Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Már ott gebasz volt mikor megkötözött a gs váza és egy hulladék tartóval hegesztő kinyirta az elektronikat.
Nem terepre kell használni hanem full BMW ruhaban-sisakban legalább 30 fős vezetett turautvonalon felvezetéssel gyokkettovel nezgekodve.
Ezt honnan tudjuk?
Még nem mondjuk te nem terepezel, nem is egykerekezel
Ott baromira elbaszta a ktm...

Nem oda való, mégis több ezren motoroznak vele terepen, úgy ahogy mi csak álmodunk hogy valaha is motorozni fogunk.
Bírnia kell!
Simán lehet látni hogy van aki elhiszi hogy ezzel kell a szafarin 120-al csapatnia szavannán mert oda való...................és hát már a McGregor óta tudjuk hogy nem............csak a ktm nem hitte el hogy a két bohóc végigmegy szibérián.(vagyis hogy végigvonszolják kézben a két tehenet)
Azt a reklámszerződést jelentősen elqrták.
Itt. És? Nem az enyém szakadt ki
Hol vagy Yoss ??
http://totalbike.hu/hirek/2017/07/04/botrany_lett_a_bmw_kiszakado_elso_futomuvebol/
Enyémből még MO-on nem láttam egyet sem,erre Mátraházán mi jön velem szembe?Egy 1290 T,pont itt nálunk Mátraházán én eddig még csak a Cseheknél láttam ilyet.
Nem tudomhogy csak egyre jobb a marketing, de egyre többet látok a 1290-ből, eladásokra kivancsi lennék
Baszni rá amikor 6litert eszik a 2t-val :D
Ész nélkül: ha köll, ha nem....
Ennek nincs,csak olajoz
Ki kellene próbálnod,Balatonbogláron van 1290 S és R ki lehet próbálni,nagyon vigyorognál utána az tuti.
A PD nek valami borzasztó hangja van.
Ha megbizhatobb mint a pd akkor az túléli a földet :D
Nekem már a 3,6 is olyan fura.
Még sose vettem ennyiért semmit ami nem áru.
Innen nezve jogos. Az elmenyfaktor azert benne lehet erosen.....mar csak a lottot kellene helyesen kitolteni....
Én igen,a kicsi is 4,4, a super meg 5,3.
Remeljuk megbizhatobb a pd tdi-nel.....

Epp most olvastam a ktm adventure r tesztjeit,nem kedvedtlenedtem el,sot!
Nem , PDoiler
Az amit linkeltél ? A ktm-es scottoiler?
Ez fordult meg az én fejemben is elöször.
Lehet volt rajta rács a díszlécek helyett, csak nem került vissza...

(anno én is gyártottam párat ezekhez a típusokhoz...)
oké
Szívesen. 3 szakban dolgozom, ha ki vagyok kapcsolva, hagyj üzit vagy írj messengeren, fészen. Mácsai Csaba