Hero4-en már van) A drága kamerák fejlődését is követem. A GoPro is kínai, máshol nem gyártanak ilyesmit.

Sokszor tényleg az egyik kínai hamisítja a másikat, máskor meg a jól bejáratott bódéba az eredeti gyártó süti el a raktáron maradt 5millió darab interpolált 720p-s szirszar kamerabelet mert $30-ért eladni sokkal kifizetődőbb, mint fizetni a megsemmisítésért.

Ha pénz nem számítana akkor Sony AS100-at vennék kijelzős távirányítóval. Sokkal jobb a képe, mint akármelyik GoPro-nak illetve a klónjainak, a hangot meg ne is említsük egy napon dehát a Sony nem tegnap óta gyárt kamerákat.
Ezek távirányíthatóak?
Nézd meg ezt:

http://www.foxoffer.com/blog/2...

Amúgy javaslom inkább az SJ5000-et, $100 körül megvan, jobb és folyamatosabb a képe (Novatek 96655 + Panasonic CMOS+optika)
A nem wifi-s nem drága. Abból pedig a képen láthatod az eredetit, bármi mást akarnak rád sózni SJ5000-ként az kamu. A szín persze mindegy. Van még SJ5000+ is de annak véleményem szerint rosszabb (fátyolos) a képe és olyan borzalmas a hangja, mint egy régi GoPro-nak, azt kerüld.

http://www.aliexpress.com/item...
Azért az elég "mókás", hogy már azt a kamerát is hamisítják, amit szinte 1/1 a gopro-ról koppintottak... (na jó, legyen csak gopro klón)
Sziasztok!

SJ4000 szeretnék venni de nem tudom hogy melyik az eredeti.Megéri olyat venni?Hogyan tudom megkülönböztetni őket?

Segítséget előre is köszi
Úgy kezdődött, hogy kaptam egy feltűnően jó képű autós kamerát de semmi ötletem nem volt, hogy miként lehetne bárhova felszerelni a saját tartóján kívül ami egy vacak.

Mostanáig.

http://youtu.be/hOGxpAXLG-M

A kamerán csak annyi módosult, hogy a gyárilag 200mAh-ás akkucskát kicseréltem egy Fuji NP-45-re, az még épp belefér szépen és bő másfél órát folyamatosan fel tud venni. Elnézést az offtopic jármű miatt, ilyen takony időben még a robogót sem volt kedvem előtolni úgyhogy maradt a traktor. Úgyis a béta verziós kameratartó a lényeg.

aki igazán kemény, az régi vassal is kemény
Lehetne fiatal 800-as tigrissel?
persze mindezt egy öreg xt-vel
Azt láttam.
Engem a sziklás hegység mozgatna hosszában.
Mondjuk fent északról az andokig bezárólag.
Georgiaba szoktunk felmenni. Traileren felhuzzuk a motorokat majd egesz hetvegen barangolunk. Usd be a googleba vagy a youtube-on hogy Deals Gap. Az egy kanyar paradicsom.
Palya van palmetto-ban. Meg sok van floridaban is kicsit messzebb.
Tényleg elég lapos.
Mennyi a legközelebbi hegyi szerpentin?
Esetleg valami motoros pálya?
A video meg lemaradt. Kicsit hosszu, majd a vagassal is elszorakozok majd ha lesz idom.

St. Pete Beach
Mentem egy kort a beach fele. St. Pete Beach deli resze Januar 11. Sajnos valamiert nagyon rosz lett a minoseg, szerintem a video szerkeszto butitott rajta mert az eredeti anyag 720p es kristaly tiszta. Ha sikerul jobb minoseget feltoltenem akkor lecserelem a videot.
Hat igen,Florida rohadt lapos!egyszer lattam ey kisebb dombocskat dade city fele.mar az is furcsa volt.viszont egesz évben lehet motorozni.
Jo motorozast neked!
Na aztan nem mentem mert itthon sok dolgom van. De a parton (St.Pete Beach) azert kerulok egyet. Sajnos itt meg az a baj hogy nincsennek hegyek es kanyarok amiket en igazan szeretek, plusz sok az eszakrol telen itt vakaciozo idos autos.
Sajnos en nem tudtam motorozni kint,pedig egyfolytában azon járt az eszem hogy milyen érzés lehet a skyway-en atrobogni,most is ki ráz a hideg. nagyon jo helyen laksz,nekem sarasota a kedvenc városom.udv a delfineknek!
Kiraly nagyon!

Holnap valoszinu megyunk Sarasotara es akkor hasznalom a gopromat. Felteszem ide is.
Fasza!
Ilyesmi nekem is van csak autóval,úgy nem olyan kafa.
http://youtu.be/R6v3OTrbzVU
Sziasztok,eladnám talán 3X hasznalt gopro 4 silver kameramat.
Összes gyári tartozekaval amivel kijön.
110ezer forint
Sziasztok!

Van aki utánanézett, hogy melyik a "legjobb" kínai, 10k alatti, nagylátószögű 720p (lehetőleg valós 60fps tudó) kamera? Pár hónapja már kersgéltem ebay-en és ezt választottam volna a kiszemeltek közül: link1
Jobb lenne ha a testbe lenne sűllyesztve a kamera és van is ilyen csak az nem nagy látószögben rögzít: link2
Akkor csak alapból ilyen.