Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor szotyi mellé ne feküdj
Ezt nem mondtam,du 3 utan talan lesz idom...
Na végre valaki nem dolgozik
Harmadaval,meg szoknom kell de baratkozunk.
Odamesz,fel ora alatt talalsz,a helyszinen lehet alkudni,foszezonon kivul.
Jol hangzik,ha nem lesz szelvihar....
Holnap majd kitapasztalom milyen a zöldrugós, mit szólsz Szotyi ? 15fokot jósolnak
akkor leszel igazán menő csávó
ha internetes újságból lesz fejeden csákó
gyengébb a gép mint a bandi ?
Zadarban szállásötlet?
Bookingon csak kétágyas vagy 4 ágyas hosteleket láttam.
Nem kéne elrontani horkolással más alvását,
Az jó.
Pont annyira misztikus mint a zöld rugós gépsárkány.
Nekem mindig.
Tervek vannak?
Okos vagyok,szep es laza
Mondjam még vagy huzzak haza?
laza az alsó ?
Mé,3 felső holtpontja van?
És szerintetek a wartburg motort melyik felső holtpontjára rakta a háromból? Vagy Ő A felső holtpontra rakta? :D
azokon ne állíts semmit,de a bobin-on igen
Én olyan "trox" kulcs készletet keresek, amiről a vidiben szó van. Tudtok linket?
Élesd - Szilágynagyfalu szakasz a kedvencem , remélem idén többször kiruccanok arra mint tavaly
Nem egyáltalán úgy is menni akarok arra gyakorolni egy kicsit a 1H-n...
Mert Japán nem English...
A legviccesebb hogy minimális kereséssel tudni lerhet hogy legalább akkora túlélő a konstrukció mint a légolajos a suzukinál.
A 885-ös karbis valami 91-ben kezdett,maga a fikázott példány is minimum 15 éves tele japán cuccal.
Ha van sapka azá ha nincs azé.
De a maruti generátor mióta baj?
A banditban is az van.
gazdag sose leszek , de annyira nem is zavar, vannak ennél fontosabb dolgok is pl csónakot kell fabrikáljak a pincrájderre hogy tudjam vinni a nyáron a 2 fiamat babakocsit tolni az olyan snassz
A minimális megvan! Kínai mackónadrág,tangapapucs,a negyven éves 220-as szerelőlámpa.
A Densó-t meg fikázza,pedig a gyújtóelektronika ugyan nem tíz,de legalább harminc,maga cég meg hetvenen felül.
Szegény nyuszi a papagáj lakosztályban a szinkron közben mélyeket szippanthat az alsóbb részeken támolygó szénmonoxidból.A füldugót nem látni,az lehet van. Ilyen idilli környezet nincs a kerek erdőbe.