Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Láttam náluk van kompletten zselézve , újraszivacsozva újrahúzva 90 e ft
A honlapjukon minden ár fent van. Gábor és Orsi szakmai tudása és hozzáállása példaértékű. A kezükből kiadott munkájuk osztályon felüli minőségű.
Köszi
Majd hazamegyek 3 hét múlva úgy is mennem kell mert a Renaultnak az ajtókárpitjai kezdik felmondani a szolgálatot
1 füst alatt megkérdem mindekettőt
Köszi
Most írtam nekik kértem árajánlatot
üdv mindenkinek
Ülés témához:
Szenvedtem én is és a párom is az 1250-es gyári ülésén. 100km után alig vártam hogy megállhassak valahol. Valamit vagy megcsináltatok fullosan, vagy sehogy. Átalakítás, komfortosítás, elöl-hátul zselé a somotokarpit.hu -nál 78e Ft volt. Egy álom. Nagyon nem bántam meg. A párom azt mondta: ég és föld a különbség. Megérte.
Nem volt ott semmilyen kesztyű
Hát sajnálom nem kellett volna felvennem a kesztyűt. Én pusztán jóindulatból írta le mi a helyzet az én ülésemmel.
Aztán ez lett belőle.
Én nem akarlak tényleg megbántani, de nem Neked válaszoltam, hanem apatatának :)
Hogy ne dőljön be a 100 ezres "pesti" kárpitosoknak.
(Okány meg adta magát, mert az onnan járó kollégám nemrég büszkén mesélte, hogy a fenti összegnél kevesebbért vett telket, épülettel)
Ültem ilyen 100 ezres nyergen, háááát....csak akkor mondták meg az árát, amikor kifogásoltam, hogy kényelmetlen :D
Az agglomeráció is oda tartozik.
Engem asszem párszor már le pestiztek.
Jelzem sosem voltam pesti lakos.
Zöldi eredetileg nem pesti. És ismerve őt, biztosan nem nézi le a vidéket. Én viszont született pesti vagyok. Aki épp vidéken él. Láttam már tehenet is, képzeld. Csak jelzem, hogy te ugyanúgy állsz a pestiekhez, mint amivel a pestieket vádolod a vidékieket illetően. Szánalom. A többi személyeskedős hülyeségeidet meg inkább nem is kommentálom.
Okány egyébként még nem kisváros jó lesz falunak is. De az igen tisztelt pesti úrinép nem ismeri a falut sem. Szerintük a tehén is lila.
Részemről befejeztem nem is vagyok kíváncsi majd a többi "okosságra"
Ennyi!
Látod látod előtört belōled a pesti nagyképű...... Nem kérte senki a minősítést, akkor vidd oda nem kell a vidéki embereket ledegradálni a nagyságos fővárosi úraságnak. Csupán leítam mi a helyzet az én ülésemmel és mennyibe fog kerülni. Egyébként nekem is áthúzták itt helyben egy ötösért. Most levitték Okányba 15 ért, hogy tudjon rugózni tajta egy ilyen vörösdiplomás pesti.....
Múltkor áthúzattam egy kárpitossal egy komplett nyerget, egy tizest kért. Előtte szintén Ő áthúzott kétszínűre egy robogóülést, kéderrel, azért 7-et.
Ja, nem Okány külsőn (tetszőleges határszéli kisváros behelyettesíthető), itt Bp-n.
Igen. A huzat nem sima fekete hanem kicsit "rücsis". Első hátsó is át lesz húzva, hogy egyforma legyen. Az utas rësze nem lesz szivacsozva 89 % ban egyedül megyek.
Egyébként tud több anyagból kombinált huzatot is varrni. Szépen dolgozik harley üléseket is alakított már át, mutatott képeket referencia munkát stb.
Én nem kértem semmi extrát általában ragaszkodom a gyárihoz, csak ugye a kényelem
vastagabb szivacs és sima fekete anyaggal lesz bevonva?
Vagy másfajta lesz a huzat?
15
Sziasztok
Nézegettem én is a neten akik ilyet vállalnak de kicsit sokallom a közel 100 e ft-ot
gondolkodtam elvinni kárpitoshoz hátha nem lenne olyan drága
domew neked mennyibe kerül?
2014-ben átalakíttattam, zselés elöl-hátul.
www.somotokarpit.hu
Postán is vállalják, nagyon profi, nagyon szép munka.
Hello!
Az enyémet most csinâlják, tesznek rá úgy 2cm szivacsot és újra lesz húzva.
Remélem kényelmesebb lesz, mert a gyári eléggé kemény és kb 100 km után már.zsibbadt mindenem.
Elvileg a héten kész lesz.
Sziasztok
Valaki tett már vastagabb szivacsot vagy zselézte már az ülést?
aggyá neki kenőanyagot is ! WD40
köszi...vmi olyasmi lesz...
A láb vagy kézifék kar a gebasz.
De inkább a lábnál.
Állitsd be a kapcsolót.