Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

182 mm a lyukközép távolság
Tele van szarásig a kipufogó apró aliexpressről, wish-ről 9-12e Ft-ért kapható kínai hamisítvány dobokkal dupla, tripla áron. Van aki már hamis E-betűt is belegravíroztat, ugy adja 25-30-ért. Számomra fajdalmas, hogy motoros a motorost lehúzza, átveri. Az átverést arra értem, hogy elvétve szerepel a hirdetésben, hogy nem eredeti, kinai replika. A másik kerdés pedig a rendőr és a vizsgaállomás hozzáállása a cseréhez típusengedély nélkül.
Köszi
Ez egy házi gány dob Yoshimura matricával.....
Most olvastam az apróban! Eladó Yoshimura dob! Ha így hegesztenék levágnám a kezemet!
A nagygixer igazi versenygep lett. I versenytav, aztan szetpereg :)
Hi! Az 1200 inazumaval egyezik katalogus szerint, mase nem jo bele.
Üdv! Az lenne a kérdésem , hogy 2003 Suzuki GSX 750 Inazuma első villacsőnek a mérete-átmérője megegyezik-e (lehet-e helyettesíteni) valamelyik másik Suzuki típuséval (pl. gsx-f , Bandit...) ? Köszi
Hát épp az a gond, hogy nem ér le :-)
Hogy kiszállt a faridomon.
Nem tudom a kutyacsont meretet,de ha leer a labad ne foglalkozz vele,legalabb konnyebben fordul.
Nem csak a bajorokat lehet ekézni.....

https://hegylakok.hu/2018/01/s...
Meg tudná valaki mondani,hogy 2006-os 1200-es banditnak mekkora a gyári kutyacsont mérete?
Most vettem a gépet és nagyon égnek mered a segge
Vettem sportcsizmat a telen, Jezuska hozta :)
Palyaidom.
Mondjuk a pályáról drága ehhez a gyoszhoz.
Az óhazában vegyes használatú volt, műszakival, tükörrel, fénnyel.
Szerinted mennyire viszket, hogy mehessunk mar vele? Ja, idom van korbe is hozza, elol erositett rugo, hatul bitubo gaztartalyos
Igazság szerint az a nagybubis plekó (vérnyúl mini) mit keres ott?
Haoahhh,a latvanyatol gurul a gyogyszerem,egy komoly borcuccban meg csizmaban rombolnek a kavicsagyig! Qrvara tetszik!
Az fura,elvileg a lengőkar a nincs annyi hely.
Várjál., 190-es corsát tettem rá, mert az volt otthon :D :D :D
Ez nem az én műhelyem :D
Bakker, micsoda radiátor-kiállításod van!