Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mennyit fogtok visítani a 4. után. 😂
Lett is új autó, meg megélhetés otthonról tingli-tangli melózással.
Te egyet se oltottál nem hármat.
Nemigazán látom a kényszert.
Mi, libsik sem akartuk Orbán Viktor kétharmadát immár harmadjára, mégis bele kényszerültünk. Legalább most érzitek Ti - oltatlanok - is, hogy elég szar a dolog - ha visszaélnek vele.... I.J.B.
Hát..... Ha leszámítjuk azt a 2milliót aki köszöni szépen de nem szeretné a harmadikat meg aki bele van kényszerítve meg aki fals infóval meg van vezetve, akkor mindjárt más a matek.
Hú de jó lesz, ja nem! 😂
Akkor azokra tesszük az X-et. 🙂
OK, akkor már nyertünk is kétharmaddal! 😆
új pártokra van szükség
oltás párt és nem oltás párt 😂
Azok oltásellenes köcsögök, akik csak vergődnek mint Te szoktál....
én mennék szavazni de nincs kire
arra nem szavazok aki megszopat, és mind megszopat
szóval ha szopni kell akkor már kényszerből tegyem ne önszántamból
Szerintem nem sok szavazót kaptak most a fidesztől. Úgy állunk hogy az értelmes ember az oltás miatt nem fog hátat fordítani a fidesznek hiszen látja hogy ez globálisan kötelező dolog.
A balosok nap mint nap bizonyítják hogy nem szabad rájuk szavazni. Én remélem hogy a fidesz mellett a Mi Hazánk lesz a második legerősebb. Ha nem is azonnal de lassan, felérhetnének a csúcsra.
de csak azért kivétel mert még nem kerül a húsos fazék közelébe
egészen addig becsületes mindenki amíg nincs olyan helyzetben hogy következmények nélkül tudjon lopni
Inkább 500-1 millio max.
A jobbiknak fénykorában sem volt 2-3 millió szavazója.
Antivakcereknek o1g-zni reálisabb az ellenzékkel.
Tehát csak azoknál tudnak egerészni akik antivakcerek ÉS hánynak az összefogásos libsi gyökereketől.Ez a csoportmetszéspont nincs 2-3 millió.
Ugyanis van egy kurvanagy 1,5 milliós népesség aki soha a büdös életbe nem fog elmenni szavazni,mert nem és kész.
Megnyerni a választás talán nincs. (kezeit széttáró) Azért most vetett oda a fidesz nekik február 15-el 2-3 millió potenciális szavazót 😂
Ők lennének az egyetlen kivétel, de valljuk be, nincs esélyük.
ez meg úgy szól, hogy " remélem,hogy komolyan gondoltad, mert viccnek elég erős" (kezeit széttáró)
😂
De ezt egész komolyan mondtam(gondolkodós)
A mi hazánk az egyetlen kivétel.
Kis szines,aláírás gyűjtés pocok vs. hont szemszögéből. 😆

https://mandiner.hu/cikk/20220...
Hogy miért inkább Irénke mint az ellenzék? Mert Irénkének több esze van mint az ellenzéknek összesen 🤷🏼‍♂️
Lélegeznek. 😆
Az talán, mikor úgy agyon van sütve meg fűszerezve mint a chips, de mi húslevesben kaptuk... kis tollal, nyálas, puha, egészen undorító 😂
Azért ezt te sem gondolhatod komolyan! Merthogy viccnek elég erős... Nem gondoltam volna hogy ilyet mondok, de inkább a fityesz mint ez az egyén... Még ha ez az egész komolytalan, akkor is...
De rohadtul kíváncsivá tettél, mit követhettek el ellened, hogy szerinted inkább ez, mint az ellenzék...
Még erre is előbb szavaznék, mint gyurcsányra! 😅