Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ahelyett hegy nekiállsz személyeskedni inkább írd le a mondandód érthetően .
😆
Teged sem az eszedert alkalmaznak,csak kitarto vagy mint egy barominagy szurkemarha. 😆
De mi ellen?Hát azt sem értem mit írsz.Olvasd már vissza az írásod!Írd le emberi nyelven aztán szívesen reagálok.
Amikor jon a hablaty az ekezetek nelkuli irasrol megerositesz hogy nincs elfogadhato ervelesed.
Mindig ezt csinalod.
Elég furcsa hogy oda írtad hogy reméled felfogom.Mert nem igazán,egy nagy ékezet nélküli betű hiányos zagyvaság az egész.
No,pusztan erdekesseg,elkezdtek ezt is bevetni.
Rendesen aprit.Bar szerintem fingjuk nincs hogy kene hasznalni,es mire.
De cefet fasza hallivudi a cucc.

http://youtu.be/SilQ_gnTmL0
Mert megtamadtak b+.
Ha te aze merorban hanytthomlok lepsz..........
Valszeg az ukik is igy allnak.zseleeleg hulye,de a mi zselenk...........es geci putyin.......
Bar inkabb az elején,most mar inkabb ugy lehetnek hogy vigyek a donbaszt ha kell,csak legyen vege,de mivel hulye szlavok azert ragaszkodnak,meg a mar benne vagy a lavinaba.
Innen magyarorszagrol nezve felolem vigyek a fel ukrajnat ha igy vege lenne.
Csak maradjon egy jo nagypuffer resz koztunk,az se baj ha senkifoldje.
Szabolcs megyevel mar mar mas lenne a szitu........es tokmindeg hogy gyurcsany,orban,vagy jákob lenne a foni.
Meg ugy is hogy teli van homoki retkekkel mordor mer az is mellekes lenne.Van ott nagyonsok rendes magyar is.
Remelem felfogod.
Feltételezés szerint,ha mondjuk magyarországot megtámadnák akkor ez úgy nézne ki hogy a családot rögtön áthajítanám a határon én meg maradnék itt de nem háborúzni.Én a hazámért pont annyit tennék amennyit ő tesz értem.
"Vannak ok-okozatok amiknek az usa,az ukran allam a felelose,de ha ezeket felrerakjuk "
De miért rakjuk félre?A háború részesei.
Mondom,megmagyarazod hogy miert is lepsz le azonnal.
De a teny az hogy van egy hazad,amit megtamadnak,es te siman aszondod szevasztok.Es ott se vagy.
Na jo,de o hablatyol mindenrol hogy miert lepne azonnal.Rogton kodosit politikusokrol.
Holott teny hogy a muszka bevonult.
Vannak ok-okozatok amiknek az usa,az ukran allam a felelose,de ha ezeket felrerakjuk ez egy jo oreg allam-allam kozotti sima haboru.
Kurvasok volt,van es lesz ilyen.
A jobb allampolgarok meg hat nem lepnek le az elso percben,a rosszabbakra meg nincs szukseg.
Ettol fuggetlenul ez egy szlavok kozti csunya pofozkodas,amihez normalis EU-ban annyi kozunk lenne hogy az ukriktol cigi,benzin csempesztet,maffiat,kurvaka,szervkereskedelmet koszonhetunk,a muszkatol ugyaneztkisebb mertekben mert nem a szomszed,es olcso nyersanyagokat,elvonalbeli atomtechnikat es jelentos exportletoseget varhatunk el.
Melyik jobb?
Ami most van az az hogy az eddigi vodkatol beszivott orosz turistak penze helyett megmutattuk hogy mennyire szar a szarazfoldi haderejuk.
Amit a tortenelmi tapasztalatok alapjan biztosra vehetjuk hogy kijavitanak,rengeteget tanulnak nato technika,harceljarasokrol,es felbasztuk oket agyilag vegleg.
Pont mint anno hitler,annak is kibaszott jo vege lett.
Hát kik miatt van a háború,kinek a játéka ez?Ja,odaballagnál az orosz katonákhoz és megkérdeznéd hogy ti tudjátok miért lőttök?-azért mert mondták.
És az ukránoknál?-hát,azért mert mondták.
Az ukriknal sem a politikusokert halnak meg akik a fronton vannak.
Hát ha te meg meghalnál két idióta vezető miatt,akkor te meg ostoba vagy.Családomért szeretteimért meghalnék de egy idióta politikus miatt sem.Így nyilván nem mennék,de ha egy civil lennék biztos igaz hogy nem harcolnék egy percet sem ezekért.
Többség menne igyis ugyis a röghöz kötöttség ami még itt ott bezavar.
Mondjuk rolad siman elhiszem az azonnali nyulcipot.
Ostobák,megérdemlik.
Idos rokonoktol a haz-lakason at a penztelensegig rengeteg ok is lehet.
Van aki elhitte hogy eros a hadsereg,ezerkilometerre a fronttol minek rangatnak ot be,hisz szazszamra langolo muszka tankokkal volt tele a media.Nyugi van,mennek moszkvaig a hősei.......utan mar nem lehet mert mennek erte a nagydarab rendorok.
Nem,én annak az emberkének hittem aki azt mondta hogy lesz csak az a kérdés mikor,akkor volt az a stádium mikor az oroszok elkezdtek mozgolódni a határnál,én azt nem tudom mások mit mondtak.
Nem mondod, hogy te mertél nem hinni vezetőinknek és azok hírmondóiknak, hogy még a hülye is megértse: nem lesz háború! 🙃Én mondjuk az utolsó pillanatig bíztam benne, hogy nem lesz. Utólag mindenki okos és aszondja, hogy megmondtam és már 17 éve percre pontosan tudta, hogy mi lesz, de én nem tartozom a mindent tudók közé.
Érintett alatt az ukrán civileket értem.Ha én magyar civilként ezt így hallottam akkor ők nem?Aztán mi volt, ment a háború egy hete ők meg nyugodtan mentek munkába.
A flightradaron latsztott egy par nappal elotte oar tucat ukri oligarha reouloje megindult mindefele,meg is irtak.
Na onnan mar biztos volt.
Mondom hogy mentek,itt is van egy kazal ukri.
De van egy masik adag aki nem mehetett,sok okbol.
Nem tudták.........meglepően sokan hittek ebben föleg, hogy az usákok hónapok óta mondták ők meg ugye mindig hazudnak. Ezt az is bizonyítja, hogy sok vezető és újságíró is ezt mondta még 1-2 nappal a háború előtt is pedig ha tudták volna a minimum az, hogy legalább az arcvesztést nem kockáztatják bár akinek alapból nincs arca azt ez nem érdekli.
Na most nem azért de tisztán emlékszem hogy a háború kezdete elött a rádióban beszélt valami hozzáértő,ő akkor azt mondta hogy biztos hogy lesz orosz ukrán háború,a kérdés hogy két nap vagy egy hónap múlva.hát két hét lett belőle.Na már most ha ő ezt így tudta akkor szerinted az érintettek nem tudták?Még az első lövés elött mentem volna nyaralni külföldre.