Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Apropó DL. Ki ellene próbáld az új Afrika Twint! Árban ott van ahol a mostani nagy DL, de ...
Vaknak a szineket?
Nyugi, ezt rajta kívül senki! Elképzelni nem tudom hol látott kerek lámpát a DL-en, de ha várunk kicsit biztos elmagyarázza.
Kiskoromban faterek cegenel egy barkas volt a szallitojargany,azota latens imadom a kereklampas s3-as gepeket.
Ezt most nem vágom....
nekem a régiek is tetszenek...
de az ujak ezzel a csőrrel elöször picit idegenkedtem tölük...
ja,van vagy 45ös a patád égimeszelő!!!!
Tuti volantelep mellett voltal gyerek.
( )
Én vagy 3.ban vagy 4.ben megyek. 4000 alá nem nagyon engedem. Csak már 4000-től kezd rezonálni és idegesítő.
Van hogy én városban 6 ban megyek.. Szerintem rendben van úgy is 60 körül szép püffögős hangja van, sokan azt hiszik supermoto közeleg
Nem az hogy gond lenne vele de az új amit akibor is akar az már tetszik.. A régi az csúnyácska
Én is így vagyok vele.. Imádom a GST
De az ára sajnos kell a másikhoz, nem élek olyan nagy lábon
nem mind1?? ugyis csak 120szal mész...
Biztosnak csak az adó és a halál biztos.
Motortól függ.
A télen vennem kell láncszettet (előző gazdája olcsó Reginát tett rá és már kezd nyúlni, szerencsére egyenletesen), és elgondolkodtam rajta, hogy esetleg "rövidítsek-e" az áttételen. Városban 50-60-nal cirkálva a 4. sok neki, 3.-ban meg hangos. Rövidebbel tuti jó lenne a 4.
Biztos hogy csökkenni fog a végsebesség? Jelenleg ugyanis 5.-ben és 6.-ban is ugyanannyi (óra sz. 180-185, GPS 165-168 km/h - utóbbihoz már hátszél kell...)
A végsebesség se biztos, hogy csökken, az enyém gyári és 5-ben könnyebben eléri, a 6. inkább overdrive.
bogyo112, eggyel kisebb elsővel állítólag jobban ugrik, de elveszíted a 6. fokozat adta alacsonyabb fordulatot országúton.
Szerintem egyszerűbb visszaváltani egyet és ugyanott vagy, de ha kipróbálod azért írd meg a tapasztalataidat :D
lomhább...de gps szerinti sebességen jobb volt a fogy... nem pörgött annyit logikusan...nagy távokon használtam 2 lak terület között...
Nyugodtan vehetsz 1 foggal kevesebbet,Nemmindegy hogy 3.9 vagy 4.2 a fogyasztás?
A végseb csökkenni fog de tégad az nem érdekel.
Grrrr....
Arra lettem volna kíváncsi, hogy hogyan viselkedett vele a motor. A gyárival sem túl fickós ugye....
1foggal nagyobb...
A nagyobb "milyen volt" a valós életben?
nagyobbat már próbáltam...kicsit nem..
Apropó! (Vagy apró popó? )
Valamelyikőtök próbált már GS-en gyáritól eltérő láncáttételt használni? Egy foggal kisebb első lánckerék számottevően javítaná a dinamikát (illetve rontaná a fogyasztást?