Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Annak is van élvezeti értéke, csak kevesebb...
Igen végülis egy T50-4 "Cobra t " volt de nem összetévesztendő a 6 sebességes társával.
Nekem behozta a google tárolt hírdetések között.
Ja a hengerfej eredeti volt.
Ja az egy 4 sebességes enduro volt 60 ezerért. Reggel még fentvolt. Azthiszem valami ranger vagy condor volt cudar állapotban M50 es hengerfejjel. Először én is cobrának néztem.
A kulcsszó Győrszemere. Más infó nincs meg már.
Nem én voltam. A nyomát linkelhetnéd.
A hirdetés nincs, csak a nyoma a google-ban.
Fent van még a hirdetés? Nem én láttam a hirdetést hanem egy barátom, voltak fent képek is. De mivel délelőtt dolgoztam nem tudott elérni. Viszont néhány óra múlva már nem volt fent a hirdetés.
Képet láttál róla? A szövegben 4 sebességest ír.
Innen vette meg valaki a jófogáson néhány óráig fent lévő puch cobrát?
Bontódik a szerkezet. Sajnos a gányolást nem úszta meg. Előfordulnak igénytelen hegesztések. Vannak rajta típusidegen alkatrészek is. A kint állás (állítólag fóliasátor mellett volt tárolva) meglátszik rajta. Pókok és egyéb rovarok választották lakhelyül a motort.
Szerintetek a hátsó teleszkóp milyen motorról származhat? Nekem gyanús hogy nem Zündapp.
17es nem lessz jó? mert az van éppenséggel 1 amit lehetmég használni, vagy még körülnézek, de 14 es nem hinném, a Herculesen is 17es van, amit láttál.
Köszi! 5 gang-os.
Megnézem hátha van. Van valami sanda emlékem hogy valahol láttam egyet. Milyenhez való? 4 vagy soksebességes?
Én meg még mindig keresek ilyen Sachs hengerfejet:
Még mindig keresek ilyen 14 es karburátort. Akinek van az írjon már a cseburaska176@hotmail.com ra legyenszíves.
Az email címem: zolee988kukac t-online.hu
Tudok. E-mail címed?
Gratulálok! Persze, hogy van benne fantázia. Azért hívtam fel rá a figyelmet...
Érdekelhet. Igazából a lámpának a műanyag burkolata megvan. A belsőségek hiányoznak meg az üveg. Fényképet tudsz róla küldeni?
Van hozzá első lámpám, ha érdekel...
Tény, hogy elég retek állapotban van, de nem menthetetlen. Melós lesz a helyrehozatal....
Az a motor már elkelt.