Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A GS en így.. Itt már egész kulturáltan elférek
kb...
A simsonon kb igy néztem ki...
(a kép csak illusztráció)
A GS egy fokkal jobb.. Motorozni megtanulni a legjobb motor de ha nem lennék ilyen égi meszelő akkor meg is tartanám de sajnos a csere már megérett..
ja,sok nagy langaléta majom...
nekem pár éve még kényelmes volt a gs...aztán jött a hizás, 190centim maradt, de 88rol 115re hiztam...utána már kényelmetlen volt ráhajtogatni magam a vasra...ugyanez volt a vfr800 meg cbr600rr is...azért adtam el...
most meg már az sv is kényelmetlen láb terén...azért jön a vstrom,varadero, fazer vonal... vstrom tünik befutonak...
Üdv mindenkinek! Van egy ilyenem eladó, ha esetleg érdekelne valakit:
http://www2.jofogas.hu/somogy/Uj_Shox_Sniper_Neon_Motoros_Bukosisak_56553640.htm
Furcsa hogy mennyi nagy ember ül ezen a viszonylag kisebb motoron...
Én a 174 cm-el nem panaszkodom, jól elférek rajta. A kormánymagasítón viszont már én is gondolkodtam, azzal kicsit kényelmesebb lenne az üléspozíció. Amin még jó lenne csiszolni az a szélvédelem. Van rajta egy Puig plexi ahhoz kellene egy kis magasító-elem.
190 cm vagyok,120 kiló,és 48-as a lábam
Napi 600 km-es túrákat bírom simán,egyedül az ülés a kényelmetlen.Sajnos annyira keveset használom,hogy nem látom értelmét lecserélni...
voltak,-vannak - itt törpök is . volt idő amikor kutyacsonttal, ülésfaragással, csótánytaposó csimmával volt tele a topic. és persze jóakarókkal: "ha rövid a lábad, tanulj meg motorozni ! "
Bakker! Vigyázzatok, nehogy véletlenül állva haljatok meg, mert majd úgy kell hanyatt lökni benneteket!
Én is 190cm vagyok, szóval ahogy mondtad kell a stabil alap. :D
Legalább stabil alapokon állsz te is
Én is csak ezért váltok.. Nekem nagyon kicsi.. 190 cm magas vagyok
Városban elfutkozni oké de az asszonnyal ketten túrázni már nagyon kicsi.. Meg egyedül is hosszabb távra..
Különben meg imádom és nem adnám el legszívesebben
Itt mindenki ilyen nagy ember? Hogy fértek el a GS-en egyáltalán?
Én 177 cm (43-as lábméret ) vagyok, de nekem elég szűkös a hely ezen a vason: A kormány - ülés - lábtartó háromszög szerintem nálam is kisebb emberekre lett méretezve gyárilag. Erősen gondolkodom rajta (mivel én biztosan nem fogok motort váltani pár évig, de valószínűleg sohasem), hogy 30 mm-es kormánymagasító, 15-20 mm-es ülésmagasítás (zselés betéttel) és kb. 15 mm-es lábtartó-alacsonyítást végezzek. Az utóbbiból sajnos többet nem lehet, jobb oldalt a kipufogó cső nem enged többet. Nekem sz*r helyre esik a lábtartó, túl kicsi a térdszögem.
Beszállok már én is a társalgásba a 46-47essel.
Na akkor ne dumálj godzilla
45-46
Nem tudom hogy mi lenne az ideális de én simán felkapcsolok 5.-be városban, nem szokott rángatni. (50-60-as tempó)
Te se vagy törpe, neked hányas a lábad ?
délelött én is voltam egy kis 100km karikát...
volt is ma egy érdeklödőm az svre...
már megbarátkoztam...de elöször nem tetszett...
godzilla...
Nekem pont hogy az jön be
Nekem jobban tetszik a Csőrös túraenduro..
Átvitt értelemben gondoltam
Amúgy meg 46...
Aaaa ma mentem egy jó kis kört! Mintha új erőre kaptam volna. Remekül érzem magam. A Pilot Street tapad mint a ragasztó, minden nagyon jó :D