Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez egyszerűen csodás.
Aki tud az tud.
hát engem kb mindenki utál
Na az én kezemben lehetne akár 100e ft-os is ! Csinálnák én olyan világot , hogy egy narancs ültetvényen nem lenne annyi ragya ! Arról nem is szólva hogy megfolyna mint parasztgyerek lábaszárán a hígfos !
Hát b@ssza meg tényleg én útáltalak , de hogy mikor nyomtam meg ? ! Na mindegy már megjavult , látlak ! Biztos megint szimpatikus lettél !
nekem egy praktikeres szett van vagyis kettő egyiknek lent van a tartály másiknak fent
mindkettővel szörnyen szarul festek, a porszívós jobban ment...... vagy akár a natúr spray is szebb
munkatársam vett egy 30+ ezres pisztolyt állítása szerint nagyságrendekkel szebben fest vele
tuti nem tiltottalak, mert akkor én nem látnék írást, szerintem inkább te :)
lépj ki menj rá a nevemre ekkor kéri a bejelentkezést utánna a profilomon látod hogy tiltottál-e vagy sem
Nekem sincs 30000 pisztolyom csak piacos 4000ft.
Én is így vagyok ezzel. Nem is bízok semmit másra, majd magam megcsinálom. címszóval.
Tényleg a hajlakk ! Azon valami labdacs féle is volt ! Valamiért csak akkor látom a te irományaidat ha ki vagyok jelentkezve ! Viszont úgy nem tudok válaszolni , csak ha belépek ! Talán nem voltam szimpatikus neked azért tiltottál le ?! Elég gyötrelmes így írogatni !
Emlékszem ezekre. Rakéta porszívóm még van is.
hajlakkszóróként volt ez ismeretes anno, anyámnak valahol van ilyen

a 80as években én még festettem a rakéta porszívóval adtak hozzá festékszórós befőttesüveget
http://elektrotanya.com/files/...
Az anyám ideges úristenit ! A mester érzi a szakmát ! Egyébként apámnak is volt ilyen kelléke valamikor ezt így lehetett kapni is !
festés: http://youtu.be/JhesQ52OSHU
nem kell ide 30 ezres szórópisztoly
Szépek a kékségek , se narancs , se megfolyás ! Hogy lehet ezt csinálni ?!
Én megcsinálok sok mindent , kalapálok , pléhelek , hegesztek , esztergálok , elektromos ekecselések stb de a festéssel úgy eltudom qrni az egészet , hogy öröm nézni ! Na de mindent nem csinálhat az ember fia ! Pedig jó atyám mondása szerint : érteni kell fiam mindenhez , mert amit te nem tudsz megcsinálni , az nem is lesz soha ! Ilyen és hasonló bölcsességekkel látott el engem apám !
igen.
Két komponenses löttyel fújod ?
Nem tudom én magamnak szoktam.
Csak aztán legyen olyan jó is mint amilyen szép ! Bár ez még talán nem csájnai bosch ! Szikrát ad akkorát mint kettő ezerkecsi zsiga ! Aztán ha néha kell hozzá csavarhúzó az sem tragédia , legalább a gyerkőcöm a váltás tudományán kívül megtanulná hogy a kibaszott számítógép mégsem tud mindent megoldani ! És szikrát még a 3D-s nyomtató sem fog kiszarni !
A lényeg hogy ezt a Simonkát legalább kimentettem az enyészet ,ill. elbontás torkából ! A tankból is kiszedtem a horpadásokat , a 8 bar-nak engedelmeskedett , egy festőt kellene még kerítenem aki megpesszentené ! Sőt ha szépen fúj akkor az S53-ast is lefújatnám ! Hozzávetőlegesen mennyiért fujnak mostanság egy tankot két dobozt meg egy első sárédő maradékát ?
Végre látok valakinél ilyen sachs gyulát feltéve. :) Van ebbéől tirisztoros is, 50 wattos világítás teljesítménnyel. az még egyszerűbb.
Az én kettes számú példányom , itt tart a törzsfejlődésben !
Ez így van!
Két simsonom van jelenleg és ezek már nálam maradnak. Tavaszra ha elkészül az SR, teszek fel képeket.
Köszönöm mindenkinek a segítséget! Valahol csak sikerül megoldani.
Ma pl. úgy kezdték a cégnél ahová vittem az alkatrészeket, hogy nemrég volt itt egy osztrák bácsi, akinek elveszett pár alkatrésze amiket hozott. Ó, mondom akkor én a legjobb helyen járok :)
5300km van a motorban (SR50), elsőként vettem le róla a jobb deklit. A lendkerék se volt még lent mióta összerakták, minden teljesen szűz. Gumi alkatrészeket kell cserélni néhány helyen mert elöregedett pár, illetve az idő nyomot hagyott néhány csavaron. De én úgy szeretem ha minden fénylik és a gyári alkatrészekkel. Ok, hogy lehet venni új anyát, alátétet stb, de én nem ezt az utat járom. Velem van a gond? Öregszem :)