Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Meglazítod?
Megoldàs ? :)
Túl van feszítve a visszahúzó bowden.
Sziasztok . Most vettem egy 600 As Banditot , a problémám az hogy nem ugrik vissza angazkar ha elengedem azt . Mi lehet a probléma hogy lehet még javítani ,esetleg fehérvàron tud valaki szerelőt? Előre is kösz a segítséget
Bridgestone s21-et hasznal valaki?
Szteroidos moped.....
nem motor,csak fagyizos. Segedmotor.
Latod,kell neked toketlenkedni ilyen ugri bugri motorkerekparral!
Ilyen utravaloval tokos kolykok lesznek!
Dobj fel egy nagyobb fofekhengert,hogy atcsusszanj a ccm hataron!
a kátrányok nem mototoroznak
big more
van big bore kit
Ezerötös van?
ezres nem elég ez a Bandit fórum !
minek ? nálunk még hó se esett vagyis de de el is olvadt ... ez a tél is olyan amien bezzeg tavaly vigyázni kellett hogy brunyál az ember nehogy jégcsap fagyjon a bránerre.... a pincerájdert akarom csónakosra alakítani hogy tudjam vinni a fiaimat mostmár elmúltak 1 évesek kell szokják csak legyen kis időm tele vagyok melóval
Második túlméretre fúrasd fel, és bekerülsz az elitbe!
Kösz, ez akkor amúgy sem fér rá.
Nekem is nőni kell.Még kell minimum 300 köbcenti.
18mm-es húzott acél lett a befutó.Először 20-ast akartam,de nagyon szar volt a 20-as átmérőjű gyárra.Kellett az a kétmili játék hogy rendesen mindenhol felfeküdjön.
Asszem én csináltam robira de többet nem próbálom,a fej nagyobb átmérőjű kerékhez passzol.
Hajlott a műanyag mint állat.
Akkor megszoptam, csak 998....asszem, na megiszom a csicska lét.....
Zoli, fejben van neked, hogy a gumizódnak milyen átmérőjű a függőleges tengelye? (meg kéne mondanim, egy 6302-es csapágyú kerék rámegy-e, 15mm a belső átmérője.)
Ez kiteszem a falra :D
A minap irtak hogy ha nincs ezres motorod csicska vagy,szoval igen gyaloggalopposan ............bef...tam.