Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szotyi, valamint hozzá hasonló életművészek. Bovec és környékén mi az, amit nem szabad kihagyni?
Tudom, ne menjek ki a hegyből :D
Megyünk a gyerekkel.
Program neked: https://tesztmotor.hu/2018-marcius-29-en-budapesten-rendezik-meg-az-x-trial-vb-zaro-futamat/
pszt, milliókat ér :D
Ezt úgy érted hogy csak egy rekesz sör árát fizeti a szerencsétlennek ha elviszi?
Egy kolléga a gazdájuk, épp raktársöprést tart, és gondolta, értelmesebb áron elmennek, ha működnek :D Még van egy kvad meg egy robogó :D
Nya szóval hirtelen ez jutott eszembe a kérdésről.

http://youtu.be/Q7dZ0DfaVNg
Honnan a banatbol tudsz eloturni ilyeneket?
7 éve vette a haver és azóta kb 70-80000-et ment és eladás előtt újították nem sokkal az eladó szerint ezért kb 100000 körül lehet benne, és első túlméret, gyenge minőségű utángyártott dugó lehet.
Akkor abba mennyi van, 1.5 millió?
A tárolásról: Épp egy pitbike-ot élesztek. Már feléledt, most épp féket varázsolok rá. De nem ez a lényeg: 7 éves. Újan vették. Kb 30 órát mehetett. Után vagy 5 évig állt egy vízmentes, huzatos pajtában. Minden ----minden ami krómozott rajta, rozsdás. Valahol kráteresen is. Hátsó főfékhenger összerohadt. Újabb bizonyíték, hogy csájníz cuccot még jó 10 évig nem veszünk.
Párja, egy hasonló felépítésú quad. 1 órát sem ment. Ugyanott tárolva. Valami úgy megszorult benne, hogy 60AH-s akksi sem forgatja annyira, hogy beinduljon. És gyakorlatilag új :DDD
Nem tort.De szar.
Ma egy T4 blokkot szedtünk szét mert kopogós lett olyan hanggal amiről nem tudtuk kívülről megállapítani, hogy lent/fent vagy honnan szól, oszt a 3. henger dugattyúja tört el és így kap egy csöves generált dugó-gyűrű-csapágy cserével és kis hengerfej javítással.
Majd valami lesz,belulrol haladok kifele.Legyen rendben blokk,utana jon a futomu-fek.
Meggyuruzod vagy komolyabban? Szelepek zarnak rendesen? Vegul is ment,minek piszkalod? En feket,futot ujitottam volna rajta ha megy,ha doglodik a blokk,palyazaskor ugyis kileheli a kinjat.....
Próbálom szalonnával visszacsalogatni az elveszett 2,5 bár kompressziót.
Mit csinalsz rajta?
Fene,kiderült az ég én meg itthon bontok köcsög hondát.
Csuda egy talalmany......ki is kellene tolnom a napra,hogy legalabb leszarjak a bogarak!
Ismered azt a találmányt hogy légkompresszor?
Valószínűtlen hogy az bogarakat lőjön ki.
Rugó benne van? Ezt csak akkor tudod megjavítani ha leveszed a tankot és ellenőrződ az egész bowdent
Tisztasagmania erdekes kerdes....szeretem ha tiszta,de fontosabb,hogy szarazon es jol szellozoen taroljam szerintem.......anno a szoci gepek folyamatos uzemben voltak telen nyaron,megsem lett semmi bajuk,max a so megmarta az alufelnit,de ki lehetett polirozni belole.
Szemely szerint kulonos erzekem van hozza,hogy a puccba vagott motort pillanatok alatt osszedzsuvazzam.......mondjuk mosas utan szaritokort szoktam gurulni,ami nem egyszer tullepi a 100 kmt,kb uaolyan bogarasan teyzem le mint mielott mosni kezdtem....
Igen, ez egy másik lehetséges ok no meg, hogy a bowden megtört egyszer vagy csak berohadt a sok mosástól mint ahogy ez volt egy igencsak tisztaságmániás kollégánál, sok minden miatt szorulhat, de ezt messziről nehéz orvosolni.
Nezd vegig a bovden elvezeteset,nem e a tank meg a vaz kozott valahol be van feszulve!
Ki is lehet cserélni.