Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem csak az ő kedvéért.... ez szééééééééép!
LaciCRM kedvéért pár frissen mosott SC-kép
Sziasztok! Brezován van lehetőség gumiszett cserére?
Sziasztok!

EBC EPFA433/4HH tipusú fékbetétet keresnék Magura munkahengerbe.
Sziasztok!

Ha vkit esetleg érdekelne:
Alpinestars Tech3
44-45 lábra,hibátlan állapotban,kb 5x használt
A sisak M-es, supermotozásra szintén párszor
Hali Mindenki!
5"os BEHR HUSABERG SM ráf ELADÓ!
06-20-5-636-213
az én magán véleményem az az,hogy mindenképp 450 -est vegyél.
típortam mind kettőt.
Üdv népek!
Lehet, hogy már itt volt boncolgatva a téma, de lusta vagyok böngészgetni. Legyetek szívesek, osszátok meg tapasztalataitokat az 560 SMR és a 450 SMR-ről. Összehasonlítani lenne a legjobb őket. Szervízigény --- költségek --- élettartam. Egyszer azt hallottam, h az 560SMR-nek kétszer örülsz. -amikor megveszed, meg amikor megszabadulsz tőle... Köszi
Még 1 x rendes minőségben:
Szia!

Tükröm van a képeken látható állapotban.
sziasztok,
van valakinek esetleg eladó leo vince x3-asa? E-s DRZ-m van. itt is írhat, vagy adatlapomon lévő emailre is. köszi
Sziasztok!

Most lettem supermoto tulaj, és szeretnék kérni egy kis segítséget.
Érdeklődni szeretnék, hogy nincs-e valakinek elfekvőben 2004-es LC4 640 SM-hez hátsó féktárcsája? Érdekelne továbbá még a két hátsó index, és két tükör is.Ha lenne valakinek ilyen, és megtenné hogy szól azt megköszönném! Továbbá annyi kérdésem lenne, hogy könyv szerint 2.1 l olaj kell bele kb. most akkor elég a 2 liter, vagy vegyek 3litert és legalább marad tartalékba? Az első kerékcsapágyak nagyjából milyen összegbe kerülnek? Hol érdemes alkatrészeket venni ?

Előre is köszi!

Balázs
a kis kamugépek
Ja.Az első még akkor készült mikor megnézték.
a harmadik képen elég lepukkantnak néz ki
Bizony. Jó rég hallottam róla.
úgy egy fél óra mulva !
Megmondanád mikor fogod már be a pofád?
Ez a régi vegamobil

link
sziasztok! hátulra kellene nekem 140/60 17 gumi, vagy netán 130/60! Mert vettem bele 150/70-est és széles is és magas is! ha vkinek lenne az jó lenne, mert már csak az kéne! Az első kerék már bele van faragva a klx-be.
Melyik "bármely" motornak?
Haver (R1200GS) a 10e-s szervizre 105e Ft fizetett (Wallis).
Sziasztok.
Az alábbi versenygumit (KR108SM 170/55R17) becserélném pénzre .. sajnos még nincs megfelelő motorom hozzá.

http://www.kepesmotor.hu/slick...

Üdv.
H. Dani
értem, akkor inkább ne vegyem meg előre? mondjuk a 1,5 év alatt mióta ezt használom semmi bajom nem volt vele
Mint az előző hsz-ban írtam a KR133 az Rear, tehát hátsó kerékre fejlesztett gumi (függetlenül a méretétől, mert van 120/65, 115/70, 115/75 méretben), azt hiszem tovább nem kell magyarázni