Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van, 5000. Azért írtam ki az árat, hogy mástól ennél olcsóbban tudd megvenni :-)
Keresek hercules benzincsapot jó állapotút (ultra, mk stb széria)
de ha valakinek komolyan kellene,1250 euró fix áron eladom az rs-emet ! ritka nagyfékdobos,5gangos! a legtöbb amit hirdetnek,3-4 sebességes kisfékdobos!http://suchen.mobile.de/fahrze...
Nem kamu a hirdetés. :) Elkelt a motor. :)
Na végre valami frankó ajánlat. Sajna az ár az reálisnak tűnik. Nekem rossz tapasztalataim vannak. Pl. a 6 sebis Monza stb.
Én beszéltem a tulajjal,de azt mondta hogy már mennek érte ebéd után amúgy az árra 250000Ft-ot mondott.
Urak!
Hívott már valakit a kreidleres? Félek, hogy ez is full kamu...
Igen igen. Eléggé szép dolog ez. Elbíbelődni egy bowdennel pár napot mire jó lesz
...a 77-es évjáratú Kreidler Florett-el kapcsolatban! e-mail: koneig@freemail.hu
Kérem hívjon fel a 20 5156012-n! Király László
Ez az egyik szépség a veteránozásban! Gyárthatja az ember saját magának a bowdeneket, kábeleket, meg minden más apróságot, és szép lassan "módja lesz" kitanulni egy-két szakmát is, ha előbb fel nem adja az egészet.
Semmilyen. Úgy kell építeni hozzá másik bowdenekből.
Puch Cobrához milyen motor kuplung bovdenje passzol?
engem is érdekel. Kérek képet és egy árat a cseburaska176@hotmail.com ra
Üdv
Tudna egy képet és egy tel számot küldeni ide
office1998@citromail.hu
Köszönöm
Üdv.! Van egy 1977-es évjáratú Kreidler Florett RS típusú kerékpárom eredeti állapotban, papírokkal. A motor kitűnően működik, teljesen üzemképes, korából adódóan vannak rajta esztétikai hibák. Egy kis segítséget szeretnék kérni az eladásban, illetve, ha van rá itt esetleg vevő, aki hasonlót keres, szívesen meghallgatom. Kérésre küldök képeket! :)
Már én is elbizonytalanodtam, mert a trafó is lehet hibás. Mindkettőben több áramköri elem van gyantával kiöntve. Ravasz megoldás...
sztem kontakthiba lehet valahol.
mert mivel melegszik akkor tágulhat és nemkap áramot. vagy letestelődik.Érdemes ha megint leáll akkor azonnal elő a multiméter és végig keresed hogy hol a hiba.
Soha pediga laverdán is motoplat van
Két motoplat alaplapom is elájult a melegtől. Azután 10-15 perc múlva megint elindultak. Volt már valakinek hasonló jelenség?
Sikerült megnézned a Kipufogót?
Svájci csodabogárvalaki látottmár ilyet?
üdv. puch endúrót ,vázat keresek megvételre.köszi.
Persze!
aradigyuri@freemail.hu, vagy 06-20/289-55-85