Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

SV-re bubis plekód nincs véletlenül?
Szia.Van több db.Gs 500-am bontasban,nyilván telók is több pár.ha érdekel 703179083.udv Pali(például a képeken lévők)
Feliratot alkohollal próbáld, vagy féktisztítóval (lényegében izopropil-alkohol). Körömlakklemosóval két opció van, vagy már csak nyomokban tartalmaz acetont-akkor kb hatástalan. Vagy ha valami komolyabbat találnál mégis, akkor meg meg fogja kezdeni a műanyagot is...
Ha rozsda akkor kezdhetsz krómszárakat keresni,nem lesz olcsó.
Ha a telón ott is van ilyen ahol dolgozik akkor az gond lehet mert ez ha jól látom az amit írtál, lepattogott a króm és a szélei néha kiállnak, én ezt polírpasztával, krómtisztítóval madzagolásos módszerrel szoktam simára polírozni (vagy nagyon finom polírpapírral), hogy a lukak szélei simák legyenek, akkor úgy még bírni szokta egy darabig, de a megkezdett szimeringet cserélni kell mert az nem jön helyre ettől.
szerintem az légyszar...
a müszerfalad meg bontóból van,azért irtak rá!!!
Sziasztok!
Szeretnék a tapasztalt Hölgyektől és Uraktól egy kis segítséget kérni.
1.
Mivelnemspkára befejezem a jogosítványt és használatba venném az ősszel megkaparintott motoromat, ma nekiálltam megtakarítani.
Apró fekete pöttyök tucatjait találtam az első telón és attól félek hogy rozsda. Ha az ezválaszt ad arra, hogy miért engedgeti az olajat(eddig szimeringre elöregedésre gondoltam).
Tudnátok rávetni egy pillantást. Mellékelek egy két képet a drágáról :D
2.
Valami pecer anno úgy gondolta hogy jó bula a műszerefal hátoldálára írni filccel. A körömlakk lemosó nem segít! Szerintetek?
A hölgy 95-s, pöss-röff, bár a szelepek és a karbi be lesznek utalva szervízbe a többi kötelező cserés dologgak együtt.
Előre is köszönöm, ésremélem egyszer összafutok veletek.
Ádám
Sikerült. Köszönöm.
Én voltam.
Emil62!

Perik71 topiktárs kínálta, itt van a hsz-em előzményében!
Valaki írta, hogy van egy feleslegessé vált szeleplenyomó szerszáma, de most nem találom a bejegyzést.
Szia tgergi, elküldtem privátban, remélem sikerült!
Ehh,kecskemet csak 80 km.
Emil62 - ha megkérlek akkor meg tudnád adni a telefonszámát, megkeresném Jelcsát.
Én még soha nem próbáltam állítani, mindig egyedül motorozok és pont középállásban van. Nyári nagy túrára - felcuccolva - lehet eggyel keményebbre piszkálom én is.
Rendelni továbbra sem lehet - de most már nem is szükséges. Teljesen jó ez a Coleman, csak pöppet zsebbenyúlós volt a théma... ... még "szerencse", hogy ebben a hónapban nem "kellett" sokat motorozni, így a benzinpénzből ki tudtam pótolni az árát. Holnap azért tervben van egy Kalocsa - Csesznek- Zirc - Bakonybél - Veszprém - Kalocsa út.
Már akartam kérdezni Tőletek, hogy a hátsó rugóstagot tényleg ilyen barom módon lehet csak állítani, én lefeküdtem mellé, levettem a kis műanyag fület a kerék előtt, csak úgy fértem hozzá. Otthon még elmegy, csak útközben ne találja ki senki, hogy átül mögém pár km-re! Igaz megoldottam, hogy sűrűn ne kelljen állítanom, előbb vittem Mamust egyet a Virágóval, öregesen, utána, a Gs-el megelőztünk egy-két kamiont 130-al .Az volt a reakció, hogy amíg nincs meg a jogsija, ketten csak a Virgáccsal fogunk menni!
Fonok,ma is vigyorgott ram 4 db forclaz2 sator 18 rugoert a decaban.
Én hétvégén beszéltem vele telefonon, szerdára itt volt a bukócső, velem nagyon korrekt volt. Doboztartót meg kell próbálni Jelcsánál, Ő BP-i és rengeteg doboza, tartója stb-je van. A Képesmotoron mindig hirdet, ha nem találod, nekem megvan a száma.
Legjobb lenne legyártani...(Ha lenne valami rajz vagy méretezés a csőről akkor otthon apóssal simán meghegesztetném.)
Egy hasonló történet megismétlődésében reménykedem
Givi cuccokat itt kapsz legolcsóbban. Nekem a konzolt használtan sikerült vennem az alumínium fejekkel együtt, így csak csupasz platnit és dobozt vettem ettől a cégtől, újonnan. Így viszont csak 9000,- volt a platni, szerelvények nélkül.
Köszi az infokat bogyo, a platnit mindenképpen meg kéne vennem valahonnan annyiért, de a konzolt csak ezen az egy helyen láttam, nem tudom ez milyen árnak számít, ezért érdeklődök még.
Boltban kell venni: http://www.m0moto.hu/suzuki-50...
Figyelem, ez csak a lapított acélcső konzol, a 2 db alumínium fejet külön, a platnival együtt tudod megvenni!
Például ezt: http://www.m0moto.hu/givi-plat...
Valaki tudna segíteni, hátsó doboztartó konzolt keresnék 97-es motoromhoz, ha van eladó a csoportban az is jó lenne, vagy ha valaki (Budapesten) egyszer meg tudná mutatni az övét, felfogatási pontokkal, a platni felfogatási részekkel, akkor levenném a méreteket, és ismerősömmel le tudnánk gyártani.
Tudnátok segíteni bármelyik verzióban?