Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Rendrakás során előkerült, maradék Dr alkatrészeim ingyen elvihetők. Kidobni sajnálom, hátha valaki még tudja hasznosítani őket:
-gyári üléshuzat
-gyári gumiharangok
-parillától rendelt fejidom, sajnos az üveg eltört, ahogy a képen látható
Eladó alkatrészek:
Gyári szerszámkészlet 2 db
Gyári jobbos tükör 1 kompletten, 1 csak maga a tükörszár
Sisakleszorító háló
Ár megegyezés szerint!
Adatlapomon a tel.szám.
SZIA HŰTÖ IDOM PÁR ÉS HÁTSÓ SÁRVÉDÓ ÁR KÉP ÉS ELÉRHRTŐSÉG.
Hogy ne csak off-oljak!Műszakin nézték a motorszámot,km óra állást(az enyém nem működött) és rázópadon a fékeket,Ennyi!Szerintem attól függ,h.hová viszed! Ez egy KTM volt de ez most mindegy.Sm kerékkel,vágott slick-el,láncvédő,fényvisszaverő nélkül mentem!
Jó állapotú duda van? Ára? E-mail címet nem találtam.
A lényeg,h.járható az út ;)
20 rugó
És egy gyári sm órájával?
más méretű kerékkel úgyse lesz pontos az óra
3.-ban kerékre csak jöjjön !
Sziasztok!

Milyen szempontokat tartottatok fontosnak, mikor motort választottatok ebben a kategóriában?
Köszi a válaszokat!
Vmi olyan megoldás érdekelne amivel megmaradna az eredeti hajtás!
bicó óra
Ahoj!
Nem drz-be való sm szettnél hogyan lehet megoldani a km spirál hajtását ha az agyon nincs olyan két kis"fül"?
Rendben koszonom a segitseget mindenkinek, gyujtogetek meg aztan szerintemna drz melett dontok mert most egy husaberg fe 450 esnel vagyok jelenleg ami uzem oras rendszanos de kozuti varosi hasz alatra nem merem bevallani mert 10000km es teljes motor general ami 400ezer ft kornyeken jar....
Az eleg sokba lenne 2 evente ezt megcsinalni a DRZ k viszont az otszoroset us kibirjak ahogy a tulajok mondjak (ismerosi kor)
Persze hasznalat es karbantartas kerdese kinel mennyit bir de joval tobbet mint egy uzem oras tarsa.
Koszi a valaszokat.
Én picivel többért adtam el. És rendszámos volt. Az új tulaj maximálisan elégedett vele. (persze bármikor beszarhat v.mi nála)
E-s drzt találsz 600 körül ami jó és nincs szétcseszve.
Bár most nincsen virág de tavaszig gyűjtögess mint a méhecske,motorozni úgysem lehet aztán hátha!
Ertelek.
Lehet jobban jarnek mert utana tobbe lenne a hus mint a leves ahigy mondani szoktak.
Koszi szeoen ☺
Ennyiért engedd el ezt a kategóriát és 800 alatt rájuk se nézz, úgy jársz a legjobban, de ez rád van bízva!
Sziasztok
Van ra esely higy 500 ezer korul kapok rendszanos drzt ami jo is ???☺
Valaki esetleg tud ami nem egy agyonra csepelt gep ???
Elore is koszonom.
Ja itthon vagyok! Jan 4-ig
De raktam fel egy hirdetést, hogy meg legyen a számom és a hely, de nemtom miért nem jelent meg.
Nem igazán tetszik ez az új felület!!!
Miért kell minden jó és működő dolgot elb@$/&&ni!?!?!?
Hello.
Kiskunmajsa
Hello.
Igen az.