Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak a két első teleszkóp (alja-teteje)+ alsó-felső villahíd a kormány nyakkal meg a csapágyakkal van meg. X-50 ötküllős lemezfelni volt benne. Esetleg két 17-es kerekem van küllős, mint a Monza 4C-k ben!
ha ranger komplett első futómű van ? és van e hozzá komplett első kerék? (asszem 19 v. 21 -es) mert gondoltam hogy csinálok egy comet vázból egy endurót szépen:)
Üdv Urak!
Valakit nem érdekel esetleg egy kifejezetten jó állapotú Ranger első teló kiflikkel, és egy szintén jó karban levő Sachs első telópár kiflik nélkül két tárcsafékes mocihoz? Van még a Sachshoz hátsó műanyag sárvédő, légszűrőház,váz ( a hátsó villa gányolás áldozata lett) jó állapotban, tank közepes állapotban,szakadt ülés, kifejezetten szép elsőkerék két tárcsához. Ja, nem ebből akarok meggazdagodni, de azért nem ócskavas árban!
Köszi a türelmet!
Egyből megjelentek a neppermesterek ja csak hozzátenném hogy tudok egy cobrát egy 6 sebességes monzát mind a kettő fejidomos és egy 80 köbös sachs crossot 4 sebességes léghűtéses gépet itt óváron eladótha érdekel valakit.
A lényeget! Ott is van Zündapp?
Boldogabb helyen mint Magyarország!
Hol jártál, mit láttál?
Szia érdekelne a monza írj egy elérhetőséget a kmct@freemail.hu ,hisz nem lakom messze tőled,s bármikor megtudom nézni
komolyan érdekel
Igggen mindenkit érdekel. Engem is: bmw3@freemail.hu
Puch T50-4 ha érdekel valakit írjon itt vagy e-mailben : martino@gportal.hu
06/20/586-2923
lol mi folyik mèg mindig itt...
Érdekel a motor. Küldj pár képet légyszives a cseburaska176@hotmail.com ra te is.
Olvasgatom régóta a fórumot,van valahol a sufni mélyén egy monza? Puch N50-6 om. régen ment kicsit leharcolt állapotu érdekel valakit?
írj egy emailt a cseburaska176@hotmail.com ra. Érdekel engem is.
hello
tudnál adni egy elérhetőséget?
köszönöm
Van egy kreidler florett elado, ha erdekel valakit
a Laverdáról a videót linkelem addigis pár tunying simóó :D
Azóta változott a helyzet. Amikor belátta, hogy ez a stílus nem jött be, felhívott, mert rajtam kívül senki nem volt nála. Olyan ajánlatot tett, amit már nem lehetett visszautasítani. Mikor már felpakoltunk és lepapíroztunk mindent, akkor mondta meg, hogy a gépet két hete cserélte el egy idősebb emberrel egy 10 ezer forint értékű légpuskáért...
Ilyet írt 200 ért eladó. Mondom 170 ért van kint. Naa felfeléalkudozás.:D Érdekes.
Először az előnyöket: egyező alváz és motorszám, teljesen eredeti rajta minden, ezzel vége is. Ha a motor és a váltó hibátlan lett volna, még így rozsdásan is megérte volna. Egyet-kettőt böffent, de nem indult. A kipufogó könyök cserés, a dob még menthető. Minden krómozott alkatrész rozsdás, minden festett elem sérült , vagy rozsdás. Hosszabb ideje volt az országban, tehát az összes kókány szögelés megvan rajta. Aki szereti a kihívásokat, annak remek projekt. Iszonyat sok munka, rengeteg pótolandó alkatrész. Én már öreg vagyok ehhez...
Eléggé rossz mi? Mi a hibája? Kicsit nagyot néztem amikor aztmondta hogy 200 ért eladó amikor 170 ért van kirakva.:D
Tegnap megnéztem. Az állapota miatt lemondtam róla.
Monoron.
Szép darab ez is!
Hol sikerült ilyet felhajtani?