Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tudtam,hogy kemenyek vagyunk,de ennyire?
Te Szotyi, ez itt mi a franc? Akarsz beszélni róla? https://index.hu/mindekozben/p...
Majd 1 hónap múlva, ha fel van töltve az új design a webáruházba....:-)
Én ennyiért nem adnám :) Meg erősebben is marketingelném:)
Szia, 105 ill.. 143 Eur /db a krómszárak darabja... üdv Rudi
Csak nem a tied?:)
Sziasztok!

Van egy kis problémám az öreg Banditámmal. 2003 as évjáratú GSF 1200 S. Az a bajom, hogy rendesen bemelegedett motornál ha stabil gázról hirtelen odaúzok neki akkor néha megtorpan. Valamint magas fordulaton a stabil gázt sem szereti, egy idő után elkezd hörögni, mintha nem kapna üzemanyagot. Szelephézag rendben. Teljesítmény és fogyasztás rendben. Karbik kipucolva, úszó szint rendben. Lehet, hogy a vákum rendszerben van valami hiba? Egyáltalán van benne valami EGR hez hasonló huncutság?
Már tárgytalan! Találtam a nagyvas.hu-n!
KERESEK EGY ELSŐ VILLASZÁRAT 1250 S-RE! HA VALAKINEK ESETLEG LENNE NE FOJTSA MAGÁBA!
Ezt én is ajánlom. Én is ismerem és tényleg minden szava igaz. A tulajt több, mint 15 éve ismerem és maximálisan megbízható!
Ha valaki most venne, ezt tudom ajánlani, ismerem:
https://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsf_1200_s_bandit-12518255
Köszi
600as 41mm, 1200es 43mm.. tehát értelemszerűen nem...
Köszi a segítséget!
Na haragudj, nem tudom megmondani...
Szevasztok!
Meg tudnátok nekem mondani hogy a 1200-es és a 600-as Banditnak egyforma-e a villaszárátmérője és a teleszkópcsizmája? Köszi... :)
Már a "görbevázas" utáni változat érdekelne.... (2004)
Köszönöm szépen, ezek szerint minden rendben a Banditával, csak a tél vette el kissé az eszem....Köszönöm még egyszer!
Nyitott, rámegy két csúszósaru és annyi. Holnap lefotózom.
Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy tudnátok e K5-K6 Bandit első féklámpa kapcsolóból csatlakozó műanyag adapterről fotót feltenni, mert fogalmam sincs, hogy elhagytam e valamit, vagy így volt mindig csak nem figyeltem. A jobb kormánykapcsoló alatt-mellett a féklámpa kapcsolóhoz csatlakozik és ebbe alulról csatlakozik 2 kis vezeték. Ez nekem nyitott a kormányoszlop felől nézve. Lehet, hogy így volt, de fura. Kerestem rá neten, robbantott ábrán is, de ennek az adapternek nyomát nem leltem. Biztos én csesztem el valamit, ezért kérek segítséget. Köszönöm előre is.
Konkrétan ez a kipufogón messzirol látszik hogy valaki lezuzta és újra palastoltak házilag.
Szarul.
Aki ezt nem látja megérdemli.
Csak azt nézik hühének akit kehet
Elhiszem. De a másikat hülyének nézni az már nem.
Pedig jó pénzt keresni jó dolog.
Keveset szarabb.
Sajnos egyetértek. Én ennek a keressünk jó pénzt a másikon-szemléletnek homlok egyenest az ellentéte vagyok.
Csabu, ez már nem az a világ :) nincs már olyan hogy huuuu motoros társadalom... a motoron is emberek ülnek. Én csak nevetek ezen a nádak erek, motorosok jó emberek dumán... a nagy motoros klubbok meg csapatok is, ugyan. Attól hogy valaki motorosnak mondja magát ugyanúgy lehet lehúzós köcsög meg áldott jószívű. Nem az határozza meg az embert hogy motorozik vagy sem :)