Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gyujtas ujrakabelezve a blokkban kivul is mini 6 hierro motoplat ja meg van hozza egy tartalek ugyanilyen meg egy ducati elektronika ha erdekelvalakit eladoak meg van egy komplett 12 voltis bosch gyujtasom is uj megszakitoval lendkerekkel.
Na nembaj azalenyeg hogy ilyen laverdarol meg az orszagban sem tudok ugyhogy ertek raadasul felujittattam uj lanc uj lanckerekek vilagitas festes tanktisztitas uj karbi minden ha valakit erdekel eljohet meglesni mert most nagyon de nagyon megy a motorka az uj lancszettel
Megnéztem vagy négyszer a videót...
Így van! Ez az itthoni valóság!
Ja, de nem jött be. Itt az a szabály, ha venni akarsz, akkor aranyár, ha eladni, akkor meg fillérek.
Itthon gondolom 100-150-nél többet nem nagyon adnának érte. Főleg a nyerészkedő nepperek. Kint azért más a helyzet. Csak példaként mondom, hogy 2db motoromtól meg kellett váljak és kint sikerült eladnom az itthoni ár többszöröséért, úgy hogy a vevő még a kinti viszonyokhoz képest jól is járt velük! Még úgy is, hogy két fordulóval vitte el őket, igaz 1 kanyar oda vissza csak egy 80-as volt, de nekünk az sem kevés üzemanyagárban.
Ahhoz képest hogy Zündapp,egészen vállalható...
(D:)
https://www.facebook.com/sprin...
Ez most poén akart lenni? Valóságos összegekre lennék kíváncsi.
Kérj érte 1 millát és abból még alkudni is lehet :) A valóság zordabb...
Hali!keresek sachs supra elsőteleszkópot,elsőkereket,kipufogót,tel.06304906559 kösz!
Így van. Egyébként mennyiért lehetne itthon illetve kint normális, reális áron eladni egy vizes gtl-t?
Ráadásul 4000-ért egy katyvasz, mert gtl-nek hirdetik, ami a vázra igaz is lehet, de levegős a blokk...
4000-ért tudok egyet!
Azt hiszem itt a fórumon mindenki szeretne egy Cobrát 400 euróért...
Üdv urak eladó puch cobrát keresek egy kedves barátomnak 6 os vizeset az árat 100.000-, ft es 120.000-,ft kozott szabta meg kicsit tobb lehet aztmondta kepeket kernek vagy uzenetet facebbokon vagy emailben hammerl_kristof@freemail.hu Hammerl Kristóf.köszönöm a figyelmet
ugyes volt aki felujitotta:)
De szép motor!
szerintem csak én vagyok:)
sziasztok
Még új vagyok a forúmon de keresnék zündapp fanatikusokat
ezen az e-mail címen elértek:vlajos73@citromail.hu
Ez a Brumo utcája. Ő a comet-guru...
Sziasztok,
KTM RS4L-től megválnék idő/lelkesedés hiányában.
http://www.jofogas.hu/gyor_moson_sopron/KTM_Comet_RS4L_Puch_motoros_veteran_38666033.htm?first=1
Ha valakinek értelmes ajánlata van, várom megkeresését :)
Balu
Ja! Van még Sachs, Herkules első telóm kifejezetten szép állapotban dupla tárcsafékesekhez 8-ért, ha jó valakinek!
Uraim!
Nincs valakinek szüksége az alábbiakra?
1) Egy pár Ktm Pl kerék pár:nem sérült, vagy laza csak kicsit rozsdás a ráfja. Szegecselt lemez Rigida típus, Leleu dobfékekkel
2) Egy pár Comstar öntött küllős Rigida kerék Leleu dobfékekkel. Állapota jobb mint az előzőé.
3) kifejezetten jó állapotú Puch Ranger, Condor dobfékes első teleszkóp. Gator tipusú
Árak: 7-8-7ezer huf.