Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igazán szép munka ! Ezek a típusok nem mozgatnak meg , ahogy a svalbinger a kitinpáncéllal sem meg a stár sem !
Köszi ! Már beszéltem is a ríderrel , elmondása szerint a 3.75 még bemegy , de abból a heidenau profilja miatt nem jó csak a barum kerekített profilja , de viszont a 3.50-es gond nélkül , tehát vagy ilyesmi , vagy végigpróbálom a 90es vagy 100/ es sorozatot !
No ez igen szép!
Ilyen projektom is volt. :)
Hátulra ment a Barum, előre meg a gyári Heidenau.
Ezek már ki is vannak festve!
Keresni kell gumiméret váltót, anélkül én sem tudom.
De ezt nézd meg!
http://nextapro.hu/hirdetes/si...
Váltóba mennyi lesz az ? 3"-- 7.62 azaz max a 80/80-16 os ?
Heidevaaaúúúú ! Hol volt ilyen az én időmben ?! Pneumanci meg Barumci volt az slussz ! Arra is fel kellett iratkozni a műszaki áruházba !
Maradjál má. Tudod Te! 2000-es vízpapírról van szó. Bár ha durva a narancsbőr, lehet durvább kellene. Mondjuk 80-as.
Na jól van ám te Feri ! Most már zessék bevárni a gyengébbeket ! Hát hogy fogom így behozni a lemaradást ! A szimoncsellikkewl még csak megbírkózok , de közbe anyával is meg kell ám küzdeni !
Na ne csinájjad má!
Előre 2,75x16-osat raktunk, hátra 3x16os fért be. 3,25-ös már necces volt. Előre gyári Heidenau, hátra meg Jawa guminak nevezett valami volt.
Hát honnan a bánatból tudnám ? Azt se tudom mit írsz ! Mi az a 2000 ? Évjárata a smirgedlinek ?
Volt anno itt valami petpalackos kézvédős szinyó téli képekkel zúzmarával gazdagon ha emlékeztek rája...
Fiam is próbálgatja a szárnyait.
2000-es papírral meg gépi polírral nem lehet finomítani rajta?
eryk ! A helyzet az , hogy ha lesz jó gumi a szimoncsellin , majd kipingálom ! De még semmilyen fórumon nem kaptam pontos választ mi az a gumiméret ami elfér a gyári állapotok mellett , pl. láncvédő gumi mellett ! 90/80 vagy 100/80 vagy a bánat tudja !
Az finoman fogalmazva sem igazán szép. Én nem kétlem a hasznosságát, de akkor is.
Lehet ha dúrkálnék egyet itthon, találnék egy pár műanyag markolatvédőt, olyasmit amilyenek tegnap be lettek ide linkelve. Szívesen elküldeném, csak nem tudom merre kezdjem a keresését.
Értelek köszi!
Igen igen ! Azt már tabletról olvastam aztán az meg lemerülődött mire válaszoltam volna ! A helyzet az hogy szerintem tudod az én válaszom ! A nagy vasaimban csak logós termékeket telepítek !
Vehetsz akár milyen szutykot szívesen segítek feltámasztani , de ezek maradnak ! / pszt csak halkan anya meg ne hallja ! /
Hát ez igaz nemfog az ülésre fingani, az üléspúpot nem kell levennem. Jut fejembe olvas6nál privit vót számomra fontos kérdésem... Köszi!
Még hogy jobban ! Teneked nem kell nézned ahogy ráül és teker egyet a markolaton azt elmegy a féltve őrzött dédelgetett legféltettebb drágaságos kincsemmel !
Na majd akkor elkönyörgöm egyiket, viszek egy felújítani valót helyette, jól beszámolod ha nem bírsz magaddal!
Még rohadtul bele kell húznom ha a Ferit megszeretném közelíteni !