Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok
Lehetséges lenne és ha igen kb mennyiből a Banditon 1200s 2005-ös a karbit injektorra cserélni?
Hello. Van egy eladó doboztarto konzolom ha érdekel valakit. 650-es vizesen volt, de gondolom jó másra is... 10e ft
Szia! Nincs.
Szia! Megvan még?
Metzeler Z4 120/70 ZR17, szakszerűen túltárolt, 13900 huf. Aki vett már tölem tudja milyen, már csak ez az egy van.
Legközelebb az lesz, már most ez lett bele. Nem ez a gyárija valóban. Amiért ezt választottam egyrészt a könnyebb beszerzése másrészt ez volt benne elöl és nagxon jól viselkedett. Hátul gyári volt még benne.
Szerintem nem ez a gyárija. Próbáld meg a gyárit a kawától megrendelni. Legalábbis a ktm-en amin ez a nyereg van abban HH jelölésű festetlen betét van és adagolhatóbb mint az sa-val. Baromi jó az sa-val is, ma próbáltam pont, de tudom milyen a gyárival is
https://motoralkatresz.eu/termekek/Brembo/07KA28SA_fekbetet/
Jót kérdezel, piros szinü szinter betét, pont most nyáron cseréltem. 07ka28sc vagy,ilyesmi
Ez az enyém, egy hajszállal 2mm felett van, 32000km van benne. Tiedén már az m50 van ?
De, pont az.legalábbis az enyémben.
De, pont az.legalábbis az enyémben.
Hát igen, az sem egy brembo
A barditol 16 magassaga volt a brembo.
:0
Az kevesebb, mint egy szinter brembo. És próbáltam, fog rendesen.
Motorfüggö is kicsit. Nekem uj korában is épp eléri 3 mm-t a vastagsága, némely motorokon meg 5 körül van. Meg vezetési stilus füghö is. De nagyjábol igazad van. Nekem elöl 20 körül cserés.
35-40 ezret el kéne szaladjon a gyári betèt elöl vígan...
Annyiért be is vehetik....
Gumicserekor rasanditok.
És akkor is még cserélheted magadnak husz rugóból, mert kb 10 perc a csere.
ha egy olajcsere 30 rugo akkor ez ajandek.
Remem kitart a gyarim jovo ilyenkorig.
ez az átbaszás, de hát akit lehet azt húzzanak is le
Pedig annak sem látványosan több az elöállitási költsége
Ingyé' van :) GS-be gyári 64e a pár. Oké ennyiért már be is teszik
Szia! :)
Engem érdekelne az említett légszűrő, ha még megvan.
Olivér