Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a berki mennyivel jobb? azt a tv tolja nem egy magán kezdeményezés
lehet ezen poénkodni(gondolkodós) Sajnos az a helyzet egy ilyennel jobban járna az ország mint most akiből válogatni lehet(fejét fogó)
Megérett világ a pusztulásra...
A szárny az finom jó fűszeresen ropogósra sütve, desszertnek süti helyett. 😊
Én a seregben egy egész életemre valót megettem, ott mindig az volt. 3-al már majdnem jóllaktam 😁
Még volt szárny is, de azt rühelltem - nem is értem, mikor a KFC meg ilyenekben az emberek maguktól megveszik sok pénzért 🤔
Pfujj,uszonyos.
Legalabb T-bone steak lenne. 😆
Eddig sem ettünk farhátat ezután sem fogunk. Ellenben a lazacot azt nagyon szeressük pl... 😉
Nem kell félni , nem fog fájni 😎
Bogyó a farháttal a házi kedvenceket célozhatták meg,de azok nem szavaznak. 😂
Ne politizálj! 😁
Kutya jégkrém! 😊
Reggel kimentem, nézem a kutya vizét - hát O1G azt is befagyasztotta! 😠
https://www.facebook.com/Minafogaszat/

olyan kicsi a hölgy hogy elfektet a székben úgy ér csak fel
fő profil a gyerek fogászat meg a fogszabályzás, de teljesen profi, én még szurit is kérek mert félek a fogorvostól 😁
du 6ra volt időpontom 8:10-re végeztem, aztán 5ig van rendelés....és 2-3 ember még utánam is volt
Mondjuk dipója valószínüleg nem volt a dokinak és a verandán egy padon lehetett amerikánerrel fúrva a fogat. 😄
akkor jó nagy olcsóság van felétek
pár napja voltam, ilyen uv fényes baszás
A fogtündér négy éve 20 lepedőt perkáltatott le,igaz a szemfog utáni fog fele egy csirkecsont darab miatt letört.Felhegesztették,majd a kis flexel kiigazította. 😬
Nem hiszem , h egy tizesért betömnének egy fogat, tíz éve volt annyi.
fogdoki itt sem olcsó, egy tömés 10 rugó
persze sztk fogtömés is van aztán járhatsz 2 hetenete mert kiesik
Akor menj ki olajért - meg ha már ott vagy, menj el fogorvoshoz, autószerelőhöz, fodrászhoz is 😁
Akkor most itt a lehetőség a nagy üzletre.Bérelj egy tartálykocsit,hozzál a németektől étolajat,itthon kiárulod a hatósági árfolyamon.
Ennyit a kormányunk árcsökkentéséről: