Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez valamivel szolidabb.
Hi!

Nem néz ki rosszul, bár nem terveztem feltenni, de van stílusa. Nem?
Blue devil király vagy! Nyomod a plexi árát, a többi képet. Mindent.
Apropó találtál valamit amit le kellene fordítani angolról? Vagy nézzek szét a neten?

Na és mi volt a Louis -ban?
Mellesleg a fejidom....

http://www.louis.de
keresőbe beirni: 10006580

ez 139,95 euró (Bécsben 144,78 euró)


Hi!

Fogggalmam sincsen milyen a plexi. Azt hiszem ausztráliában készült ez a kép.

Na, pá!
Úgy látom sokan lecseréltétek a tükröt téglára....
na ez egy jó kép

szép a szine

a plexi az elején az melyik givi tipus ?
High top!
Evil!

Nem, nincs olajmérőm - mert szerintem kicsit sok az "adatért" 15000ft.......és tuti, hogy azt lopják le elsőre a mociról.........


Fepi3!
Bizonyosan, hisz 1-2 dolog mindig kellhet:-) de akkor már motorral - és egy kis túrával egybekötve......



Pálca!
Dehogy fogok,.......írtam......nekem a lényeg hogy menjen, és ne egy szervízbe álljon....de azt hiszem erre a legjobb példa hogy most 19 hónapos......a 19-ből kb 8 hónapot ugye nem igazán használja az ember.....szóval 11 hónap alatt 32.000-ret csavartam bele......
A kártya???
Neten keresztül is megtudod igényelni!!

Menj be a http://www.louis.de/_209d26d2d83d20072468f293843b4c5f32/loui scards/cards_dispatch.php?CONTENT=fc oldalra és tölsd ki a lapot.....



indulásna 150 pontod lesz és majd postán küldik ki a neveddel ellátot kártyát......
Hi!

Blue devil, meg ne sértődj. Tudjuk hogy feketéből is sok van, de ha már GS500, akkor fekete. Vagy kék. A sárga nekem se tetszik, bár az eredeti gyári szín ez a suzukinál.
Én itthon vettem legutobb olajat, jobbat mind kellet volna, de a 3 liter REPSOL volt 7200 Ft. Erről a vásárlói kártyáról nem tudtam. Akkor azzal kezdjek hogy ezt kérem???

-pálca-
hu de jó lenne tudni hogy már nyárin mit fogok csinálni
Üdv!
Nyár közepe felé fog valaki kint járni a Louisban? mert lehet kéne majd 1 bukó meg 1 pár cucc.
Valvoline olajok nem roszak sokáig a rally világbajnokságba ott voltak !

neked van olajhőfokmérőd ?
Plusz az "elkapok egy eladót" szisztémára........

Egy jópár cucc (pl légszürő, gyertya.....stb) a raktárban van, tehát azt keresgélheted:-)
Van egy pult, mellete PC-k meg egy eladó.......Neki megmutatod mi kell, Ő meg kihozza....



De tény! Sokkkkkkkkal egyszerűbb így, hisz mire bejárod a kb 1000-1200nm-es boltot az nem 2 perc.....
Ocsóbb??? Persze ha nem a gyár által reklámozott olajat rakod bele 6000-renként......
Most írtam össze a listámat:-)
A Castrol RS4t Litykója majd 3000ft/L áron kön ki......



Én a Valvoline DurBlend 4T-t használom..... az 2200/l-áron van.....és eddig semmi bajom soha nem volt a Valvoline cuccokkal........
Ez nekem jó......és bevállt........
" kimegyek.....elkapok egy eladót......azt megyek utána, Ő meg dobálja bele a kosaramba:-))))) " ez nagyon jó amugy majd én is gondolkodom hogy kimennék mert majd szertnék venni táskákat a mocira meg az olajat se hülyeség ott megvenni na majd ha szükségem lesz a a rutinodra akor irok
Evil!


Igy van.....de álltalában nem mész sehova tudatlanul:-)))))
van egy 8-900 oldalas katalogusuk (PDF fájlban letölthető), vagy egy webük keresővel......


Tehát már idehaza megnézed hogy mi kell.........
A ruhák meg kint vannak, tehát próbálgathatod..........



PL Én mit csinálok???
a keresőbe beirom a cikkszámot amit a katalógusból kiirok.....majd a "kosárba" kattintok......


a végén rámegyek a kosárra és kinyomtatom...... ott megvan a cikkszám, a képe, ára....neve.....


kimegyek.....elkapok egy eladót......azt megyek utána, Ő meg dobálja bele a kosaramba:-)))))
ez a célszerű hisz Ő tudja mi merre van......


Innentől meg nem kell tolmács:-))))
Csak emlékezetből!!!!!!!:

1 db oldalidom: 60.000ft
fejtartó konzol: 35000ft
Plexi: 27000ft
fejidom: 50000ft
Lámpa: 50000ft
tükör: 10000/db




De igazad van....álltalában csak az egyik oldal sérül:-)))))
Blue hogy müködik kint a vásárlás pl ha valami kéne de el akarod magyarázni akkor nem átr egy németül tudó ember vagy talán ők tudnak magyarul amiben kételkedem
felejtsd el szerintem - főleg ha az olcsóságra mész.........(mint ÉN:-)



Igen...
Én még nem voltam fent, de a hallomások alapján nem is leszek.........
A weboldaljukon ugyan kiemelik, hogy ezzek nem fix árak - bár a louis katalógusa évek óta ugyan az vagy olcsóbb - tehát nem értem miért nem tudják fixé tenni.....
PL: nekem 3000 1L olaj, neked meg csak 2500??????


No pl most megyek ki venni 2 dobozt.... ez az osztrák áfával kb 40 euró....vagyis a 2 doboz lesz 80 - vagyis kb 20.000ft..... Itt meg lene 24.......
A kollegám vett a múlt héten egy cipőt ami kint 5000ft....Itt 6500 volt.....


Tehát ha csak pár dolog kell, akkor OK, de ha több cucc, vagy több lé - akkor szerintem érdemesebb kimenni.......hisz pl ha mindenre csak 1000ft-ot tesznek rá akkor 12 árunál már megvan a benzinköltséged is....... és ugye ne felejtsük el hogy a LOUISban vannak akciók (néha 70% is).......



Én voltam a GRAZ-i Megában és a Bécs-i Gigában is........
Grazban a felirt holmik 80%-át kaptam meg, Bécsben a 95%-át.......és ugye Bécs egy nagy köpésre van.......


Tehát Én inkább öszegyüjtöm a lémet, hogy miket akarok venni és félévene kimegyek.....



Ja:-)
meg van ugye hüségkártya........igaz kicsit vicces a pontozás:-)
(indulás 150 pontal) Ezüst kártya: 1 euró = 3 pont = 0,03 euró
(5000 pont felett) Arany kártya. 1 euró = 6 pont = 0,06 euró
és van platina kártya is.....(9-es szorzóval)

Tehát 200 eurónál már ingyen van a kövi vásárlásnál pl egy egy akkutöltő, maszk, vesevédő....akármi.... 6 euróig:-)
Szia Blue

jó hogy utánakérdeztél ennek az " átalakításnak " mert ha borulnék akkor nem törne sztem minden csak 1 oldal ugyhogy sztem ahoz képest hogy egy full idomos motor ahoz képest nem valami sok a fejidom meg az oldala. ja meg feketét azért " akarok " mert most csak használtba olyat találtam F-est ami a közelbe van
ez így van!

Nekem előtte 2db 125-ös épem volt (TZR-F, Futura)......mikor a cimbikém kölcsönadta nekem , hogy feltujak járni Vácra a papirokat intézni - az első 10km alatt kicsit beszartam........hisz nem 130kg, nem olyan a súlyeloszlás, és nem is annyi paci:-)

ellenben mire átértem Bp-n már simán "rángattam" a szarvát........


Nem hiába mondják hogy a legjobb kezdő nagymotor......
Halika!


All! Mindenki olyat vesz amilyet szeretne:-)
Nekem specc feketében, sárgában csak az F-es tetszik.......

A Fekete - a szín miatt kisebbnek tünik
A sárga (a Hollósnál láttam) meg baromira nem az Én ízlésemnek való......
A kékre - meg eddig mindenki azt mondta "milyen szép ez a kék árnyalat"



Nekem azért lett kék, mert bementem a szalonba, hogy 8 napjuk van.......
Egy szalon tudta ezt vállalni (Vác - Poxen, Én meg ugye Adonyi vagyok - tehát 104km-rel arrébb vettem mocit)
Akkor meg csak KÉK jött be , tehát választani sem tudtam. De ezügyben már baj - ha valaki a szín miatt vesz motort - és nem a tudása, motorozhatósága miatt:-)))))) Hisz ha rajta ülsz és mész egy túrán ugyse látod milyen színű:-)))))))


És hogy mindenkinek ilyen van??? Akkor ugye 600-1000-res GSXR-t se akarsz venni:-) Mert az is mindenkinek van:-)
ha egyedibbet (ritkábbat) szeretnél akkor pedig ajánlom a Jhoppert, cruisert, vagy a 4milla fölötti gépeket......


spoyler...
ja ja.....Csak infó szinten megemaileztem pár kereskedéssel, mi lenne ha átalakitanám F-esre.....
a fejidom, lámpa, tükör, tartó konzol, oldalidom, plexi = kb 300 rugó!!!!
Tehát egy borulás egy spoyleres géppel - vagy átmegy naked-be (streetfighter-be) vagy keményen érinti a bux indexed......
szia gs látom megjöttél megint késve mint mindig

amugy azt hiszem hogy zsubaby de nem biztos hogy ő rendelt valami cuccot de már anyit kelett várnia, meg csak halaszgattak és ő meg lemondta a rendelést vagy valami ilyesmit mondott, ja meg néztem az oldalt régóta és nem sok magyar leirás van a cucokról, küldtem nekik egy mail-t hogy mikor lesz kész meg és azt mondták hogy egy fordítónak kifizették előre a fordíásét járó pénzt és nem csinált semmit ugyhogy most ők saját maguknad foditgatják lefele
JA és Hajrá Gs00