Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tovább tisztult a kép, talán most már lehet reménykedni, hogy nemcsak ebédelünk, de motorozunk is (jó időben!).
hunone javaslatát elfogadva 9:00-kor indulnánk Gödöllőről, és ha még mindig úgy gondolod, hogy Tápiószelére elénk jössz, akkor 10:15 körül tudnánk találkozni Szelén az ÖMV kútnál, ha ez megfelel.
Megbeszéltem az időjárás-felelőssel. Jó idő lesz. Mikor terveztek ideérni?

üdv
A jövő napról napra változik. Ma így néz ki és remélem, így is marad a szombati kép.
csak nem...
Reménykedjünk, hogy jó idő lesz. Muszáj annak lennie! Néztem több prognózist is, csak a Köpönyeg ilyen pesszimista. És ha esik, ott van még a Volán is:
nem, de rossz idő esetén is lesz hely elvileg fedett részen de gondolom akkor nem megyünk.
Fedett?
Asztal 10 főre foglalva a teraszon :-)
Szia Ritt, sziasztok Royalisták!

Nálam annyiban módosulhat a dolog, hogy esetleg oldalbordám is jön, valamint ha a fiam ráér és a csapat sem bánja, akkor egy MZ 125 ETZ-vel ő is eljönne a közös gurulásra. Ha jól számolom, összejöhet egy nyolchengeres találkozó. Szerintem foglaljunk "esőmentes" asztalt...
Egyébként az igen-hosszútávú "előrejelzések" (amik szerintem a kuruzslás határát súrolják) szuper, indiánoknak vénasszonyok nyarát, másoknak indián nyarat jósolnak...

Jó pöfékelést!

Sir John & Jocó
ui: Örömmel olvastam, hogy többen már tapadósabb "papucsokon" róják az utakat. Mondjuk szerintem sültbolond az, aki minimum 80kg vasat meg vagy 10 liternyi robbanás határán égő anyagot vesz a lába közé, 50km/h sebességnél gyorsabban tekeregve két gyerektenyérnyi gumifelszín tapadására bízza az életét, de mint látjátok, magam is sültbolond vagyok!
Talán én is szabaddá tudom magam tenni-hogy végre személyesen is megismerjelek benneteket.:üdv Jawzsef
Kedves Imre,

addig a kulináriáig azért 140-150 km-t motorozni is kell (a teli hassal abszolválandó visszaútról nem is beszélve)...
Szombat lévén azt is meg kéne tudakolni, hogy nincs-e valami zártkörű rendezvényük (esküvő, stb.). Egy feltételes foglalást 8-10 főre megejthetnél, aztán amikor már látjuk, hogy az időjárás is megfelelő lesz, véglegesítjük.
Szia!
Megkaptam a leveledet. Már más is jelezte, a freemailem a feladónak hibát jelez, de eddig mindíg megkaptam rendben.
A telefonom nem változott, az a négy kilences végű a jó.

A túra meg úgy látom, kezd egy kulináris összejövetellé változni, ami részemről végül is rendben van!
Üdv: Imre
Na de jó, akkor foglaljunk asztalt vagy csak úgy "beesünk" mennyien is lennénk? Ricsi, Hunone, Oldsith, Imre, Kovend, Jocó, Attip.. van még valaki?
Szia jpaulin,

Én is lecseréltem az eredeti gumikat még tavaly, szezon előtt.
Mitas H01 (elöl) és H02 (hátul) típusra.
Nagyon jól megy a RE stílusához és a használat közben is bevált.

Üdv.:
Attila
Szia Imre (BaloghImre),
Keresgéllek email-en és telefonon is, de nem tudlak elérni.
Változott az elérhetőséged?
Üdv.:
Attila
Sziasztok Royalisták!

...csak egy gondolat: szerintem többen vannak még, akiknek a motorja a Csiki-Bege készletéből származik, és még eredeti a gumi rajta. Ezek a gumik, bár sokat álltak, öregedtek, és már lehet, hogy kicsit meg is keményedtek. Célszerű lehet lecserélni őket, bár még nem kopottak. Azért írok, mert én is most cseréltem le a gumikat újra, és érezhető a különbség. Ráadásul jön a nyirkosabb ősz is...
Nekem Heidenau lett az új gumi.

Mindenkinek jó pöfékelést:
Sir John & Jocó
Ugyan megszállott Mészáros fan vagyok, de a kécskei étlap igen vonzó, és az időbeosztás miatt is jobb, mert Abonyba vagy túl korán, vagy túl későn érünk az ebédhez. A jó hír:
Tökéletes a Művelődési Ház parkolója. Eredetileg a MOL kútra gondoltam, tehát 500 m-en belül lőttük be a helyszínt.
Nekem jo a Jaszsag...: talalkozhatunk a godolloi Muvelodesi haz elotti parkoloban 7-en 9-kor ?
Sziasztok !
Program elfogadva csak az indulási pontról kérnék tájékoztatást.
Fridli lászló
Még annyi hogy jómagam preferálnám a SZÉP kártyás helyeket (ezzel lehet más is így van) megkérdezem ezen a helyen elfogadják-e. Ami biztos Abonyban a Mészárosban igen, ennek is linkelem az oldalát. természetesen a "köz" után megyek én is.
http://www.meszaros-vendeglo.h...
Üdv

Itt van pár szebb útvonal, szeléig elétek megyek szívesen :-) Akkor az étkezés Kécske vagy Abony?
A [4589]-ben van egy másik útvonalterv, de elfogadván hunone érvelését, azt elvetettem. Más javaslat még nem volt (de akár jöhetne is).
Támadt viszont a jövő évre egy ötletem: Vereckei hágó... Kísérőautó már van, de még sok minden kell hozzá.