Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi, sikerült megnézni és a hibakód a C14-es...
Itt meg tudod nezni
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Van egy gsx-r 600-am, 2006-2007es modell.
Indítés után egy FI hibakódot ír, a jelenség pedig az hogy mikor hirtelen gázadás van alacsony fordulaton, akkor fulladni akar a motor. Magas fordulaton nem jelentkezik a probléma. Lassan menni kéne már pálkyázni és így nem túl élvezetes a buli... Mellékelek egy fényképet amin egy, vagy akár több hozzáértőt arra kérnék, hogy jelölje be nekem azt, aminek a rövidre zárásával a pontos hibakódot kinyomozhatom. Van pár csatlakozó így nem akarok próbálkozni. Remélem tud valaki segíteni mert a legközelebbi műhely az 100km-re található, és csa csak egy csatlakozási probléma van a géppel akkor nem akarok ennyit utazni.

Előre is köszönöm a segítséget. :)
Igen, péntek délután...
elkelt a fém fékcső?
Hello! Keresek K4-es gyári bontott 600 vagy 750-es hátsó lámpát (nem után gyártottat). Ajánlatokat képpel és árral szeretném kérni. Itt fórumon vagy e-mailban asdf31121@gmai.com vagy 06 30 839 79 73. Köszönöm
Ezt igazából hallani kellene élőben, itt csak találgatózni lehet...
Indítás után a kattogás elállt.
Nem tudom, hogy ez leszűkíti-e a hibalehetőségek okát.
Akkor lehet az aksi lesz mert nincs használva sokat állt.
Köszönöm a segítségedet :)
Még lehet egy pár dolog pl: merül az aksi stb... Így nehéz megmondani...
Köszi a választ.
Vétel miatt néztünk meg egy motort és ott tapasztaltuk.
Sajnos én nem értek hozzá annyira mechanikailag, hogy kiderítsem mi lehet.
Exup motor figaskerék árugrik. Jobb oldalon hátul az Idom alatt...
Sziasztok!

Suzuki gsxr 600 K6 kattog ha ráadják a gyújtást.
Tudtok segíteni, hogy mi okozhatja ezt?

Előre is köszi!
Üdv,
rakott már be valaki Morse vezműláncot? Esetleg tapasztalat?
Halihó nincs valakinek véletlen k4 be való hátsó lámpája eladó?
Nem tudom sajnos. De ha lesz egy a kezeim kozt akkor eljatszok vele. Szolok ha van valami otletem
Köszönöm a segítséget! Fix kutyacsont csere lesz. Szerencsére közel van hozzánk a mezőberényi motoros bolt, ahonnan tudok hozni olcsón alkatrészt hozzá. Kíváncsi vagyok mennyire változik meg az irányíthatóság egy ilyen beavatkozás után (elől-hátul 3-3 cm)
köszönöm a segítséget, amcsi importos a motor. a vizet fahrenheitban méri, azt esetleg át lehet állítani celsiusra?
Nekem valami sport rendszer kellene a moci alá!
Köszönöm, hogy írtál!
A kipufogó dob nem lényeges számomra! :)
Szia! Nekem megvan a gyári, 0kilométeres, de csak a dob, mert a többi részt nem kellett cserélni
Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék, hogy valamelyikőtöknek nincs-e véletlenül K5 600-hoz kipufogó rendszere!
Bármilyen megoldás érdekelne!
Válaszotokat előre is nagyon szépen köszönöm!
Rengeteget csinaltam. A legjobb megoldas az allithato mert azt a kenyelmednek megfeleloen allitod. Dragabb is persze. Most meg nem mondom K2-hoz van-e.

link

link