Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok.
Kellemes Ünnepeket.

Végre találtam egy típus fórumot.

Tervezek venni egy gs500-at tavasszal.
Látom van kínálat 91-től egész 2008ig de a 2000res évjárat utóbbiaknál félek hogy azokon is meglátszik az anyagspórolás jele.
Nagyon öreg 91est sem akarok venni,fene tudja kivan-e már a blokkja kopva nekik.
Véleményt tudtok mondani hogy milyen évjáratot szabad venni,és mire kell figyelni vásárláskor?
Illetve láttam hogy van sok 25Kw-os,de nemtudom azok teljesítményben mit tudnak produkálni valakinek van 25kw-s mocija amit nem nyittatott ki a gyári 35-re esetleg?
Sziasztok!
Úgy tervezem, hogy a csoport leendő tagja lennék. Tudnátok nekem véleményt mondani erről a gépről:
(Olyan 3-400 ezer forint között szeretnék egyet vásárolni, ez is ott állna meg, a magyar kínálatot (ár-értékben) képek alapján szerintem űbereli.)
Helyenként láttam, hogy rozsdapöttyös a váz, lábtartók alja, illetve a tank meg van húzva kicsit? ) Ezek mennyire súlyos bajok, mi a véleményetek a motorról?
Képek és videó a linken: https://workupload.com/archive/2BnLX26
ugyvan...baja nem lesz ugy soha. az aksi pár éves...ha jolemléxem 2éve vettem...novemberben.
Üdv!
Kb. mi is így gondoltuk. Olajat tavasszal cserélünk. Akkut néha 0,8A-ral töltjük majd. Köszi.
Kellemes ünnepeket mindekinek!
A képet baszta elküldeni :D
Boldog karácsonyt kívánok minden kedves és nem kedves motorosnak !
Vigyázzatok Rudolfra mert jövőre is kelleni fog!
Idén 12.000km-t mentem vele, ilyen jelenség eddig nem volt.
Ennyi volt, elérte élete delelőjét a motor :( Amúgy nem tudom, nekem is ősz óta rezonál jobban 4000-4500 környékén :D
Várjatok még! 25.-én van karácsony! :DD Ettől függetlenül: Kellemes Ünnepeket mindenkinek! Ja meg olcsó benzint.
Üdv!

Ősz óta olyan jelenséget tapasztalok, amit eddig még nem produkált a masina.

Sebességtől és fokozattól független, csak 4.000 - 4.500 fordulat között csinálja. Szinuszosan enyhén, daráló, rezgő hang jön a blokkból, teljesítményben nem lehet érezni, hogy rángat. Találkozott már valaki hasonlóval?
Kellemes ünnepeket.....meg minden bigyót amit ilyenkor szoktak visítani a népek!
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket!
szakálmetál most félárban adja az eneos meg Q8 olajakat.
semmi extra, rendes guminyomáson,középsztenderen. aksit régebben kivettem, utóbbi években meg kb15fok volt a garázsban,ahol telelt, nem vettem ki az aksit, párhetente töltöre raktam.
tavaly meg aktivan használtam még télen is, dec.végéig, aztán idén febr elején ujra ráültem. arra a pár hétre aksit nem vettem ki.
mikor itt voltatok nemláttad milyen kis kutricában tároltam? kazánház mellett, nem volt hideg. de minden este letakartam egy nagy kék vászonpléddel,amit most az sv kapott meg.
ez a kis gs az eltelt 15éve alatt csak akkor aludt ég alatt,amikor elmentünk túrázni vmerre...
nem is hiszem,h sok rozsda volna rajta.
Valóban nem kíméltük magunkat, de ha menni kell, menni kell ! Hűséges megbízható partner, megérdemli már a csinosítást.
Akkor kapott rendesen a gép.
Én ha esőt mondanak ki se hozom a garázsból...
Mondjuk nincs is rozsdásodás
Nem borult, hacsak a helyben dőlést nem vesszük. 2006-os spanyol gyártású aminek a festése -állítólag-már nem olyan jó., 2007 be lett forgalomba helyzezve, azóta több mint 70-e km-t tettem bele esőbe sárba télen nyáron is. Igazából a lengővilla volt már nagyon tré, meg a sár és láncvédő szürkült be. Szégyelltem már emberek közé menni vele. Most jutottam oda, kitudtam váltani a napi használatból .
Borult hogy festeni kell?
Én is nemrég cseréltem, kicsit macerás de kb.30-40 perc alatt megvolt.
Viszont ekkor vesztettem el a műhelyben a km nullázó tekerenytyűt
Íme a robbantott rajz a cikkszámával:
gumiágy kuka, vegyél ujat.
Köszönöm! Akkor csere lesz :)
El van öregedve a műszerek pereme alatti gumigyűrű. Csak a Suzuki márkaszervizekben tudsz újat rendelni, a 2 db nincs 4000,- forint. (Én is cseréltem egy éve). Vagy házilag barkácsolsz valamit, de az meg ronda lesz.
Figyeljetek már... Az mi hogy mozog a fordulatszámmérőm meg a kilométeróra (A műszeregységek, nem a mutatók, mielőtt valaki poénos lenne :DDD)