Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Woala. Vágás és síkköszörülés után. Csak a csavar lukakat fúrtam fel pontos méretre, mert ugye azt kisebbre hagytuk. Holnap elhozom a galvanizálásból ,s kész is.

Árak? Nekem a vágás végül is barátilag megy (persze nem ingyen), de egy ismerősömön keresztül. Este kell menni a céghez. Remélem érthető :P
A sikolás 6 pénz, meg a galván valami minimál összeg + anyag.
Igazából azt is beleírhatod, hogy: "Üss, Gsx-R" v. "szeretlek bözsi" tök mind 1. Én az elsőkkel akartam paliba hozni.
Hú, de hülye vagyok, rossz számot adtam meg, bocs. Helyesen itt van:
Csabi (filter center) túraplexi rendelés ügyben: 06-20-2357969. Az előző hozzászólást ki kéne moderálni.. :-) elnézést.
Ismerek valakit, nála tudsz rendelni. Filter center bécsi út, keresd a Csabit! Vagy hívd föl a mobilján:06-20-9413852
Hali
Valaki tudja esetleg hol tudnék venni vagy rendelni tura plexit?
néhány héten belül rajta lesz a gépemen.
igen, kevés itt a mozgás (mindenki motorozik) csak az enyém nincs még kész. :-( de majdnem. A féktárcsa a hátsó? Az a vizes vágás volt? ...nem drága? úgy tudtam valami vagyon/cm. a marás olcsóbb, eszergályos nem tudja megcsinálni?
Hová tűnt a fotókból a csajok a motoron vagy milyen topic?
Túlságosan 18+ lett a vezetőségnél? :D
Pedig azt szerettük nézegetni ;)
Jaah! Ha valakinek lenne kedve velünk tartani a kunmadarasi (augusztusi) extrém hétvégére, akkor nosza! 3 olajos (1127ccm) GSX-R 1100 már megy ;) Vagyis két jó barátom + én ˙;)

20/3745144
Kedden jön hozzám ,egy 1100w, majd dobok képet :D
S kész az új féktárcsám ;)
Hmm látom halott a topik.
hmmm! azért a nyitott kuplungfedélért már letérdeltek előtte, és madarason is kissebb tömeg volt amikor fényképezték,minden legendás tipusnak vannak hódolói. ezeket a régi-nem megsértődni-olajkályhákat sokan csak ütötték vágták,ritka volt aki kímélte is.jó látni hogy vannak még szép állapotú 1.1-es gixerek, még a vizes érából is,persze többjük külfüldről gondos tulajtól került el hozzánk.a haver kék gixere is idomos volt, de egy motorhiba folytán mádon egy pinyóban figyelt jó ideig.szerencsére a blokk alsó fele nem károsodott és most egy bandit hengersorral-1157- és egy jó hengerfejjel halad tovább.szeretni kell ezeket a régi vasakat,egy ismerősnek kabán mühelydísz egy olajos 1.1-es, de mivel nem adták meg az árát inkább marad és nézegetik és néha gurulnak vele eggyet.
Hali!
Van egy kis gondom a "bringa" alacsony fordulaton 3000E alatt dadog, nem fullad csak nincs benne erő,mintha nem mindig menne minden henger.Vagy mintha sok benyát,vagy éppen keveset kapna.Rohadtul bosszantó.3500 Felett meg kisimul és szépen jár,húz!
Ötlet hogy mitől lehet?
Ricsi: 06705850436
Üdv!

A Ricsi bontó működik még? Nem tudja véletlenül valaki?
Cím, telefonszám?
Előre is köszi!
Sziasztok !

Szeretnék a nyáron szert tenni egy gixxer 1100 - re.
Nézegetem a hírdetéseket, de egy kicsit parázom hogy belefutok egy leharcolt példányba. Igazából még azt sem tudom, hogy olajos, vagy vizes legyen.
Melyik jobb?
Ez milyen szerintetek, megéri ?

http://www.hasznaltauto.hu/2664783_suzuki_gsxr_1996


Köszi: S
üdv! a haver kicsit megbolygatta a gixer vonalakat.
Köszi szépen.
Hogyhogy, voltam itt régen más topiknéven? (még rímelt is) :-D
nem emlékeztem...mindig "Janfoux" néven nyomulok, fórumokon is, myspace is, email is, stb.
Amúgy majd csinálok egy ugyan ilyen képet (csak szebbet -saját feleség lesz rajta) ;-) :-ppp
Nagyon szívesen.Hátha a nő kell akkor ott van
Mi az más topiknév alatt vagy már
Hi! Köszi szépen a köszöntést...de a csajt kaptam végülis? Mert a mocim az ugyan ez (még a szín is). :-)
Isten éltessen Luki
Sajnos jobb képet nem találtam
Sziasztok! Ha valakit érdekelne van egy 40-es siktollattyus MikuniRS40 karbim és egyWP kormánytelom.AR:90.000 és 25.000ft
Érdeklődni:0670-367-6513
Hát jó meló lesz akkor télen ;-)
Köszi a tank-info-t, majd írj ha van valami! A tárcsa tényleg sok..de a gyári nem lehet kimarni ilyen hullámosra valahogy? És a vizes vágás amit a hátsóra mondtál az elsőre nem működik? Az is cm-enként van számolva és nem kevés pénz mi?
Új ára 40-50/db :S Húzós :( De hatásos :P + rá a busa 6 dugós féke (egy az egyben felmegy). Ötletem nincs. Ennyiért én sem venném meg:(
Tankra rákérdezek az érdekelteknél, hogy "áll az alku!?" (már ha van)
A szett Benák Vili-től van, mivel ő most turbós korszakát éli. Tehát használtam vettem, de max 200 km van benne. Sajnos ezt már nem olyan jó áron ,mint a tárcsákat :D
A kép ,csak illusztráció, de így néz ki. Henger + 4 dugó. Csak még nincs itthon. Majd télen foglalatoskodom vele. Addig spórolás, hisz akkor komplett hengerfej felújít. Szelepfészek marás, szelepcsiszolás, síkolás, vezető, szimmering csere. + A hajtókar ,ill. főtengely csapágyakra is illene ránézni. Még sosem volt nagy generál rajta. Ez lesz a téli project.