Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ks 80 a jófogáson. Igaz kissé ratyi, de olcsó...
Na jó, szóval itt sem jelent meg kép...
Sajna igy jött. Meg tudja nyitni valaki?
A Gilera még szabad. A bmw3@freemail.hu címen megadom a tulaj számát.
Az eredeti fényképet még nem kaptam meg, de jönni fog.
Üdv!

Érdekelhet mindkét motor, ha az előttem jelentkezőknek nem kellene.

Köszi!
Holnap megyek megnézni, de bocsi a Vasutasjani szólt először, ha neki nem kell, akkor írok neked.
aza kocka karbis?
a honda ss érdekelhet , ugye 4 ütemű? és meg hány gangos?
Keresek komplett Monzához való karburátort! Bing SRG 14 est.
1 hete került hozzám tartalék blokk volt előző tulaj azt mondta működött csak a motor elkelt és ezt nem adta vele.Nagyon meg nem bontottam a hengerfejet vettem le.Mahle henger van rajta a nikaszil hibátlan a dugó is jónak néz ki.Bosch gyújtás,főtengely is forog benne ahogy kell.Karburátor nincs hozzá, ha érdekel hívj fel este 8 után és megbeszéljük a többit. 30-604-kilencven27
Kellene kép meg infó az állapotáról!És Ár vagy elérhetőség!
Kreidler MF motorblokk eladó ha valakit érdekel szóljon és mondok bővebbet plusz csinálok képet.
Nos, Uraim!
Eladó egy Gilera 125 sport 1955, OT vizsga+rendszám, 400-ért. A kép illuszráció, a gép színe ilyen. Hétfőn megyek megnézni. Ugyanitt Honda ss 50, kipufogó nélkül rozsdás, szakadt üléssel, 120 ezer. Fotó erről is lesz. Ha érdekel valakit, írjon. Becs szó nem teszek rá egy fillért sem, szívességet teszek a komának, hogy itt kôzzé teszem.
Addmeg a neved ha mashol nem emailben fel szeretnelek venni fb re.
Mert nem tudom hol laksz! Holnap is járok felétek délután!
Remélem más már nemjön elő rajta
Hát nemhittem volna hogy ezlessz a problémája.
Ügyi vagy, de látod, erre találták ki a fullszinti 2t olajat. Annak semmilyen lerakódása nincs. Igaz, amikor a Laverda készült, akkor még ilyen nem-igen létezett...
Ujabb probléma fennt a laverdanal megyek vele egy kört gondoltam én előrehoztam szivató pöcc röff megy minden fasza elindulok kb 500 méter után alapjárat visszaesik alig alig pöfög majd megáll ezután se tolásra se rugásra nemindul köpi az olajat mint a barom gyertya ki uj gyertya bele régi benya leenged uj feltölt.......nemindul mi történhetett talán gyujtás vagy szimmeringes?! Fogtam a fejem itt valami nagy gond van próba kompresszió van nem szimmeringes uj a gyertya az sem lehet a problémám forrása na akkó mi a fuck van tanácstalan vagyok nagynehezen beindult nyélgázon alig alig pöfög blokk remeg csörög zörög fullad hát ez mi ilyen nincs moslett megcsinálva rajta minden mégsem megy talán letestel valahol a blokkban a stopkábel?! Az sem teljesen uj kábel zsugorcsövezve ahogyan azt kell aztán gondolkodtam gondolkodtam egyszercsak jött az isteni szikra mivan ha ennyire elvan tömődve a kipufogó?! Koxosodva kipu levesz következő probléma nem szétszedhető akkor benyabele hőlégfúvó 3 órás kiégetés után egy fél 5 literes vödörnyi olajos összeállt kox jött ki belőle na akkor ezlessz a probléma reménykedve mondtam lehűlt a kipu felraktam csavarok egyéb vissza gyertya megtisztít beteker szivató egy rugás indul pörög mwgy mint a golyó gondoltam megosztom veletek hátha valaki másnak segítség lehet vagy tanúnság
Azért, mert ez már majdnem chopper :-)
Sosem értettem miért kell felfelé görbíteni az ülést. Undorító.
Vérszegény Zündapp a jófogáson, de legalább olcsó...
Es mer nem jottel be?
Ilyen időben már nem motorozom. Egyébként ma is átmentem kálnokon!
Aryen gyere át és megtudod nezni meg enis kivancsi vagyok a cobradra