Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most koltoztunk. Azert volt szakallam, mert nem talaltam meg a dobozt, amiben volt szakallvago. Most mar ismet baratsagtalan a pofim :D
Szó szerint megúsztuk az esőt. :D

Amúgy azt nézem, hogy élőben lényegesen barátságosabb pofid van. :-) Nem is hasonlítasz erre a képre a mostani szakállal.
A kis zaportol azert picivel kemenyebb volt a helyzet :D
De tenyleg banhatod! :)
De bánom, hogy puhány voltam és megfutamodtam agy kis záportól :( Jó időt a bátraknak
Sziasztok. Sajna megsem tudok menni.
Jo gurulast Nektek, majd legkozelebb.
Udv,
Teljesen be vagyok zsongva! :)
Este befújom a láncot és nyomatok egy tele tank/spuri kombót.
Tisztelt Urak! Sajnos nem tudok menni a holnapi talira. Elmondani nem tudom mennyire sajnálom,legközelebb jobban figyelek egyéb kötelezettségeimre na és persze a fórumra,nehogy mégegyszer így járjak. Üdvözlök minden résztvevőt, Mindenkinek jó gurulást kívánok!
Szia, Vecsés :-)
Üdv Skacok!
Elkezdtem aktívan használni a Spuri nevű csodaszert. Eddig nagyon elégedett vagyok. 2 hét állás után nagyon nehezen tudtam csak beindítani múltkoriban. Utána már fél óra állás után is elég sokat kellett tekerni mire beröffent. Aztán jött a spuri. Kint éjszakázott a Mariska a szabadban és a tegnapi spuris teletank után ma reggel nemhogy pöccre, de szó szerint érintésre indult. Érzésre jobban is lódul.
Jelzem! :) Tommy Rákosliget 1172 III u. /a számot inkább nem adnám meg/
https://www.google.com/maps/d/...
Így alakul a térkép. Ha valaki még nem szerepel rajta jelezze!
Ha,az Y-acélra gondolsz /fejidom tartó váznyúlvány/ akkor tudok.. :) Most raktam fel róla képet a Facés oldalon. Tommy
Én tudok neked rendelni! Üdv:
Tommy Ha, érdekel hívj fel hetvenes 379-hatvanhat 23
Ok,rendben
Szia érdekel és hívlak )) Üdv
Szuper! :)
Azt egy ilyen 20€-os javítószett meg szokta oldani:
http://www.ebay.de/itm/Benzinh...
Sziasztok,
Jelentkeznék én is a túrára. :)
8:30 Shell ok... :)
Robi
Szia szivárog a benzinem meg falst szív (((
Szia,van gyári új csapom,felszereltem aztán utána el lett bontva sajnos a motorom egyéb okok miatt..ha érdekel,akkor tel:harminc 979 49 tizenhárom,pest megye
Mi baja van egyáltalán?
Már néztem ebay-on sajna drágább mit itthon ((( nekem max bontott lenne a jó. azért köszönöm szépen.!
Holnap megyek érte megjött , remélem segít valamit kormos kipuff ügyben ,ha nem tovább kell lépni .
Sziasztok! Most már biztos,hogy tudok menni a boci találkozóra. Tehát 17.-én szombaton reggel 8:30-ra odamegyek a budaörsi Shell kútra az 1-es főúton.
Ez a találkozási pont még aktuális? Esetleg van másik? Nekem mindegy hol találkozunk,csak tudjak róla. Üdv. mindenkinek.