Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladósorba került házikedvencem 86 évjáratú púpos gsxr 1100 egyedi megjelenésü,épitett.91 évjáratü gsxr futómü:telók,kerekek,fékek.+segédváz.
90cm egyenes kormánnyal,K&N sportlégszürövel,Yoshimura rendszerrel,fém fékcsövekkel,polirozott deknikkel,14 lánckerék elöl.Szezonra felkészitve:Ujj kuplungszett,kuplungmunkahenger karmantyú,gyertyák,vezérmülánc,olajszürö,olaj(Mot
ul),karbiszinkron,szelephézag.A motornak bödületes a hangja,nagyon erös,nyomatékos kb 150 paci körül,igazi drift gép.Adok hozzá gyári 15 lánckereket elöre,üléspúpot,túrakormányt,igény esetén egyedi Roof Boxer sisakot.Anyagi okok miatt kényszerülök megválni töle sürgösen.Az ár irányár,alkudni kötelezö.
Ez a fasza Indy!
Szia!
Kicsit másképp alakultak a dolgaim,ezért kicsit csuszik a kormány emelös projekt.De ahogy tudok valami biztosat hivak!
Ha magasabb kormányt szeretnél (superbike v. krossz) elkerülhetetlen a fejidom megvágása :(. Apropó, van egy felső villahidam eladó gixxer 1,1 -re való 92-től jó asszem. 5.000-ért tudom adni, ha kell érdekel valakit!
Nekem nem fért el a fejidomtól a kormány és ha azt elkezdem vagdalni szerintem az a barmolás!
Lehetőleg White Powert! Állíthatót! ;)
Nem mintha bármi félni valóm lenne, de én netten elvből nem adok meg címet, de bővebben: Bp. 16. ker.

Mint mondottam, hívj ;) 06203745144
És helileg merre vagy? Nem bánnám a segitséget mert én elég sügér vagyok hozzá!
Köszi!
Sokáig keresgettem és ugy voltam vele hogy inkább veszek kicsit drágábban mint valmi öszetákolt valamit (nehogy félreérts!)
Sziasztok!
Ha lenne valakinek egy fölösleges eladó GSX-R 1100-ra való állítható kormánycsillapító az kérem szóljon!
Tel:20/355-95-85
:)

Örülök, ha ezt valaki értékeli ;)

Nem akarom teleszórni a fórumot, ne csak "mi" szerepeljünk! Ezért mondtam ,hogy gyertek Kunmadarasra aug. 20.-23. -án.
3db GSXR 1100 már van + lent találkozunk Benák Vili barátommal, kinek a Turbos GSXR 1.1 -e a Supertreetben indul.
Ha valakinek van kedve ,csatlakozzon hozzánk. Én is indulok.
Akkor egy két kép. 1. 2007 old top 900+ Kunmadaras.
Nem túl olcsó, de igényes, és nem barmolós.
A halálom nekem is az amikor építsünk streetfightert -ként végzik, szegény gixxerek, felcsatolhatós tescós fejidommal. :S
Én maratnék egy alu "hidat" a két telószár közé, mit a felső villahídra illesztesz rá, ha lehúztad a két kormánykiflit. A két vége ugyanúgy szorítópántos kialakítású lenne, mint a gyári felső villahíd, így rögzítenéd. Középen meg kilenne alakítva a két kormánytartó, azt bele az enduró kormány.
Mindenféle barmolás nélkül, én ezt tartom járható útnak.
Ok. sac/kb 25.000-30.000 ft ,de még mindíg jobb ,mint szétbaszni egy gyári villahidat + bármikor visszaalakítható.
(Tudok segíteni benne)
Hali! Persze. :)

Hívj! 06203745144
hi sakto!
szép gépet sikerült beszerezned, gratula!
én eladtam a magamét, de ez a típus sajnos addiktív!
vennem kell egy másikat, nincs mese!
látom itt lentebb, hogy "típustalálkozó" és hasonlók, egy képen három ezeregyes, hát majd' elcsöppentem.
ha újra lesz a birtokomban macimotor, akkor még a nyáron csinálni kell egy ezeregyes találkozót mindenképpen!
meg kell próbálni mindenkit beszervezni, akinek az országban ilyen van, aztán go.
GSX-R 1100 4 LIFE!
De a motor jelegét nem akarom megváltoztatni,csak annyi kéne hogy ne legyen hasalós. Tehát idomok maradjanak!
Erre van megoldás?
kisfejidom+ kroszkormány + felsőkiflire tartók+ irányjelzők
Hi Indy! Vállalnál egy karbi szinkronizáslást, beállítást ? Nekem kéne a 96-os 1.1-eshez.
Sziasztok!
Hogy tudnám megoldani azt hogy valamiféle túrásabb kormányt szereljek,szereltessek fel?
Átalakitás se baj csak vissza lehessen alakitani gyárira!
Iagazad van! :) :)
Végre egy ember, kivel egy nézetet vallok, s még lehet is vele értelmesen motorozni! ;)
Na de ne kezdjük még el, egymás fa@@át szopni :P

:D:D:D
Szeva Indy 1100!
Jó volt a tegnapi mocizás!
Csak úgy...
Ma is volt egy kisebb típustalálkozó a kertben ;)
hello az én zx9r em is ilyen volt ami 96os karbik takaritása minden csövet kitakaritani amit csak találsz aztán szinkron és vá csoda történt szépen dolgozott amiket a csövekben találtam azt inkább nem részletezném aznap este rosszat is álmodtam na ennyi
Ok, kezdem én :D
Urak!

Olyan képeket csajokról, hol a háttérben Gsx-R 1100 van!
Köszi!

Erőltessétek meg magatokat ;)
A múltkori szülinapos az nyerő volt! :D