Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bogyó,nagyon úgy áll ,hogy most is jön az újabb 2/3-ad.És én nem bánom. 😂
2002-ben milyen válság? Az 2008-ban volt, és hogy annyira megéreztük, abban nagy szerepe volt ferid frankos jáccadozásának... de ezt már megrágtuk a múltkor.
Mindegy, én nem várom, hogy ferid ismét "bizonyítson" - mert az megint sokba lesz...
ez igaz is lenne ha a megfigyelés és a mérés nem "szonzorált" lenne
pl:
ha a kis fatornyos falunkban bekopogtatnék minden házba és körbekérdeznék ki van oltva ki betegedett meg és menyire az tényszerű felmérés lenne számomra
ha az alusapkások bíznának meg evvel akkor pl az oltott kicsit lázas voltam helyett beírhatnám az is hogy lázas beteg több napig
de ha a gyógyszeripar bízna meg azt is beírhatnám hogy elenyésző tünetek
és egyik esetben se hazudnék, csak egy kicsit más szemszögből látom a dolgokat
szóval ezek a tényszerű dolgok is lehetnek csalósak
de mondjuk egy rákos beteg coviddal a szervezetében meghal ezt is lehet többféleképp értelmezni, és egyik sem lesz hazugság
Ad 1., A válságot nem a Kúrcsány csinálta - bármennyire is szeretné Viktor csapata így beállítani a dolgot.
Ad 2., Azt teljesen elfogadom, hogy elsőre összejött a kétharmad, de nagyon hamar kibújt a szög a zsákból, nagyon hamar elkezdtek a közpénzek a haverokhoz vándorolni - másodjára már nem kellett volna kétharmadnak lennie, ha nem hülye és vak a nép...
pl. úgy, hogy 2002-2010 között az évszázad legrosszabb kormánya volt... Akárki jött utánuk, 2/3-a lett, mert még a leghülyébb hívüknek is elege lett belőlük 😂 az is átszavazott 😅
...ja, bocs, te most ezeket szeretnéd vissza 😅
Ezzel azt akarod mondani, hogy elismerte hogy polgárháborút akar szítani fizetett provokátorokkal, mert törvényes úton esélye sincs választást nyerni.
Az a baj l, hogy ott nem igazán szoktál érvet írni. Legalábbis a már számtalanszor feltett egyszerű kérdésemre nem tudsz válaszolni 🤷🏼‍♂️
"...a többségnek nincs esze..."

Szerinted hogyan szokott összejönni a kétharmad - feltéve ha a választási csalásoktól most eltekintünk? 🤐
Legnagyobb gond, hogy akinek van esze, az képes logikai úton ezt eldönteni, de a többségnek nincs esze, ezért azt hisze el amit akar.
Ezért van az hogy én hiába érvelek logikai levezetéssel a COVID topikban, azt senki nem akarja felfogni, mert még az egyszerűsített logikát sem értik. És akkor jönnek ezek a kérdések hogy "a legfőbb gond az hogy kinek lehet hinni?"
Senkinek nem kell hinni. Ez nem hit dolog. Egy állítást lehet közönséges logika, közvetlen megfigyelés, mérés, ismételhetőség útján ellenőrizni. A tudományban ez működik, nem az hogy "kinek lehet hinni"

Igazából Sorosnak meg a többi gecinek igaza van. Az emberek többsége túl hülye hogy képes legyen saját sorsáról dönteni, ezért kell őket irányítani úgy hogy a geciknek jó legyen, mert a hülyékkel elég ha elhitetik hogy bármi befolyása van a dolgok menetére.

Aztán ha van is egy csoport ami az emberek javáért dolgozna, arról simán el lehet terjeszteni hogy az is geci (papok, orvosok) aztán máris nem hisz nekik a sok birka, miközben az igazi gecik baszó szigetekre járnak és kisfiúkat rendelnek telefonon, miközben rásozzák a frankhitelt a birkákra.
Igen, ők azok! 😍
Ez az a hulye banda aki tavaly karacsonyra igerte a 200e alairast,de csak most jott ossze es benyogtek hogy 470e van meg,de csak 235e embert sikerult osszekaparni? 😆
https://nyugatifeny.hu/2022/01/22/gyurcsany-ferenc-szerint-orban-ugy-fog-megbukni-mint-a-kazah-diktator
Neked meg három... 😆
Pipinek ket hete sincs,tiktakk. 😂
Alacsony iskolázattságú (buta) embereknél gyakran fordul elő, hogy azt képzelik őket átverik megkárosítják hülyének nézik. És akkor jön a namajdenmegmutatom engem nem lehet átverni és utánajárnak a dolognak. Addig keresgélnek az interneten amíg nem találnak a számukra megfelelő ideológiát ugyan olyan ostoba embertől és azt kezdik el hirdetni. Innen jönnek aztán a csipet meg antennát ültetnek az emberbe, emberkisérlet van most az oltás kapcsán, Bill Gates találta ki mert túl sokan vagyunk nem fér el a metrón ezért 5 éven múlva mindenki meghal akit beoltottak stb.
a legfőbb gond az hogy kinek lehet hinni?
mert ugye
a kormány geci annak nem lehet
az orvosok gecik meg a gyógyszergyártók kezében vannak nekik sem lehet
a média alapból geci annak se lehet hinni
a papok is gecik, meg pedofil buzik is szóval ők is kizárva
Ez a felmérés szerintem baromság!
Sokkal több agyhalott van amelyik elhiszi mind a kormány, mind a média szarait!
Ez csak úgy, ha már politika: https://index.hu/belfold/2022/...
Nekem csak egy fogmosás, de utána te ülve pisilhetsz! 😆
amúgy fura a nyelv
tenni-venni-jönni-menni, szegeden még mind ö-betűs, de csak három alakult át a mai mekegős nyelvre
akkor kapd be a faxom 😅
a k végű a parasztos kivitele az unatkozom szónak
A második a helyes.
Sose tudtam hogy írják ezt helyesen?
Unatkozok vagy unatkozom? (kérdőjeles)