Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Eladó 690 SMC R!
Konkétan egyet találtam a megadott paraméterekkel és az se makulátlan ráadásul elég messze is van...
az apróban annyi van belőle, hogy el is adnak...
Hello!
2003 exc 450-re kellene nekem sm szett!Elol 26-os a tengelymeret es hatra 5"-nal kissebb kerek kellene mert az nem megy be...
Hali!
Erősen gondolkozom supermoto vásárlásán, a kiszemeltem egy Husqvarna sm510r. Van valakinek valamilyen tapasztalata vele? Jó is és rossz is érdekel
helo: ktm exc 450 2007-re mennyiért adnál supermoto láncvezetött h ne faragja a gumi szélét a lánc?

jó árat mondasz postázhatod is!
ELADÓ a képen látható SM szett!
Honda Xr 400 ba volt minden megvan hozzá,plusz egy garnitúra gumi !
A be építéshez minden megvan hozzá
Lánckerék szinte új szintúgy a féktárcsák is tökéletesek!
120000 ft az irányár!
Hibátlan 1-körös 99,9%-os Continental Attack 120/70- 160/60.
Megfelelően tárolt 08-as. 20 376 46 36
150/60 17 Michelin Pilot Power
Makulátlan!
Medium keménységű,megfelelően tárolt 08-as. 20 376 46 36
Nekem majd nyár elején lesz aktuális, addig a mostanit lekoptatom, úgy is összeszokó fázisban vagyunk
Szia!
Igen, megérkezett. Véleményt nem tudok írni, mert csak ~50 km van bennük, azt is ma sikerült összehozni.
Sikerült dűlőre jutni gumi kapcsán?
180 ezerért kicsit sokallom,de 15-öt adok érte,személyesen át is tudnám venniakár hétfőn is!
Várom válaszod! üdv
Szia!

megérkeztek a gumijaid próbakör volt már
Sziasztok!

Egy 2002-es évjáratú KTM 640 LC4 supermotón a hagyományos kijelzőt át lehet alakítani digitálisra? Esetleg csinált már valaki ilyet a tapasztalatait szívesen meghallgatom.
Üdv motorvásárlás előtt állok 2 kiszemelt van egy Husqvarna sm 610 2006 karbis és egy 2006os ktm lc4 sm 640 ki mit mond?
DRZ, LC4
sziasztok!

Ki szeretném próbálni a SM kategóriát (csak utcán hobbiból, semmi pálya), de sajnos nem ismerek sok típust. Tudnátok segíteni egy egyszerű rangsorral (szubjektív) vagy felsorolással, hogy melyek közül érdemes válogatni? Köszönöm!
Michelin Pilot Power 160/60r17 180000Ft
2012 alig használt

helyileg Debrecen
postázom is
Helló
Láttam két személyre vizsgáztatottat is, viszont csak berúgós. ( én papucsban könnyen indítottam ) Azt hiszem az olaszok csináltak hozzá önindítót, vagy legalábbis ott láttam ilyet. mondjuk ha két személyes motort keresel akkor ez nem altarnatíva mert eléégé " paraszt " nyers motor.
Nem az én videóm , szóval csak mutatóba.
Még egy uccsó
Itt az enyém is huszti88@freemail.hu
Kishapsi1@gmail.com folytassuk emilbe, ne itt offoljunk.
Hali.
ez akkor 320as tárcsához való ugye?
azt nem tudod hanyas évjaratuban volt?
10+posta nem jó kicsi pénznek? :)
Sevasz 8asfúrószár! Igazad van mert tényleg a ktm felé hajlok, de nem tudom ezen utazhat két személy? Nem látok rajta lábtartót hátul. És a másik: ez csak berugókaros vagy öninditósként is gyártották? Köszönöm szépen a válaszodat
szia DG! Bár ilyen egyszerü lenne hogy csak kihozok egyet.... mert annak is nagy a költsége, honositani kell. Van otthon motorom, akkor már kihoztam volna azt.
De köszönöm szépen a választ!
Helló,
azt mondják elvileg nem gond ha kicsit el van tolva a ráf, nem veszi az ember észre supermoto-n, bevett gyakorlat. Gondolom a lánc miatt kell.