Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia, engem nagyon is érdekelne a KTM :)
Kérlek csörögj meg, ha aktuálissá válik, vagy dobj egy SMS-t / E-mailt.
nullathathúsz 91-99-007
zsakai pont balazs kukac kozlekkar.hu

Nagyon köszönöm előre is!
Üdv,
Balu
A kép csak illusztráció de ilyen motorrol van szó
Üdv mindenki kilátásban van egy ismerősöm ek egy ktm 50 rsv teljesen gyári eladó ha érdekel valakit
Valakinek nincs egy ilyen Sachs hengerfeje, jó állapotú és eladó?
Ezenkívűl bing 14 es komplett karburátor dellorto phbh 28 racing karbi puch monza 4 sebességeshez henger maxihoz főtengely uj kuplunglanellákkal hátsó rugók uj első lámpa kerk szimeringek motoralkatrészek lánckerekek puchokhoz stb
Bosch gyujtás uj megszakitoval eladó érdeklődni facebook hammerl kristóf
Üdv! Bosch mini gyújtás! meg van hozzá?
Eladó ez a motorom!

http://www.sportmotor.hu/motor...

06 húsz 428 2445

nektek 70 ért.
Hellooooo

Ds 50-be lenne, szóval igen :)
Puchi! Lábtekerős bejárósra kell?
Szia!
Sajna nincs ilyenem, de Te jól eltűntél !
Sziasztok!

Keresek ilyen karburátorba úszót! réz-műanyag is jó.
Hasonlít, de ez csak hatbordás. Furatról, és a nyílásokról nincs kép. Árban nem rossz, de tud-e annyit mint a Mahle?
http://robogoalkatresz.odormot...

Lehet kapni magyarországon Sachs hengert. Újdonság számomra.
Ja van egy vödör puch alkatrészem is ha érdekel valakit található benne 4 dugattyu 1 puch 4 sebishez henger egy komplett maxi blokk (szétborítva) occso
Tisztában voltamvele mikor elkezdtem meg azzal is hogy nem 2 napos munka de haladok a hétvégén meglesz a kábelezés a héten tanktisztítás kromofágolás minden idomon a színt az eredeti bordó keverés alatt hálisten halad azért
Pedig az a Cobra blokk még mindig ott van jófogáson. Az egészre adtam 40-es ajánlatot. A tulaj kicsit szörnyűlködött, de már puhul...
Jó nagy munkába fogtál. Kiváncsi leszek a végeredményre.
Még egy kevéske
Ujrakábelezés és ujrafestés előtti állapot
Persze! Lehet, hogy csak én nem tudok alkatrészeket szerezni, ha véletlenül kell! Szerencsére elég ritkán kell!
Lehet, hogy csomó jobbnál jobb ajánlat ment az email címére...
Na, úgy látom Te is csak a kérdésig jutottál el, de aztán elfogyott a lendület! Sebaj, itt a Fórumon, úgy látszik ezt már meg kell szokni!
valakinek nincs esetleg ijen kerekei eladok meg villa hozzá és föfék henger meg ffékhenger? ha igen menyiért emailcimem teken2@freemail.hu
http://www.jofogas.hu/borsod_abauj_zemplen/Simson_s51_70_34655111.htm?first=1
ijen kelene
Most, hogy kissé leült a fórum, azt az összehasonlító tesztet vettem elő, amiben 8 gép sok sok szempont szerinti értékelését csinálták 1978-ban. Akkor az első a Zündapp ks50 lett, második a Puch Jet, Kreidler rs után 4. a Fantic tx 220. A két japán, a Ktm rsl és a Hercules voltak hátul. Nálam, most, hogy sorba teszteltem őket, más a sorrend. A Fantic totál lenyűgöz. 9400- ig lehet forgatni. Tökéletes futómű, kényelmes űlés, jól eltalált sebességfokozatok és csodás hang. A többi is nagyon jó, régebben Zündapp jóvoltából a ks 50-et is kipróbáltam, ami valóban finom korrekt gép és potosan olyan, mint a tesztben. De ezek az olaszok valamit nagyon eltaláltak. A technikán túl a motorosok lelkébe is belelátnak. Szóval nálam ez győzött...