Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azért mert régebben a ktm nem nagyon gyártott saját blokkosokat 50 ccm-ben csak 125 fölöttit és nekik olcsóbb volt leszerződni a puchokkal és a sachsokkal. és nekik csak elég vázat gyártani. lásd a pl a mostani olasz motorosokat (pl aprilia, gilera, stb) azok többsége moriniblokkosok.
meg a mostani seat, meg skoda autók is volkswagen motorral szerelték. :)
na gyóvan csak a moci nincs nálam mert pesten van még a muteréknál. amikor majd ott leszek akkor jobban veszem szemügyre. DE így is nincs para mert van hozzá félmotornyi donorom. :)
bakker az autósnak gyertya van bent és nincs teljesen rátekerve. :D és persze úgy néz ki. :P
Gorcsa Bácsi( elnézésedet kérem) Nem véletlenül irta amit Írt! OLVASS Láss ne csak nézz!!
Monza, Imola központi állványa megegyezik a cobráéval? Feltehető rá?
T.gorcsa uram a ktm ek be miert raktak puch blokkot? Meg sachsot meg stb??
Monza, Imola központi állványa megegyezik a cobráéval? Feltehető rá?
Hol láttad a monzát?
Sziasztok! Eladó 50-est keresek: Puch Cobra, Monza M50, esetleg Zündapp ks50, vagy hasonló kaliberűt. Szegeden, Kecskeméten és ezek környékén lenne jó, hogy ne kelljen szállítással bajlódni. Hirdetéseket átnyálaztam az összes létező oldalon, csak baromi messze találtam (pl. egy nagyon szép Monzát). Ha valaki közületek tud eladót vagy éppen ő adná el, mindenképpen szóljon! :) BUÉK! N
dobjunk össze brumónak 1 szemüveg árát!!
Osztom a véleményed. A teleszpók Görbe bizony. Amúgy meg Boldog új évet mindenkinek!
Hát ez az hogy volt eszük, ill. klt.elemeztek mi lenne occobb.Eljött az az idő is mikor minarelli blokkot raktak bele.
De. akkor a germán nyelvűeknek biztos elment, mert nagy %a F&S blokkot használt.
És, ha még feltűnt volna germán nyelvűek futóműalk.i olaszok.:))
+ A laverda - a mg-i gépei mellett- gyártott 1-2 ikonikus motrot!
Neked is Dimma.
Boldog Új Évet
nincs elforditva...a gyertya már majnem beleér a sárvédöbe!!!!!
T. Szecska!
Ha a Laverda annyival szuperebb volt, akkor (halkan kérdem), miért szereltek beléjük Zündapp blokkot??? Teljesen elment az eszük a Taljánoknak???
nem görbe az hanem a kormánya elvan fordítva és úgy nézki minthe görbe lenne.
amúgy neked mindig az a mániád hogy valamelyik motornak a villája görbe. DE azér nem mindegy neked hogy egy segéd motornak mennyire görbe. ha csak tudjon jól csillapítani más baja nincsen akkor mi a baj? DE ha gyorsasági akkor az más tészta persze ott azonnal cserésnek kell lennie.
nemcsak rozsdás,de a váza is görbe....hasonlitsd össze a két villaszöget
ez a motorom, tudom rozsdás, DE fel lesz restaurálva!

ez meg netes:
http://www.motofreak.de/images...
nna volne egy kérdésem hogy mennyit érne egy ktm comet mustang kivitel? Bár a neten nem nagyon találtam ebben a szériában ami elég ritka lehet, jó tudom hogy egybevéve majdnem (pl. 500-as, 502, 504, enduro, stb )tömegmotor lehet. DE a mustang széria csak egy kettő képet találtam róla. annyi a különbség a 504-estől hogy nem dupla hanem egy szimpla endurós kipus (mint a simón) és a kormánya meg olyan krossz jellegű kormány dupla merevítéssel. Na a köv kérdésem hogy ha kinti árhoz mennyiért lehetne eladni korrektül. Tudom nem kell hasonlítgatni a itteni árhoz. mert én itthonra nem fogom eladni. mert mindenki lehúz az árral... Békét, tiszteletet mindenkinek :)
nem rád gondoltam,aki magára ismer ugyis tudja:) de egyébként kismotorokról van itt szó,nem az nagy kategóriákról! de ha már a nagyokat hasonlitanánk össze,nem mindegy hogy egy 350-es izs planétával utazol vagy pld. egy kawasaki s2-vel! azért irtam ezeket,mert évjárat és ccm nagyjából stimmel.
nna ez is magyarországon volt két-három éve... https://www.willhaben.at/iad/g... a lökött haverom becserélte egy szakadt sityóra. bakker
ha ezt nekemn irtad igazad van el lehet jutni A-B be 2 keréken, meg ezekkel is
Mire?