Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem lehet mindenki olyan kiváló, mint Te!
Bogyó, akkor van egy rossz hírem. Átlag alatt teljesítettél🤷🏼‍♂️
Megint ott tartunk hogy terelsz, teljesen lényegtelen hogy mikor estem át, mert ha újra elkapom, mindenbizonnyal enyhébb lesz, hiszen a vírus is enyhébb lefolyású, másrészt, az 1nap láz aztàn 2nap hőemelkedést kibírom évente 2x is.
Szerintem,ha nem cigiztél volna,most sokkal több javad lenne.Számoló ember vagy,ugye nem kell tovább magyarázni.
A ló másik oldalára? Levi-nk naponta többször is szokott olyat csinálni. 😂
Mikor estel at?
Ez hogy is állt fletó idejében.Csak,hogy ugye lopnak.
Zsebből, munkabérből. Szép lassan jött össze a rávaló, de összejött.

A 3 utóbbi "Fidesz-kormány" közül csak most, a legutolsó alatt van némi pénzem. Nem sok, de van valamennyi... (Az első kettő az nekem tiszta bukás volt).
Rusztikus tulzas hogy hazat.
Valyogbarlang. 😆
Svájci frankból ? 😂
Meg varok. 😆
A Fletó alatt házat vettem, és SOKKAL drágább fotóscucc lógott a nyakamban. 😘
A Bogyó is a fidesz kormány alatt szedte meg magát 🤷🏼‍♂️ Új kocsi, fényképező most meg új motort akar venni 🤷🏼‍♂️
De te is! 😆
Attól hogy kényszerből be kell oltassam magam előbb-utóbb még nem logikus.
Mert azt mondtam.huzzal oltatni. 😆
Levi, jó várakozást az omokronra.Ámen. 😇
Bogyó,az elmúlt 8 évben legalább ötször annyit lapátoltam össze,mint a fletó idejében.Mindenre jutott,a gyerekek fullon ellátva.Nekem nem hiányzik az országot kiárusító politika.Akiket magasztalsz Brüsszelben bele szarnak a saját kondérunkba,csak az a helyzet ,hogy ők egy másik kondért meregetnek.
Te és Zoli az aki terelni szokott. Én feltettem egy egyszerű kérdést ami úgy hangzott “miért kell beoltassa magát háromszor egy olyan ember aki igazoltan àtesett a koronavírus fertőzésen?”. Erre még egy épkézláb választ nem tudtatok adni.
És most felteszek egy másikat. A szakemberek többsége az omikronra várt, egy olyan vírusra ami nagyon fertőző de nem okoz komoly megbetegedèst vagy ha okoz is, nagyon kis százalékban. Most megérkezett, itt az omikron. Ezt miért kezeljük úgy mintha nem is korona vírus lenne? Miért most kötelezik a 3oltást amikor már szinte mindenki immunis lehet komolyabb veszély nélkül ?
A bedőlés már korábban megtörtént. Ugye ez volt az öszödi beszéd. 2 periódust csináltak a komcsik, és egyiket sem tudta végig csinálni egy miniszterelnök.
Ott.
A.
Pont.
A gecinek azzal van szerencséje, hogy jó érzékkel rájött, a magyaroknak nem demokráciára van igénye, hanem egy új kádárra.
A kormány? Nem hinném.... A hülye magyar pógár (én is...) akart "jobban élni", többet mutatni a szomszédnak, mint amennyire valójában tellett a fizetésünkből. Az igazi baj akkor lett, amikor a gazdasági VILÁGválság miatt munkanélküliek lettünk sokan, és a felvett hitelt meg törleszteni kellett (én bírtam éppen, mert pici összeg volt, de nem volt vicces a munkanélküli segélyből...)

A bankok sem voltak szentek, de az igazi baj szerintem 2010-től jött: szeretett Viktorunk bedöntötte a forint a nyugati valutákhoz képest.
Ha megméred az akku feszültséget az milyen pártállású?
Tehát ha rossz az akku feszültsége az nem az akku hibája, hanem a multiméter gyártó cégek át akarnak verni és meghamisítják a mérési eredményt 😆
És a hitelesített műszerek is kamut mutatnak, mert a hitelesítő cég is benne van az üzletben.

Kb. itt tartotok.
Mindig érveltem. Olyan szinten amit egy 8 éves gyerek is képes volt felfogni.
Ha neked ez nem ment, akkor nem az érvelésben van a hiba.
Meg aztán olyan elvakult vagy hogy meg sem próbálod meghallgatni az érveket, csak fújod a hülyeségedet és terelsz.