Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Neked bevált? 10-60asban kb 5000kulonbseg 5liternel a motul es az elf kozott, most motult vettem de azert az ha elfet raknek bele akkor 2olajcseren van egy "ingyen" a motullal szemben
Csak vicceltem, na!
Jeahhhhh...........
elf twin tech
A gyári BMW olaj.
Szeretnéd ha lenne?
Lemaradt ez a sz*r:
Tényleg, a múltkor miben maradtunk, melyik olaj a jó?
Epedve vűárom a publikus fejleményeket,az sajnos kevés hogy az a köcsög honda állandóan beindul.
Pedig a milyen olajat vegyek es ahhoz milyen motort,mindig izgalmas konkluziokban csucsosodik ki!
Ne is emlegesd,merf meg azt hiszik vmi aramforrasbol termeled a feszultseget es csodalkoznak ha megrazod magad!
Mer kiutáltátok ekecselek kartársat is. Najó inkább nem emlegetem
Amúgy is elég gyenge a társulat,egy jó flame sincs már régóta,se cicaharc.
Gumis tema ekkora blokkolast meg nem okozott ebben a topicban!
Hogy én mit össze harcoltam egy 13-as maxxis gumival a robcsihoz.................mint Ahab a bálnával...........csak fárasztóbb volt.
Erre gondoltam en is,szoci gepeket mindig magam gumiztam,egy kemeny Barum gumihoz kepest szerintem a mostaniakat gyerekjatek szerelni.
Oké, de egyszer se vegyél szart!
Nincs nekem annyi pénzem, hogy szart vegyek, sokszor.
A GS-en amúgy is álom kereket cserélni, pláne hátul :D
De faszányosat vegyél, ha már! Ha átmegy a Yoss teszten, akkor egy ügyfeled máris akadt
Meglátjuk. Nem sürgős, turkálok még
Házi használatra egy ilyen nem elég?

http://www.ebay.com/itm/Tire-M...
Ha van több mint 100 rugó erre minek hegesztesz?
Ilyen "rendes" méretű gumit sosem próbáltam (majd a pályamotorom slickeit....) de ilyen kis 125-ös motorokat meg nagykerekű robogókat simán át szoktam otthon gumizni, egy skoda 105 vassal meg egy ismeretlen eredetű, de nagyobb vassal :)
De egy ilyenen elgondolkodtam amúgy.
http://www.ebay.com/itm/Motorc...
Centrírállványt tudok hegeszteni.
amugy kis ügyeségel kézel simmán le lehet venni .. két stafnin kb 1 perc alat le szedem egyedül .. a felnihez hozzá sem érek .. fel rakásnál még szerszám sem kell ha tudod ... hogy mitt kel csinálni .. centirozni meg egy csimpáz is simmán valojában kurva egy szerű én is vidikről lestem