Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a baloldalról annyit hogy 8 év ámokfutás után amikor elkezdődött az o1g királysága 25% körüli mszp szavazat volt
pedig megvolt az öszödi beszéd, libás gordon meg amit el lehetett képzelni......
Bogyo a minta. 😆
Tudom, hogy ők úgy számolják, de nem úgy van - azt csak szeretnék. A 2,4-2,5 fideszes viszont elég stabil.
A gond az, hogy pl. a mihazánk csak a fidesztől fog elvenni - gyakorló elmebeteg gyurcsányisták sosem fognak rá átszavazni.
A baloldalon viszont hiába tolják ezt az összefosást, minden értelmesebbnek nyilvánvaló, hogy ott miferink vezényel - modjuk az igaz, értelmesebb? ott? 😂
Az ipse egy nagyon enyhe tourette szindrómás,és imádja hallani a hangját.
nomeg gyakorló elmebeteg,messiás komplexussal.
Tényleg komolyan hiszi hogy mindenben igaza van.
Nem véletlen ült mellette vasárnap az atv-s szájkosár.
Már ráébredtek hogy minden vasárnap ha engedik beszélni az +1% a fidesznek. 😂
Ez igazából úgy van hogy kevenc balosaink általában úgy számolják a többséget hogy aki nem a fideszre szavazott az velük van,így többség lesz.
Van 2,5-3 millió törzsszavazó mindkét oldalon.
Vannak hullámzások de kb ennyi.Most kurvára felfokozott a kampány,gyakorlatilag 18 óta permanens.Így szerintem nem lehetetlen hogy 70% lesz a részvétel.
És mindig van pár különutas,mint a mihazánk,gödény stb.Az azért le-lecsíp mindenhonnan.
klárikát fogják odaállítani, ha itt az idő... valamiért majd zaj visszalép... 😁 addig hadd' üssék 😆
Nem igazán értem, mintha ez a zajos márki direkt nem akarna nyerni, ott van de nem akar nyerni, de hogy ez miért jó....
Ez is eleve hibás, mert a részvételi arány 70%... 18-ban 5,7 M szavazott valójában a 8,3-ból - és ez egy magas arány volt.
Eddig bebizonyosodott, hogy 2,5 M stabil szavazóval lehet választást nyerni.
... ill. sztem már lesz 2 500 001, mert Bogyó át fog térni, annyira bejön neki a fideszes Renyó 😅
Ez vicces.
Fűszoknyás lányok és mojito?

https://mandiner.hu/cikk/20220...
Szerverhiba.
Ha az volt a gond hogy csak a pénze kellett és helyet nem adtak volna,akkor ja,már pár napja...........
Nekem semmi, de bajúsz az lehet.
https://mandiner.hu/cikk/20220...

Gattyánt kibaszta az ellenzék? Biztos nem.akarnak osztozni 😆
Bajúsz?
Az a normal matek szerint se jon ki.
Van 8 millio szavazo.
Abbol 3-3 fixen leszavaz a ket oldalra barmi van.
Es 1-1,5 aki soha semmilyen korulmeny kozt nem szavaz.
Tehat van a max 500e,1 millio akin lehet volnerestul,kutyastul gödényestül osztozni.
De ha bejutnak is,szemmel lathato nagysagban,semelyik oldallal meg csak eseti alkalommal se tudnak osszeallni.
Vitya meg csak csak,de veluk a toth laci nem es az osszefosas meg amugyis lehetetlen.Mindket oldalrol.
Ha meg csoda van es kormanyra kerul.
Az egy babazsur volt amit kapott az osztrak haider hozzajuk kepest kulfoldrol.
Gyakorlatilag fel even belul csőd.
https://www.facebook.com/hadhazyakos/videos/vil%C3%A1g%C3%BAjdons%C3%A1g-pozit%C3%ADv-teszttel-lehet-szabadulni-a-karant%C3%A9nb%C3%B3l/1049773962257626
Papírból rosszul! 😂 😂 😅
Nem lehet lelépni. Nincs 6.oltás,nincs körszakál, macskákat már nem szedegetünk a fáról, a köcsög pestin meg szívesen segítünk, mint már írtam mi nem háziorvosok vagyunk hogy tegyünk bármiféle különbséget ember és ember közt ha segítségre szorul.
Azért nincs, mert ezt mondja sok szavazó… ha csak egyszerűen leszavaznanak, mégis lenne… legalább akkora, hogy egyik disznó sem lenne abszolút többségben…
Vagy neked kéne rohanni a harmadik oltásért 🤷🏼‍♂️
"Oltásmentes tűzoltó." - ez jó, ezt megjegyzem. 😆
Az asztalra kéne basznod és most lelépni.
Há hiányozna nekeked a sok dilettáns hülye parancsnok,az erőltett 6. oltás,a körszakáll gate,a macskák fáról lerángatása és a sok köcsög pesti és alsóörsi hárllis égő autóból kirángatása?
Mikor ott a nyugis oltásmentes fullos állás a milliárdosnál nagypénzért,a megalázóan kevés állami fizetés helyett?
Remélem.
kettőig se jutsz el.
Persze, hű libsi, sírna hogy más oldja meg az ő problémáját.
Ha már odáig eljutok akkor már mindegy lesz, de legalább mire nekem 4lesz addigra neked már minimum 8. De te ugyanezt fogod csinálni mint most.
Nem többet, mint Blődi és Levi a 4. kötelező oltás után. 😂