Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mivel gondolataim szerint életeben nem tekertél 300 méternél többet így fogalmad sincs miről szól ez 😅 Mi 10 órákat tekertünk nem a tekerés intenzitása miatt fájt vagy nem fájt a segged, hanem mert nem volt hozzászokva a nyereghez(kezeit széttáró) aztán idővel betörik mint a bakancs 😅 utána már nem fáj egyáltalán. Nem kell zselés nyereg se (meghajlós)
minél intenzívenben tekered a pedált annál kevesebb súly lesz a seggeden és annál kevésbé fáj
na a jófogáson még vannak korabeli példányok 😅
na ilyennel nyomtam sok kerótúrát(meghajlós)
első nap után mindig nagyon fájt 😅 Második nap az első kilométerek a biciklin állva történtek(kezeit széttáró) Aztán szép fokozatosan eltűnt ez a fájdalom. Azt mondom ha rendszeresen sokat keróznál nem fájna mind1. hogy 16 vagy 60 éves vagy(kezeit széttáró)
Persze hogy nem fájt a segged, mert 16 éves voltál nem 50... 16 éves koromban nekem se fájt 😁
elég sokat bringáztunk középiskolába(kezeit széttáró) Mátrába, pécsen, szlovákiába voltunk. Voltunk éjszakai biciklizésen 70 km. Voltunk 100 km-es versenyen nekem 4 óra egynéhány perc volt, na ez mind az iskola szervezésében volt. Nos az ilyen 3-4 napos bringázások második napjának a végére megszokta a segged a nyerget aztán utána már egy cseppet se fájt(kezeit széttáró) Pedig 89-90-ben még nem nagyon voltak zselés nyergek 😅 Én mindig egy iskolai csepel apolló bringával voltam(meghajlós)
Irtam is, hogy verseny.
Amugy a bringa ut pl. felvisz a Baacsony oldalara, a verseny alatt a fouton mennek a vizparton. Meg ilyen van mashol is.
Lezárt útvonalon, verseny feltételek között lehet. A bicikliúton nyilván nem lehet épkézláb átlagot menni a felsorolt problémák miatt.
Nem lehet 5-6 óra alatt megkerülni... az olyan magas átlagsebességet jelent, amit nem lehet hozni csak lezárt pályán. Neked viszont kerülgetni kell a gumimatracot cipelő gyerekeket, meg a bóklászó nyuggereket, van pár kereszteződés is. Már a 10-12 óra is necces...
14 órát meg tekerjen az, akinek bizonyítási kényszere van 😅 nekem elég 50 km (nem a lábam fárad el, a seggem megy szét)
Termeszeessn egy nap alatt. A Balaton kerulesi verseny alatt a sportolok 5-6 ora alatt, nekem 14 korul, igaz, en montival megyek, mert az van.
Es nem is hajt engem a tatar, pontosabban az idomero ora.
Aki nem tudja megcsinalni.
Amugy szerintem az a 200 km pont az a tav, amit egyszer-egyszer az ember az onmaga bizonyitasara meg tud tenni, ha nem fellebu, nem 70 eves, habar az egyik az ismertek kozul most 62 korul van, a masik kicsit tobb. A tobbi velem egykoru kb.
Es a Balaton kerulesnek van egy ooo... erteke itt Magyarorszagon, mint az atuszas. Azt is megtehetnem eg medenceben oda-vissza. En a mult heten tartottam karban a bringat, ezen a heten elkezdek alapozni, aztan megint lehet adni az ér
zesnek.
Miért,az menő dolog?Volt hogy körbetekertük egy nap alatt,persze ott kevesebben voltunk mint a két naposon,de a két napos inkább a piáról szólt,ott a kulacsba is fröccs volt.
Hány nap alatt kerülték meg? Mert eddig aki ezzel menőzött nekem az 4-5-6 nap alatt cammogta körbe. Az meg már nem sport ugyebár.
Ha tíz óránál rövidebb idő alatt akkor sportolt.
Sejtettem 🤣
hát ebben nem tévecc 😅
B+ ez jó nagy petárda...
Ó dehogynem.Imádnám,Füreden elindulnánk,tuti te lennél az a hülye aki már Révfülöpnél bedölne a nádasba mert fejbevert a pia.
én már a kocsma részét nem bírnám 😅
A muszka elkezdett úgy muködni mint egy hadseregféle,meg mindig gyenge,de mozognak a replőik.Ez a bomba a közepes,van 3 tonnás is.

http://youtu.be/gefcxY8VUEo
Ez hülyeség,mi is el szoktunk menni.Két nap,és tömény bebaszás.Ez fanatizmus lenne?Nem hiszem.Az összes útba eső kocsmánál megállunk egy jó kikapcsolódás az egész.
hülyeség is
gyerekként olyan nyugis voltam hogy letettek játszani 3 fakockával aztáb avval elvoltam egész nap
amikor még kisebb voltam egy szőnyeg rojttal is elvoltam órákig
mese lemezeket el tudtam hallgatni egész nap fekve
miután tudtam olvasni kb egész nap ültem és olvasgattam mindent is
én mindig nyugis voltam 0-50 évesig ezután se fog változni
nekem nem a tekeréssel lenne a gondom(kezeit széttáró) Hanem a 3 napos berúgással 😅
gyerekék is megkerülték igaz 3 nap alatt
sátrazós bulizós hétvége
A 3+2 biztos neked is ment a 90-es években 😃 azóta sem hallottam annyira szar zenét, pedig a maiak se semmik 😁