Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ugyanugy mint az ora beallitas csak az ODO azaz a motor megtett tavolsagot mutatja azaz merfoldben vagy km-ben. Szoval a select gombbal odamegy ahol ezt mutatja majd lenyomva tartod mindkettot.
hello! adott egy 2003-as amerikai gsxr. kikaptam belőle az akksit. az km/h mutató átváltott mph ba. és a ponotos időt is be akarom állítani. segítséget köszönöm :)
Sziasztok!

Van egy K2-s 600as Gixim. Szeretnék 3 cm ültetést csinálni rajta. Elől állítólag gyárilag lejjebb lehet engedni 3 centivel, hátul kutyacsont cserélvel oldanám meg. Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban? Elvileg nem sokat változik a motor futómű geometriája, tehát nem számottevő a változás a vezetés szempontjából. Sajnos kicsire gyártottak és utassal nagyon szar amikor hepehupás terepen kell megállni mert vagy leér a láb vagy nem olyankor nagyon izgalmas tud lenni a megállás

A válaszokat előre is köszi!
Ugyanúgy megy mint eddig
Lehet szembe szél volt Dávid :D vagy nem akasztottad le az ekét róla

De 220 ig ugyan úgy megy vagy lomhább?
Hát már nem mondhatom azt hogy elfúj a szél
Akkor már régen meghíztál Dávid?
Az sincs kizárva, de régóta 105 kg vagyok így nem hiszem.
Nem híztál meg?
Nem jó ez a szövegkiegészítő Én sem szeretem
Atomjaira akart lenni csak ez a buzi meló saját életét él...


Valószínűleg az lesz akkor.
Valtsd el a 4-et majd 5 és 6...


Sztem takatítsd ki a karbit, atomháború szét majd össze...
Sziasztok srácok!
Nem tudom hogy valaki találkozott már-e ezzel a jelenséggel, de én is meglepődtem. Az van hogy a motor az istenért sem akar menni 220-nál többet ...Raktam bele friss benzint meg STP karburátor tisztítót és semmi változás. Mikor leraktam akkor még semmi gondja nem volt.... Valakinek valami tipp?
Nem akarok előre nagyobbat, vagy maradok a 14-esnél vagy max 15. 16-os a gyári.
K4-re elol maradt a gyari meret,hatulra meg +2 es 112 szemu lanc boven eleg. Elolre miert akarsz nagyobb lanckereket ?
Sziasztok,

Gsxr 600 k3 hátsó kerékcsapágyak méreteit és lánckerék csapágy méreteit vagy típusát v.ki meg tudja mondani ?
Fontos lenne .

Köszönöm a válaszokat..

Üdv,
Szinyák.
Szerintem marad az 525-ös lánc, találtam neten egész jó árban, de megvárom a másik ajánlatot is.
Ja, még egy jó tanács: ha sokat kerekezel kuplunggal, vagy hirtelen gázadással akkor 525-ös lánc és ebben az esetben hátra hanyagold az alu lánckereket...
az is lehet...
Oké! Köszi szépen!
Vagy dragabb.
Facebook: almano gsxrmanaic néven találod meg, hivatkozhatsz rám is de nem muszály az ár ugyan annyi lesz...
Inkább hosszabb legyen mint rövidebb azt könnyen lehet orvosolni Viszont írtad, hogy tudsz embert, aki jó áron adja, kíváncsivá tettél, hogy mégis mennyi az annyi