Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez lenne az, meg az a vas darab a konzol elvileg. Konpletten vettem egy sm szettet ami crf be volt és a fék megmaradt belőle. Megvan a 16os radiális brembo főfék meg a fékcső is.

Annyi szépséghibája van hogy a felső csavarnál vmért leköszörültek az anyagból.
Délután lövök képet. 15 körül gondoltam, itt csak a port fogja
És mennyi az a kicsi pénz?
Mert érdekelne?
Ja meg egy képet küldhetsz róla.
Előre is köszi.

Szerintem nem, mert ez ktm hez való.

Viszont crf hez van egy 4 dugós nyergem konzollal együtt a 320 as tárcsához, kicsi pénzért.
Szia
ez 2004 crf 450 320as tárcsához jó?
Sziasztok. Nem tud valaki egy 2004 honda crf 320 as fékadaptert eladót?
Akkor hidd el kotetlenul ha kotve nem akarod . Motoreroben siman jobb, tobb mint eleg. Ja hogy konvencionalis villa van alatta. Fu bazzeg nagy kaland. Ha dzsoni kembelnek megfelelt akkor egy atlag halandonak siman jo. Jobb a wp en tudom, de mondjuk szervizelni is a duplaja. Alkatresz megint csak nem olcso a hondahoz de hat nem is romlik el.
Persze nem vitatkozni akarok csak elmondtam a velemenyem.
Mondjuk teleszkopot is lehet cserelni az xrr-en usd-re meg sokba se kerul.
A 620-ast azért kötve hiszem hogy megbassza...motorerőben sem, de futóműben meg aztán pláne. Alkatrészárban viszont tényleg tuti a közelébe se ér a KTM
Ha elfogadsz egy tanacsot kiprobalsz egy xr650r-t ( vizes ). Amiket irtal peldakat mindet megbassza. Ha odafigyelsz ra golyoallo a gep.
De en mar tudom mit veszel.: ktm lc4-et
DRZ400 ritka és drága? Vegyél egyet itthon és vidd ki, talán még keresel is rajta
Sziasztok!
Valaki foglalkozik kerék fűzéssel?
Nem okoz gondot hogyha az agy középvonaláhiz képest eltolta fűzik fel a ráfot?(menet közben nem zavaró, hogy gyakorlatilag nem egy nyomon fut a motor?
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni tőletek. Kiköltöztem németországba, és szeretnék itt egy motort venni. Turázgatásokhoz itt a hegyekbe, munkába járáshoz, ami naponta 60 km. Supermotot szeretnék, vagy endurót, sm kerekekkel, de nem tudom milyet vegyek. Ugye jó lenne ha nem lenne nagyon szervízigényes, mint pl. egy Husaberg fe501 mert olyanom már volt, nagyon erős, de nekem egy tartósabb üzembiztosabb motor kellene, de azért nem bánom ha egy kicsit fickósabb, ha egyedül utazok a városban :) Amiket néztem eddig, az: Dr 650 sm 96-os, Drz 400, de az nagyon ritka és drága, de van több ktm lc4 620 sm kerekekkel,94-99-évjáratu, és ezek tetszenek is, és árban is passzol, de nem ismerem ezeket sajna... Vagy még sxc400 enduró. De be is tudnám ide linkelni a hirdetést, ugy lehet egyszerübb lett volna... Válaszotokat előre is köszönöm. Hali
ÚJ Continental ContiAttack SM 120/70r17 -es supermoto első gumi eladó
2014 év végi
27000Ft

Tel.: 30-5183461
Exc 400 futòmű átalakításban adna nekem valaki segítséget? Utcai hasznalatra kene nem versenyzesre! Előre is köszi
hajdu bihar vagy szabolcs ird meg hol leszel mozgok én is...
Cso
keleti regioban hol vagy? Mert ha jo allapotu a gumi es erdekel az ajanlatom, elcserelnem a conti spprt attack gumimat a tiedre, igy el tudod adni robi2101-nek a szettet, ugyis utcai gumis kell neki. Irj ha erdekel hetvegen en is keleten vagyok.
Kanyarba bedűlsz mint állat, mocskosmód odarántod neki,közben ordítassz h ízirájder öcséém és imádkozol h ne csússzon meg az első kerék!
Üdv! Meg tudná mondani valaki hogy hogyan érdemes elkezdeni a csúsztatást a motorral gyakorolni? Még nem csúsztattam egyszer sem, de el szeretném kezdeni gyakorolni.

Szóval hogy kellene elkezdeni gyakorolni? Hogy megy ki például egy kicsit a motor hátulja csúsztatás közben? Ilyesmi dolgokra lennék kíváncsi.
Pénz kell!
cseréljünk Gecsa Bácsi!
Utcai gumikkal!
Keresek exc400-hoz SM szettet korrekt áron!
Alábbi sm cuccok eladók!
Kerékszett fékkel, 125ezer, hátsó tárcsa nincs,első tárcsa nélkül 105ezer,ha a lánckerék sem kell, akkor 100ezer full csupaszon
3,5col 17 és 5col 17, pályára való gumikkal hibátlan,új küllők, mart hátsó agy
Bukógomba gyári ktm, képen láthatóan 13ezer
Postaköltség a vevő terhére, vagy keleti régióban ingyen megoldom a szállítást!
06305188026