Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tudsz tőle fekete színben is rendelni, az enyém is olyan!
Magánember, régóta gyártja fusiban a bukócsöveket és középállványokat, doboztartókat. A munkájával nemigen szokott gond lenni (az én bukócsövem is tőle van), viszont a "határidőkkel" szeret elcsúszni. Az anno szintén a Képesmotoron anno hirdetés szerint "készleten volt" a GS500-hoz való bukócsöve, mégis másfél hónapba és több telefonos veszekedésbe tellett mire tényleg kézhez kaptam. Szóval igazán jó szívvel mégsem merem ajánlani - viszont nemigen van más megoldás (esetleg ha véletlenül találsz használt csövet a neten...).
Talán ez segít:
Nem árt az óvatosság...
Főleg hogy egyre több helyen kopasztják meg a gyanútlan vásárlókat.
Ez magánember vagy cég?
Amúgy nem néz ki rosszul a képen bár nekem lehet feketére kellene festeni. (fekete a váz)
Sziasztok.gs500 2007. Hány szemes vezérműlánc kell? Tudja valaki? Elöre is köszi
Köszönöm, nekem is Givi/Kappa tartóm van, akkor nem kell külön fém keret, bár egy nagyobb táskánál lehet, hogy stabilabb lenne.A felfogatás és a méret érdekelt volna.
Ja, valami lemaradt: annyi trükk azért van a dologban, hogy a hátsó indexeket át kellett szerelni, 6 centivel lejjebb, kb. 2-vel hátrébb lettek fúrva mint gyárilag volt. A vezetékeket is toldani kellett, mert nem értek volna el az új helyükig. Átalakítás nélkül nagyon előre kellett volna tenni a táskákat, engem meg az eléggé zavart, pedig utas nélkül, egyedül járok mindig.
stewe77, ha bukócsövet szeretnél, én Szegedről rendeltem, 20e párszáz ft volt postával együtt, olyan szinterezett ezüst színű, mint a Gs váz, plusz küld hozzá 2db hosszabb, kadmiumozott csavart anyával a felfogatáshoz. Tökéletesen stimmelnek a fülek..
http://www.kepesmotor.hu/bukog...
Szia!

Ezt a 2 db használt, elég kicsi MotoDetail szövet táskát anno a motorhoz kaptam, de igazából csak akkor lett használható, amikor felkerült - már általam - a hátsó doboz gyári, Givi konzolja. Előtte nem volt mihez kikötni a táskákat, veszélyesen kóvályogtak jobbra-balra. Így most stabilan ki lehet kötözni a konzol szárához 2-2 db hevederrel. Mindössze 14 literes darabja, nekem épp elégséges.
Sziasztok!
Bogyótól kérdeznék: Először is nagyon szép a motorod, ha jól látom nem doboz, hanem oldaltáska van rajta. Nekem is van hátul egy kétsisakos doboz, de nyárra akarok még oldaltáskát venni rá, ha elindulunk több napra. Mekkora a tied, van -e vmilyen fém távtartó a táskák alatt?
Hát az tényleg gáz lenne, szerencsére én alapból a világ legbizalmatlanabb embere vagyok, automata kútnál soha nem tankolok, ismeretlen helyen csak bankfiókban működő bankautomatát használok (de csak utolsó utáni esetben ott is), ha netbankot használok, akkor karaktertábláról viszem be egérrel az adatokat.
Sorolhatnám, de nem fárasztalak benneteket ezekkel, bolondnak lehet tartani, viszont az életben nem volt még ilyen (és hasonló) problémám. Esetleg az, hogy még mindig hagyom élni az anyósomat, de az másik topik.
Azzal akkor van gaz mikor vasarnap este 8 kor valahol a svajci-osztrak hatar kozeleben az automata kut benyeli es nem ad benzint.
Nekem a bankkártyám elfér a zsebemben, azzal megvan a szállás, a motortárolás, meg tulajdonképpen minden. Nem kell tanktáska.
Meg esőruha és egyéb apróságok néha....
Nem cicózik.
A bukócső nekem még hiányzik de az említett okból is fontos lenne.
Itt a kép a Haynes könyvből:
Majdnem.
Nekem csak 1 liter víz, meg valami kaja hordozására kell. :D
Slickkel nyomod??
Az a mototent.................bullshit.

http://youtu.be/kGiRWIFX39I
Ne gondold, pici, 2 személyes sátor ez, csak van egy világos, ablakos, vízhatlan aljú nagy előtere is. Ha kifogok egy 2 napos felhőszakadást, a "tök zárt" sátorban bediliznék.
http://kemping-grill.hu/index....
Faja ebbe befér a motor is!
Ha nem esik vasárnap felcsapom a decathlonost.