Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Unatkozunk, na! 😆
Bogyo adja a temat.
Nem de tök jó rörögni... 😆
Ujdonsag?
De buzikok vagytok atya ég... 😂 😆 😂
gondolod ezért ragaszkodik az új motorhoz? (gondolkodós)
Úgy akar megdögleni, hogy adósságot hagy maga után azt még annyi pénz se lesz, hogy rádobják a földet?(kérdőjeles)
Lehet nincs jóba a nejjel(gondolkodós)
Mondjuk érthető bogyó 10 éve impotens a bagótól azért egy aktív nő ennyit nem szokott várni szexre 😂
nekem a kamerám C2-es Nokia a 02-es széria (meghajlós) fasorba sincs hozzá a hiro 8-as mondjuk nem is adnám oda semmi pénzért (ujjával nemet mutató)
rájottem miért kell a bogyónak az a 125-ös bizgere:
avval akar meghalni, kamion jön bogyó lapul és nincs szenvedés, nem kell végtagokat levágni a dohányzás miatt bekövetkezett érszűkület miatt, nem kell remegni mindenféle vírus miatt stbstb
jön a bolgár kamionos 36 óra vezetés után aztán 1 másodperc alatt mindennek vége
Akkor kérjél pipitől,neki biztosan van egy fasza hiro-8 as. 😆
Fenét: egy 6-7 évvel ezelőtt, durván leértékelve vett Sony AS20. De annyira vacak, hogy soha nem használtam semmire sem. Impulzus vásárlás volt. A szekrényben rohad, fél évente feltöltöm az akksiját.
Hiró-8?
Ok, megdumáltuk, kamera van itthon. 😂
Majd nyomj egy tesztvideot influenszerkent. 😂
Kínai a szajré, itt csak végösszeszerelnek. A márka valóban magyar és magyar a QC, az igaz. Több helyen foglalkoznak velük, mint a korábban szóba került SanYang-gal. Ettől függetlenül én kihagynám.
Bár igaz, arra a pár évre, amire a Bogyónak kell... Lehet annyit kihúz komoly baj nélkül.
Nagyjából eldöntöttem a kérdést hogy mit szeretnék venni - de majd tavasszal feltétlenül ki szeretném próbálni a márkakereskedésben, hogy mennyire kompatibilis (vagy sem) a sz@r derekammal. Ha van egy kis szerencsém, akkor a GS-t is beszámítják, nem nekem kell vesződnöm az eladásával. Addigra - ha minden jól megy - a pénzem is összejön rá.
https://tesztmotor.hu/kozeleg_a_magyar_robogogyartas/
Bogyó ez magyar tulajdonú gyár állítólag,alkatrészek lebontva lehet bármit venni hozzá.
Nem ismerem, de kínait úgysem mernék venni - már csak a hazai kereskedő- és szervizhálózat miatt sem.
Amúgy pofára éppen hogy PCX utánérzésnek tűnik, csak jóval gyengébb motorral (10LE /90 km/h vég, amaz meg 12,5LE / 105 km/h végsebesség). A kínain ABS sincs, és a fényszóra csak halogén (este baromi sokat számít - tudom az autóról).

Ha minden összejön, a kis Hondát fogom venni, nem rossz az ára 3 év teljeskörű garanciával:
https://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/pcx_125/honda_pcx_125_2021-es_abs_raktaron-16801500
700 e ft
Motowell grand mexon 125 4t,és nem egy dög nehéz.
Nem tudom mi ez - a kinézete elfogadható, de ránézésre egy két mázsás dög lehet. Olyan meg nekem nem kell. Ja, és nagyon szeretném ha új lenne - utolsó motornak.... Pénztárca meg erősen korlátos. Nekem nem fog fájni különösebben, ha megint 80-90-nel fogok bóklászni, mint anno a kis csopperrel. Azzal is eljutottam mindig oda, ahová akartam.
Ez hogy tetszik?
Nem állom a kinézetét sem az "olaszos" stílusú robogóknak. A Vespát is rühellem, pusztán a kinézete miatt.
Nincs "kardánalagút" rajtuk, felszállni biztosan könnyebb, de nem tudsz mibe kapaszkodni a bokáddal kanyarban / fékezéskor, a lábadat sem tudod előre nyújtani hosszabb úton. Na, meg drágák is (az SH 125 3 kilóval többe fáj, mint a sokkal praktikusabb PCX, a nagyobbakról meg ne is beszéljünk.)
Ennek tényleg több értelme lenne.
Alkoholos filctollal....