Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez velem is így van, ezért nem leszek soha a büdös életben gazdag...
Erről eszembe jut az a régi vicc, hogy hogyan kell ujjal szeretkezni?
Úgy, hogy ne tudja meg a régi...
Ha így, akkor sose leszel gazdag. De legalább lesznek barátaid
Simán tanulhatók ezek a dolgok.
sajnos a képességeim nem predesztinálnak erre az életcélra ..... hazudozásban elég béna vagyok és elég vékony a bőr a képemen
ismertem valakit aki azt mondtam hogy az asszonyt csak úgy lehet kielégíteni ha előtte jól megpofozza elmegy a szeretőjéhez csitt csatt jaaaa bocs azt hittem otthon vagyok
Még nekem se... de sose késő politikusnak állni...
oké de gondolom nem akarod hogy az öltést is beállítsam ? meg kicsit csavarjak a grájferen
Asszem, a szexben is van ilyen irányvonal... A lealacsonyításért esedezők... Ööö... persze én ezt csak hallomásból tudom....
akkor nekem nem volt még szerencsém mert olyan helyen nem melóztam ahol nem kellett érteni ahhoz amit csinálok
Igen, a kiégett, reményvesztett nőstények képezik Csernus számára a fő csapásvonalat.
Vagy lásd rengeteg nő hétvégén szemtanuja voltam egy szép párbeszédnek.... kibaszlak az ablakon, pofádat befogod meg ilyesmik, 17eves kisgyerek a 16eves baratnojenek és egyik sem cigány volt.
Vannak olyan pszichikailag degenerált emberek, akiknek tetszik az alárendelt viszony, élvezik, ha elnyomják őket - igénylik a leordítást, a lealacsonyítást, sárba tiprást, cserébe hajlandók dicsőíteni a vezért, tapsikolni is, ha kell, minden alap nélkül. Lásd Csernus-féle módszer.
A finom mozdulatok nekem is, amikkel a barackpáleszt az inputhoz emelem. Picit nem figyelek, és még a kisujjamat is képes vagyok eltartani... Az asszonyról már nem is beszélve...
Akkor szezon kezdetére megyek egy szinkronra! De csak úgy nyúlhatsz hozzá mint egy várógépműszerész...
Nem kell jól csinálnia, amit csinál, csak keressen vele sokat... Nem kevesen élnek (nem is rosszul) olyanból, amihez nem értenek...
Ebben tökéletesen egyetértünk. A buta, arrogáns, bunkó/tahó emberekkel igen alacsony az ingerküszöböm. Ha nekem bármelyik szerelő Taschner elvtárs stílusában adná elő, ott rögtön kétszer is lennék: először és utoljára...
első melóm varrógépműszerész 2 évig aztán 6 évig elektronista úgyhogy a finom mozdulatok a génjeimben vannak
nem kell mindenhez értsen az ember de amit csinál azt viszont csinálja jól javíthatnék autókat vagy traktorokat vagy bármit de akkor megint lehetne kezdeni a spec szerszám vásárlást műhelykialakítást stb ami sok pénz és sok idő ... a motorpiszkálós melómba is elég sok van beleverve pedig semmi extra egy garázs csomó home made cuccal de a normális dolgokat csak meg kell venni ami évek alatt elkopik cserélni mindig kellene valami új ami vagy összejön vagy nem nem olyan eccerű hogy veszek egy teszkós kulcskészletet és nyomom az ipart
szerencsére annyi a yutube szerelős videó hogy csak a lustaság szab határt a fantáziának.
Meg a pénz megléte ha elcseszem akkor ne okozzon harakirit az új beszerzése.
Amúgy az inyektorrra a légszűrőt felrögzító összeköttetés faszom inbuszaiból egyet beletörtem kettőnél meg az inbusz fordult át,csuklóból.
sajnos ekefejek beruhadt 25-környéki vastag cugpántcsavarjain edződtem.
motor az fityfirity csavarból van összerakva.
Én csak azt tudom, hogy az elektromos szerkezetek füsttel mennek, mert ha kijön a füst, nem mennek tovább...
Mé az virágkötészet?
Az mondjuk nem tartozik a szerelés témakörébe
volt egy amerikai reklámfilm ahol egy csimpánz cserélt olajat szóval az annyira nem kéne nagy kunszt legyen .... de azért vannak ennél komplikáltabb dolgok is amiket néha meg kell oldani és oda nem elég egy nyomatékkulcs... (különben olajcseréhez sose használok nyomatékkulcsot , anno azért vettem hogy hengerfejet tudjam normálisan lehúzni másra nemigazán használom )
Ahogy mondja kend... Nem szívesen hordanám ki a GSX-et kosárban a roncstelepre, és élezném hetekig a baltámat...